🏡 servizi di salute e belleza

🕵 Online 1 Reader | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Vasil Shanto
🩺klinika e kirurgjise plastike dhe estetike euromedica🩺👉klinika euromedica eshte e para klinike e kirurgjise estetike e hapur ne shqiperi qe prej vitit 2000. numerojme mbidhenbsp; 12000 nderh...
09/12/2023 18:16

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
🩺 klinika e syve prej vitit 2009, me mjek te specializuar per nderhyrje me lazer⏩ klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes...
09/12/2023 12:53

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
🦷klinike dentare "my smile" 🦷👉buzeqeshja juaj, kenaqesia jone !dhenbsp;✅ ofron sherbime :💠 heqje dhembi/dhemballe💠 implante dentare💠 ura zirkon dhe porcelan📍adresa: rruga sotir ...
08/12/2023 20:45

Zona: Qender
🩺 klinika mjekesore kristi, korce➡️ klinika mjekësore "kristi" është një klinikë multidisiplinare me një eksperiencë të gjatë në dhenien e kujdesit shendetesor parësor dhe atij tëdh...
08/12/2023 11:41

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
🎀 klinika “femën” është një qendër mjekësore e specializuar për shëndetin e grave dhe vajzave. duke qenë një qendër e themeluar fillimisht nga gjinekologë, në themel të shërbimev...
08/12/2023 09:30

Zona: Kamez/Paskuqan
🦷materiale dentare tiranë🦷👉depo dentare voleto dental ofron te gjitha produktet e nevojshme dentare per ju dhe kliniken tuaj:🔹poltroni dentar🔹 angla, mikromotor, aerotor🔹 shiringe u...
08/12/2023 09:04

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
📣klinike dermatologjike entela shkodrani ofron:🔸 sherbime dermatologjike, duke kontrolluar lekuren tuaj, me pas per ta trajnuar. 👉ofron keto sherbime:✅kontroll i lekures tuaj ✅kontrolli...
07/12/2023 17:47

Zona: Qender
🌸klinika dermatologjike dr. xhilda pesha 🌸💮te kesh nje lekure te shendetshme dhe te bukur , nuk eshte thjesht enderr dhe tek klinika jone ,nen drejtimin e dr. xhilda pesha, do te gjeni mbesht...
07/12/2023 17:30

Zona: Don Bosko
👶🏻 klinika alliance✅ klinike gjinekologjike dhe obstetrike , ekzaminime sipas moshave te shtatezanise deri ne kontrollin pas lindjes➡️ ne jemi të përkushtuar për të siguruar një gamë...
07/12/2023 17:24

Zona: Qender
🍀qendra diagnostike medicare👉e profilizuar ne imazherine diagnostike, me eksperience 20 vjecare, nje rrjet te gjere klinikash ne vend , qendra diagnostike medicare ofron sherbim efikas me mjeket...
07/12/2023 10:15

Zona: Qender
✅ qender estetike ne durres ofron 20% ulje ne depilimet totale te meshkujve dhe femrave .ju mirpresim . ...
06/12/2023 20:53

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🩺klinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
06/12/2023 17:03

Zona: Qender
⏩ instituti beauty healthy ofron:sherbime relaksi , masazhi , trajtim per trupin dhe fytyren🌺 instituti beauty healthy eshte nje qender estetike ne durres e cila ka mbi 11 vite eksperience. ne o...
06/12/2023 13:18

Zona: Qender
🩺klinika mjekesore ndreu🩺👉🔹klinike mjekesore dhe radiologjike.➡️ tek ne mund te beni grafi te llojeve te ndryshme:spirometritestin mantoux per tuberkulozin echo abdominale te carotide...
06/12/2023 09:42

Tirana - Qumesht Blete

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Qumështi i bletës duke qënë një superushqim mund të përdoret nga cdo person që dëshiron që nga shtatëzania deri në moshat e thyera. dozat e përdorimit në këto raste shkojnë për moshat...
06/12/2023 07:36

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👉klinika “dermaplus”- nuk eshte kurre vone te rigjesh rinine!👉ofrojme:📌laser📌trajtime fytyre:dhenbsp;pastrimi i thelle i fytyresdermoabrasionpeelingmaske qetesuesemasazh liftingdhenbsp...
05/12/2023 21:11

Zona: Qender
🩺klinika mjekësore elmedica🧬👉klinika mjekësore elmedica ka filluar aktivitetin e saj më 22 maj 2017. e konceptuar si nje poliklinikë specialitetesh të ndryshme mjekësore, aktiviteti i s...
05/12/2023 19:32

Zona: Qender
✨ klinika kristi, klinika e parë private në qarkun e korçës, me mbi 20 vite eksperiencë në treg.✅ që prej krijimit të saj më shumë se 20 vite më parë, klinika kristi është kthyer në...
05/12/2023 19:23

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🩺 klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise✅ misioni i klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj ...
05/12/2023 13:30

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio