340x230    340x230

🏡 servizi di srredamento

🕵 Online 0 Reader | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Qender
✨dhenbsp;marangoz➡️ me nje eksperience te gjate ne treg ju ofron sherbime te ndryshme per riparimin e mobiljeve dhe dyerve tuaja📌 ndodhem ne elbasan por ofroj sherbime dhe ne tirane me profes...
26/01/2023 11:43

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme mobilje te perdorura:♦ set krevatesh♦dhenbsp; kend divanesh♦ dollap etj.dhenbsp;...
26/01/2023 09:22

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
✅ mobileri juer ju ofron shërbime sidhenbsp;:♦ mobilim\dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar ngadhenbsp; kuzhina ,♦ dhoma gjumi per te rritur edhe per femije ,♦ etazhjer tv, ♦ mbajtese...
24/01/2023 16:44

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri berti simaku ndodhet ne treg me një përvojë prej më shumë se 20 vitesh, në sektorin e mobilerise dhe tapicerise duke ofruar nje game te gjere mobiliesh me shumice dhe pakice kudhenbs...
23/01/2023 16:40

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme:💥dhenbsp;kende divanesh me cmim duke filluar nga 32000dhenbsp;📌 bejme dhe me porosi sipas deshires suaj( cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore )✨ shumellojshmeri ngjyrash 📞p...
23/01/2023 13:50

Zona: Qender
✅ ofrojme:🚪 riparime dyer e mobiljesh📞per me shume infromacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit📍adresa:brigada 17 sulmuese,elbasan ...
21/01/2023 16:47

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
✨geral shpk eshte kompani e cila operon ne treg nga viti 2009 ne sektorin e aksesoreve te ndryshem te mobilierise,dyerve,dritareve etj.ne me shume se 160 vende prezente me me shumese 6000 punonjes d...
20/01/2023 17:01

Zona: Zone Periferike
🔷 intermetal shpk – dyer te blinduara fierintermetal “sh.p.k” fier albania me një eksperiencë 15- vjecare në fushën e prodhimit të dyerve të blinduara e cila ka ndjekur me përpikmëri...
20/01/2023 15:36

Zona: Zone Periferike
✨ mobileri qehaja - tiranË-mobileri "qehaja interior" ka krijuar një reputacion mbi kualitetin e përpunimit të drurit dhe zejtarinë e pastër.-shërbimet që ofrohen:–përpunim druri–gdhe...
19/01/2023 08:53

Zona: Vore
✨fabrika e ofertave ofron për herë të parë mobilje me çmime fabrike per arredimin e shtepise suaj! 📌ketu do te gjeni mobilie me cilesi te larte dhe cmime te arsyeshme: -divane me mekanize...
17/01/2023 09:05

Zona: Kamez/Paskuqan
✨bolt shpk - stili i arredimit është një kompani që operon në tregun e dizenjimit dhe prodhimit të produkteve të arredimit prej më shumë se 15 vjetësh.forca jonë për të ecur përpara ...
17/01/2023 08:54

Zona: Vore
✨  m sora do t`ju mundësojë që edhe në të ardhmen t`ju sjellë në hap me të rejat më të fundit që ofron tregu i europës për prodhuesit e dyerve dhe dritareve te drurit, pvc dhe alu...
16/01/2023 10:35

Zona: Vore
🛋️ eurobicaku ✅ firme prestigjoze ne prodhimin e💠 dyerve te brendeshme 💠 mobiljeve 💠 kuzhinave💠 kanatave 💠 elementeve te tjere shtese si kapake, fashatura, kasa, panele per ...
13/01/2023 11:43

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✅ ofrojme lyerje per :▪dhenbsp; dhenbsp;dyer te vjetra,▪dhenbsp; kuzhina,▪dhenbsp; dhoma gjumi.📌cmimi ne baze te cilesise se bojes.📍adresa:tirane,albania ...
12/01/2023 16:26

Zona: Zone Periferike
mobileri xheka-fabrikë mobilerie që prodhon në shkallë të gjerë (shumicë-pakicë) për tregun vendas, atë të kosovës dhe më gjerë. një skuadër mjaft e suksesshme, e udhëhequr nga cilë...
12/01/2023 11:09

Zona: Don Bosko
 art home shpk me seli në tiranë, ushtron aktivitetin me një eksperiencë të gjatë në punimet e xhamit të të gjitha llojeve, sidomos në fushën e mobilerisë, veshje kuzhinash,muri,garderob...
12/01/2023 10:41

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
💥mobileri klevi ofron nje game te gjere mobiliesh medhenbsp;dhenbsp;♦ cilesine me maksimale,♦dhenbsp; korrektesine ♦dhenbsp; cmimet me te leverdisshmedhenbsp;✔️hapur cdo dite 08:00-17:00d...
09/01/2023 08:41

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri adela ofron :mobilje me porosi dhe showroom mobiliesh për arredimin e ambjenteve tuaja shtëpiake ose për arredime biznesi (hotel, restorant, etj…).shumëllojshmeri mobiljesh të ndrys...
07/01/2023 16:09

Zona: Zone Periferike
⏩dhenbsp; lesna shpk është fabrika më e madhe në rajon për prodhimin e dyerve dhe dritareve te drurit dhe plastikes, e cila filloi aktivitetin e saj 50 vite më parë dhe që nga atëherë, bre...
06/01/2023 15:00

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio