Agjensi e mirenjohur e udhetimeve ofron bileta udhetimie, rezervime ne hotele etj. Tirane

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 11/10/2022 15:50 Post ID: 1384


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 922

👉Agjensi udhetimesh “Kalemi Travel & Tours” me vite eksperience ne treg, eshte nje nga agjensita me te kerkuara prej jush! Ofrojme sherbime te ndryshme duke nisur qe nga Biletat e udhetimit me cmimet me te mira, Makina me qera, Hotele etj. 

👉Misioni i Kalemi Travel eshte t’i ofroje miqve tane sa me shume eksperienca te vecanta nepermjet udhetimeve, aktiviteteve, aventurave, trajnimeve. Ne besojme se njeriu nuk eshte gje tjeter vecse teresia e eksperiencave te tij.


📍Adresa: Prane sheshit “Willson” , ne kat te 2-te, mbi kafe “Mulliri i Vjeter” 

KONTAKT 

📩 E-mail per Turizem: [email protected] 

📩 E-mail per Biletari: [email protected]

📲 Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresat e e-mail!