Agjensi udhetimi ofron paketa turistike, perkthime greqisht-anglisht, aplikime te llotarise amerikane Tirane

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 22/10/2022 10:01 Post ID: 7467


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 314

👉Flexus Agjensi Udhetimi

✅ Ju ofrojme bileta avioni me cmime fantastike per udhetime ne te gjitha destinacionet e botes.

🔹Bileta Avioni - Trageti - Autobuzi 

🔹Paketa Turistike 

🔹 Perkthime Greqisht - Anglisht 

🔹Aplikime te Llotarise Amerikane 

🔹Hotele & Resorte

📍Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, Tirane

📲 Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!