Klinika Pediatrike me sherbim profesional per vizita pediatrike, ekografi dhe ekzaminime laboratorike Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 29/12/2022 11:45 Post ID: 10873


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1524

📣Klinika Pediatrike Diamant 📣

🩺 Klinika ofron vizita pediatrike per cdo problem qe shqeteson femijen tuaj. 

🔹Kryen ekografi te ndryshme dhe ekzaminime laboratorike.

🔹Staf i kualifikuar specialistesh

🔹Sherbim profesional, plot dashuri e buzeqeshje!


📍Adresa: Rr. “George W.Bush” (perballe parlamentit)

📲 Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!