340x230    340x230

🏡 servizi funebri

🕵 Online 0 Reader | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Qender
⏩funeral “imperial”, korce➡️“imperial”, agjensia funerale e parë në qytetin e korçës dhe me shtëpinë e parë funerale dhe të vetme në këtë qytet. operojmë qe prej vitit 1998 ...
26/01/2023 15:18

Zona: Qender
⚰️ agjensi funerale "galaxy" ✅garanton ndihmën maksimale për familjet duke i çliruar ata nga çdo detyrë që lidhet drejtpërdrejt me organizimin e një shërbimi funeral✔️ sherbim 24 o...
25/01/2023 17:25

Zona: Qender
Agjensi funerale Çim gjeci✅ ofron:dhenbsp;💠 sherbim dinjitoz,dhenbsp;cilesor dhe te lire me tarifat me te lira ne tregdhenbsp;✔️ historia ka treguar se ne caste ne te hidhura, njerezit e duh...
25/01/2023 11:22

Zona: Qender
⏩agjensia funerale ''shimaj''dhenbsp;✅ofron:💠sherbim 24 ore💠transport funeral ne te gjithe shqiperine dhe jashte vendit💠produkte funerale si arkivola, kurora lulesh etj. 💠ofrojme te gj...
24/01/2023 00:22

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
⚰️agjensi funerali "universal"jemi 24/7 në transferimin e pacientëve/ndjerëve në të gjitha destinacionet europiane 🇪🇺 dhe anasjelltas !✅sherbime funerali ne te gjithe shqiperine dhe j...
23/01/2023 19:49

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
⏩ alba 2000 ✅ ofron:💠 sherbim funeral 24 ore💠personel i kualifikuar💠 autofuneral luksoze💠 transport funeral ajror dhe tokesor nga italia per ne shqiperi - kosove -maqedoni➡️ shtepi...
23/01/2023 15:29

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;agjensi "allaraj"✅ ofrojmë: 🔸 personel të kualifikuar dhe shërbim 24 orë.🔸transport brenda dhe jashte vendit🔸arkivola🔸kurora🔸lajmerimedhenbsp;🔸pllaka varri🔸puntor va...
23/01/2023 12:59

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Modele varresh | qivuresh eno 067 20 74 514 varr, qivur graniti dhe mermeri varre dinjitoze, per cdo katergori cmimi mermer duke filluar nga 60.000 leke granit duke filluar nga 90.000 leke pu...
23/01/2023 12:31

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
⏩ agjensi funerale✔️ ne agjensine tone ofrojme sherbime funerale dhe transport.✅ kryejme te gjitha ceremonite e varrimitdhenbsp;➡️ ofrojme:💠 arkivole💠 qefin💠 kurora💠 buqeta lul...
14/01/2023 08:29

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
📣agjensi funerale univers⚰️⌚sherbim 24 ore ne cdo kohe.✅ofrojme:💠ambjente per pritje dhe percjellje mortore;💠transport funeral në të gjithë shqipërinë dhe jashtë vendit;🇪🇺...
06/01/2023 20:56

Zona: Zone Periferike
⏩ punime varreshdhenbsp; lenda mermer dhe granit✔️ sherbime te shpejta dhe cilesore📍 adresa: rruga llazi miho, tirana, albania📲 per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te te...
04/01/2023 18:56

Zona: Kamez/Paskuqan
⏩ agjensi funerale “habibi” është krijuar ne vitin 2008 dhe prej mëse 12 vitesh vijon punën e saj duke iu gjendur pranë familjeve në momentet e tyre më të vështira duke shërbyer me dev...
02/01/2023 13:50

Zona: Qender
⏩ sherbime funerale "emini", dhenbsp;nje mik i mire ne dite te vështirë!✅ ofrojme transport brenda dhe jashtë vendit💠 produkte si arkivola dhe tabel alumini. ✔️ ne japim cilësi, korrekt...
27/12/2022 23:13

Zona: Kucove
⏩ funeral "zoga", berat➡️ ne ditet me te veshtira te jetes suaj , shoqeria jone eshte prane jush per te ndare dhimbjen bashke me ju! - stafi yne perpiqet te jete ngushellimi me i sinqerte ne dit...
24/12/2022 14:34

Zona: Qender
⏩sherbime funerale dhenbsp;"gazi", lushnje⌚ te gjitha sherbime funerale 24 ore.➡️ sherbime me ambulance, me mjekun dhe infermieret ne bord per te transferuar te semurin/te ndjerin.dhenbsp;🚗...
20/12/2022 08:23

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
⏩ modele varresh/qivuresh enodhenbsp; mermeri dhe graniti✅ varre dinjitoze, per cdo kategori cmimi💠 mermer duke filluar nga 70.000 leke💠 granit duke filluar nga 90.000 leke🗺️ punojme ne...
15/12/2022 09:00

Zona: Zone Periferike
Agjensia funerale sallahi ✅ sherben ne: 💠 transport funeral dhe autoambulance ne gjithe shqiperine dhe jashte vendit💠 kapak frigoriferik💠 kurora te ndryshme 💠 autofuneral💠 autobuze si...
10/12/2022 23:55

Zona: Qender
⏩ funeral zefi një emër i besuar➡️ i vetmi emër që udhëheq prej vitesh dhe ka fituar besimin e çdo lezhjani dhe jo vetëm.➡️ krenarë për punën e pa lodhur.⌚ 24 orë në shërbim e...
22/11/2022 11:08

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
⏩agjensi funerali "parajsa"➡️ ne ditet me te veshtira te jetes suaj , shoqeria jone eshte prane jush per te ndare dhimbjen bashke me ju! - stafi yne perpiqet te jete ngushellimi me i sinqerte ne...
21/11/2022 19:12

Zona: Qender
📣sherbime funerale "gjoshi"⚰️✔️ sherbim dinjitoz, cilesor dhe te lire me tarifat me te lira ne treg➡️ historia ka treguar se ne caste ne te hidhura, njerezit e duhur ju lehtesojne dhimb...
23/09/2022 11:01

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio