340x230    340x230

🏡 sherbim transporti dhe infrastrukture

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje
Zona: Zone Periferike
🚗 pati travel agjensi✅agjensi udhetimi vajtje-ardhje shqiperi-austri-gjermani-belgjike dhe anasjelltas. per orarin na kontaktoni !📌 adresat:🔹shqiperi: 📍tirane🔹kosove: 📍prizren 📍...
05/02/2023 10:46

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
👉agjensi udhetimi "supreme travel" është agjensia e vetme që ju sjell cmimet më të mira ne tregun shqiptar,mos hezitoni të na kontaktoni. udhëtimi juaj është vetëm nje klikim larg!✅ te ...
02/02/2023 15:10

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ismailanji motors ju ofron transport makinash nga amerika dhe kanadaja drejt shqiperise duke filluar nga vetem 1100 dollar. kompania jone ju ofron akses per te blere makine ne ankandet si iaa,impact,...
02/02/2023 09:39

Zona: Zone Periferike
🌍 agjensi udhetimi aurora✔️ ju ofron udhetime drejt 📌 france📌 greqi📌 itali etj.✅ ne pakete perfshihen:💠 udhëtimi vajtje-ardhje me avion💠 transfertat dhe shëtitjet me autobus....
01/02/2023 18:24

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
🚌 agjensi udhetimi ✨ zagoria travel✔️ me ne udhetohet lire!➡️ me nje eksperience te gjate ne treg ne ju sigurojme nje udhetim te kendeshem, te sigurt dhe te lirezagoria travel eshte nje n...
30/01/2023 11:25

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
✅ transport te mallrave te ndryshem me kamion me vinç dhe kamion te mbuluar me pedane💠 sherbime me vinç. ⌛ sherbim 24 ore ne te gjith shqiperine.➡️ transporte mallrash si:💠 paleta💠...
30/01/2023 09:54

Zona: Zone Periferike
🚌 drita travel- agjensi turistike✅ ofron per ju udhetime cdo dite:💠 tirane-podgorice (cdo dite)💠 tirane-oher-shkup (cdo dite)💠 tirane-gjermani (nga kroacia)💠 tirane-bruksel (nga hunga...
26/01/2023 21:11

Zona: Zone Periferike
🚌 zenith traveldhenbsp;✅ ju ofron oferta pafund ne shtetet tuaj te endrrave si:📌 turqi📌 dubai📌 maldive📌 suedi etj.✔️ perfshihet:💠 fluturimi vajtje-ardhjedhenbsp;💠 akomodimi ...
24/01/2023 22:35

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
🚌 agjensi udhetimi- supreme travel and tours✅ ofron per ju:🗺guida turistike cdo fundjave rreth cdo qyteti te shqiperise✈bileta avionit🏨rezervim hoteli🌏paketa turistike/pushime📍 adre...
23/01/2023 14:46

Zona: Qender
🚗agjensia e udhetimeve “elba travel” ✅ ofron:🔹autobuza per udhetime ne greqi🔹autobuza per udhetime ne stamboll🔹agjensi turistike🔹profesioniste ne fushen e udhetimit🔹planifikim ...
19/01/2023 16:45

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🚌 helios travel është nje kompani autobusash me qendër në itali e cila ofron udhëtime me autobus nga italia për në shqipëri e anasjelltas. mbulojmë pjesën më të madhe të qyteteve it...
17/01/2023 12:41

Zona: Zone Periferike
🚌 ligori traveldhenbsp;✅ ofron:🌍paketa turistike✈️ bileta avioni🚢 bileta trageti🚎 bileta autobusi💠 siguracione✔️perfshihet:dhenbsp;💠 fluturimi vajtje-ardhjedhenbsp;💠 ako...
16/01/2023 19:44

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
✅ofrojme transport mallrash per:📌 shqiperi-anglidhenbsp;📌 angli-shqiperidhenbsp; ➡️per çdo dergese mbi 50 kg i marrim dhe i dergojme ne vendndodhje📍 adresa: rruga e dibres, tirane📲...
14/01/2023 17:40

Zona: Vore
🚚 zbogo trans shpk➡️ kompania jonë importon dhe eksporton mallra nga ose në greqi, shqipëri dhe territorin e ballkanit dhe nga lindja e largët, shba dhe në të gjithë botën. kjo rritje e...
11/01/2023 09:24

Zona: Qender
🚌vataksi travel - agjensi udhetimeshne ju garantojme oferta fantastike ✅ofrojme:✈️ bileta avioni🚌 bileta autobusi✔️ paketa udhetimesh ne grup dhe individuale✔️ prane nesh do te gj...
10/01/2023 15:31

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
🚌 zagoria travel dheamp; tours është një nga agjensitë kryesore në shqiperi, duke ofruar shërbime për grupe dhe individë. zagoria travel u krijua për herë të parë në vitin 2010. e ven...
04/01/2023 17:41

Zona: Patos
🚌 ne ju ofrojmë kontejnerë transporti të përdorur dhe udhëtime (të reja) të para me çmimet më të mira.✅ ne ofrojmë kontejnerë prej 6 m (20 këmbë), 12 m (40 këmbë), 3 m për kontej...
28/12/2022 21:39

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
🚌 bodini travel ➡️ eshte nje agjensi e mirenjohur e cila operon prej vitesh ne kryeqytetin e shqiperis, duke ofruar transport ushetaresh kombetar dhe nderkombtar. flote e autobusave drejtohet n...
23/12/2022 13:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚌tirana interbus travel➡️dëshironi të udhëtoni në greqi dhe itali?✔️ tirana interbustravel është i duhuri për ju!✔️ korrektesi dhe komoditet mbi të gjitha!✅ne jemi një kompa...
15/12/2022 16:59

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
✅ ofrojme:💠 transport mallrash💠  puntor per ngarkim-shkarkim⏳ jemi ne dispozicionin tuaj 24 ore📍 adresa: astir, tirane📲 per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit! ...
07/12/2022 18:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim