340x230    340x230

🏡 servizi di salute e belleza

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🩺 qendra orthodhokse diagnostike “ungjillezimi”nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profe...
26/01/2023 09:42

Zona: Komuna e parisit
🩺 klinika e syve prej vitit 2009, me mjek te specializuar per nderhyrje me lazer⏩ klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes...
24/01/2023 13:27

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✨derma bless aesthetics, gjithnjë e më shumë i kushton rëndësi të bukurës, shëndetit, mirëqenies fizike dhe shpirtërore.me eksperiencë disa vjeçare ia kemi arritur të përmbushim me suk...
24/01/2023 12:01

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
⏩chimera klinike eshte nje klinike e fokusuar ne nderhyrjet estetike duke ofruar trajtime te flokeve,trupit dhe fytyres.dhenbsp;ndërhyrjet estetike dheamp; plastike synojne përmiresimin e pjesëve...
24/01/2023 11:43

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
✨ klinika dermo-estetike per femra dhe meshkuj faeries of beauty➡️ ofron nje sherbim cilesor, korrekt, me teknologjine me te fundit dhe me profesioniste✅sherbimet qe ofrojme :💠 filler dhe ...
24/01/2023 10:32

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
đź©şklinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
24/01/2023 08:33

Zona: Zone Periferike
🩺 klinika adc (ana diagnostic center)🔸 klinika adc eshte nje nga kompanite e kompletuara ne fushen e mjekesise ne shqiperi me kater kolonat e saj: ivf center adc, anafarma distributor farmaceuti...
23/01/2023 16:22

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🩺 klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise✅ misioni i klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj ...
23/01/2023 10:54

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
...
20/01/2023 11:08

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 ✨"city dental clinic" është një nga klinikat më moderne në shqipëri, e vendosur në qëndër të tiranës, vetëm 400 metra nga sheshi skëndërbej.⏩klinika jonë ofron shërbime me profe...
20/01/2023 10:38

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 ✨klinika dentare lako është themeluar në vitin 2002 me iniciativën e dr. enkelejd lako. e liçensuar nga ministria e shëndetesisë konform rregullores për shëndetin oral, klinika dentare la...
20/01/2023 10:15

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
✨brianza dent është klinikë e akredituar pasi plotëson të gjitha standardet e kërkuara falë përdorimit të materialeve dhe pajisjeve dentare cilësore dhe të kontrolluara dhe gjithashtu ofr...
17/01/2023 10:51

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
 👩‍⚕️klinika dentare bosfor prej disa vitesh sjell me profesionalizëm dhe cilësi të lartë shërbimet dentare për të arritur qetësinë dhe estetikën me dhëmbët tuaj.✔ofrohen të g...
17/01/2023 10:33

Zona: Qender
📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh.qendra ofron: -shpejtesi dhe saktesi e gjithe games se analizave, per te gjitha specialitetet dhe ...
17/01/2023 10:23

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✨ klinika vvivia eshte nje prej klinikave te para qe ka sjelle ne shqiperi fjalen e fundit te teknologjise ne funksion te dermo-estetikes.ofron nje game te gjere trajtimesh me laser,aparatura te tje...
17/01/2023 09:59

Zona: Don Bosko
Dhenbsp;⏩klinika mjekesore med one dhe palestra rehabilituese eshte nje sherbim privat i terapise ushtrimore.stafi eshte i trajnuar per te rehabilituar ne menyre eficente nje varietet te madh gjendj...
17/01/2023 09:28

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
🩺 klinika gjinekologjike dr. kozeta➡️ specialitetet: obstetrike-gjinekologji➡️ procedurat: egzaminimet gjinekologjike, ekografi gjinekologjike dhe obstetrikale, kolposkopi, planifikim fam...
17/01/2023 08:56

Zona: Zone Periferike
🏥laborator mjeksore ne roskovec💉 klinika bio logos✔️teknologjia inovative ne sherbimin tuaj✅ ofron:💠kryerjen e te gjithe games se analizave laboratorike💠klinik dentare me te gjitha s...
16/01/2023 12:01

Zona: Qender
🏥 klinika estetike ne korce⏩ klinika orkiderma✅ ofron sherbim te specializuar ne:💠probleme patologjike te lekures💠flokeve💠 thonjeve💠 trajtimin e solucioneve💠 sherbime rigjenerues...
16/01/2023 11:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim