340x230    340x230

🏡 sherbim transporti dhe infrastrukture

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 
Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
👉ofrojme transport makinash nga gjermania per ne shqiperi me çmime te voltshme !  ...
29/11/2022 21:17

Zona: Qender
👉agjensia e udhetimeve “elba travel” ofron:🔹autobuza per udhetime ne greqi🔹autobuza per udhetime ne stamboll🔹agjensi turistike🔹profesioniste ne fushen e udhetimit🔹planifikim i pu...
29/11/2022 10:27

Zona: Qender
👉vataksi travel - agjensi udhetimeshne ju garantojme oferta fantastikefluturime ne shume destinacione per vetem 15€📍adresa: ura re e bunesshkodër, albania ...
27/11/2022 00:04

Zona: Zone Periferike
Pati travel agjensi👉agjensi udhetimi vajtje-ardhje shqiperi-austri-gjermani-belgjike dhe anasjelltas. per orarin na kontaktoni !🔹shqiperi: 📍tirane🔹kosove: 📍prizren 📍prishtine🔹serb...
25/11/2022 21:17

Zona: Qender
👉agjensi udhetimesh "leo dhe daniele travel belsh ofron:- paketa turistike ne te gjithe europen- bileta avioni- bileta trageti-bileta autobusi -itali-greqi-gjermani-maqedoni-kroaci-bosnje-vjene-et...
24/11/2022 09:44

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
👉agjensi udhetimi "supreme travel" është agjensia e vetme që ju sjell cmimet më të mira ne tregun shqiptar,mos hezitoni të na kontaktoni. udhëtimi juaj është vetëm nje klikim larg!te ne m...
23/11/2022 08:24

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Zagoria travel dhe tours është një nga agjensitë kryesore në shqiperi, duke ofruar shërbime për grupe dhe individë. zagoria travel u krijua për herë të parë në vitin 2010. e vendosur në...
22/11/2022 20:11

Zona: Patos
ne ju ofrojmë kontejnerë transporti të përdorur dhe udhëtime (të reja) të para me çmimet më të mira. ne ofrojmë kontejnerë prej 6 m (20 këmbë), 12 m (40 këmbë), 3 m për kontejner...
21/11/2022 10:50

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Helios travel është nje kompani autobusash me qendër në itali e cila ofron udhëtime me autobus nga italia për në shqipëri e anasjelltas. mbulojmë pjesën më të madhe të qyteteve italian...
19/11/2022 19:09

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
...
19/11/2022 16:15

Zona: Zone Periferike
Alushi-trans ofron shërbim transporti të pjesshëm dhe të plotë të mallrave nga shqipëria dhe anasjelltas, asistencë doganore, magazinim etj.kompania jone eshte themeluar ne vitin 1991 duke fil...
16/11/2022 18:23

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Bodini traveleshte nje agjensi e mirenjohur e cila operon prej vitesh ne kryeqytetin e shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. flota e autobusave drejtohet nga njerez t...
16/11/2022 14:06

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
👉ofrojme transport mallrash per shqiperi-angli dhe angli-shqiperi . 👉per çdo dergese mbi 50 kg i marrim dhe i dergojme ne vendndodhje....
14/11/2022 21:53

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Bejm transport kemi dhe puntor per ngarkim shkarkim je jemi ne dizspozicjon 24 ore na kontaktoni ne numirin e tel 0682803962 ...
09/11/2022 15:59

Zona: Zone Periferike
Ju ofrojme:1.bileta avioni (paketa turistike)2.bileta trageti3.bileta autobusi4.siguracion shendeti5.siguracion makine ...
05/11/2022 11:17

Zona: Zone Periferike
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e sazanit dhe në plazhet e kaltra të karaburunit. vizitoni albumin me te madh ne internet me anije dhe gomone turistike, dhe beni zgjedhjen...
01/11/2022 09:30

Zona: Zone Periferike
Agjensi udhëtimi mario👉për më shumë komoditet,korrektësi dhe çmime shumë konkuruese për të gjitha udhëtimet jashtë vendit.👉shqiperi - itali - shqiperidhenbsp;📍adresa: rruga jorgji ...
29/10/2022 13:42

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Transport mallrash ku do ne shqiperi transport mallrash marjusi ofron transport cmontim montim amballazhime paketime dhe gjetjen e kutive transferime shtepish, zyra, institucione etj...
29/10/2022 12:18

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👉tirana interbus travel👉dëshironi të udhëtoni në greqi dhe itali?tirana interbustravel është i duhuri për ju! korrektesi dhe komoditet mbi të gjitha!👉ne jemi një kompani që është ...
27/10/2022 16:24

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👉ola travel 🔹bileta avioni🔹bileta trageti 🔹bileta autobusi 🔹paketa turistike 🔹 rezervime hotelesh 🔹siguracione shendeti ne udhetim per rezervime kontaktoni!📍adresa: rruga...
26/10/2022 08:35

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim