340x230    340x230

🏡 servizi ambientali

🕵 Online 0 Reader | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Qender
🔧 sherbime elektrike dhe hidraulike ne shtepi📌 ofrojme sherbime elektrike dhe hidraulike ne shtepine tuaj kudo ndodheni. ✔️ju garatntojme nje pune te paster dhe korrektesi te larte, cdo gje...
24/01/2023 11:27

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🔦 elektricistcekome nje eksperience te gjate ne fushen e riparimeve dhe instalimeve elektrike ofron nje sherbim cilesor dhe te shpejte duke ju garantuar siguri dhe pergjegjesi per cdo pune te krye...
24/01/2023 11:15

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔦 elektricist ne tiraneme nje eksperience te gjate ne fushen e riparimeve dhe instalimeve elektrike ofron nje sherbim cilesor dhe te shpejte duke ju garantuar siguri dhe pergjegjesi per cdo pune te...
24/01/2023 09:57

Zona: Brryli
👩‍🔧 hidraulik 24 ore i disponueshem ne tirane.📲 telefononi per te marre sherbimin e kerkuar ne shtepine apo ne ambientet e zyres tuaj gjate gjithe kohes.✅ ofrojme sherbimet: 💠 evidento...
23/01/2023 16:15

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
👨‍🔧 super tekniku➡️ eshte nje kompani inovative e mirembajtjes dhe riparimit per sistemet elektike, hidraulike dhe per te gjitha paisjet elektroshtepiake ✅ sherbimet qe ofrohen nga speci...
20/01/2023 12:26

Zona: Qender
🚃🔦  sherbime hidraulike elektrike✅ montim, riparim, instalim te paisjeve:💠 hidraulike💠 elektrike💠 elektroshtepiake💠 sherbime ndihmese✔️ ofrojme bashkpunim me kompani te ndrys...
14/01/2023 14:57

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔧 punime hidraulike titi✅ ofrojmë:💠 zhbllokime banjo💠 lavamane💠 pileta,💠 dushe,💠 ndërrime kollonash 💠 shërbime të tjera hidraulike.✔️ eksperienca disa vjeçare në punë...
13/01/2023 10:40

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Hidraulike selmani ju vjen ne ndihme te gjithe klienteve te saj qe kane probleme riparimi apo montimi te paisjeve hidraulike me nje shpejtesi maksimale, duke ofruar vetem pune korrekte dhe cilesore.fa...
13/01/2023 10:28

Zona: Sauk
🔹dhenbsp;ekno fire kompania e specializuar në instalimin dhe mirëmbajtjen e sitemeve kundra zjarrit, sistemet elektrike dhe mekanike. ne ndjekim rregulloret më të fundit të qcs dhe standardet ...
13/01/2023 09:24

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
🧽 kompani pastrimi⏩ pastrime silvio✔️ ofron per ju nje sherbim cilesor, te shpejte dhe higjenik.✅ sherbimet e ofruara:💠 sherbime te perditshme mirembajtje💠 pastrime speciale💠 pastr...
12/01/2023 09:58

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
⚡ punime elektrike🧑‍🔧 saliko electric dheamp; consulting është kompani prestigjoze që operon prej shumë vitesh në tregun shqiptar në fushën e projektime, konsultime dhe zbatime te pun...
11/01/2023 11:53

Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
🧹🧽 sherbime pastrimi higjeno-sanitare➡️ alpen pulito është kompania e pastrimit më me eksperiencë në shqipëri, ajo ofron një gamë të gjerë shërbimesh, përdorim të teknologjive t...
10/01/2023 12:38

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
🔦 elektrogroup albania ofron te gjitha shërbimet në fushën elektrike.ofrohen instalime elektrike për banesa civile dhe industriale. sisteme elektrike të thjeshta dhe të avancuara për çfa...
06/01/2023 11:44

Zona: Qender
✅ofrojme: 💠 sherbime hidraulike💠 instalim te kaldajave te te gjitha llojeve💠 montim💠 riparim💠 instalim te paisjeve✔️me nje pervoj 10 vjecare ne treg ne punime hidraulike dhe mon...
05/01/2023 11:20

Zona: Qender
🔧 hidraulik dhe elekrticist✅ ofron sherbime per:💠 montim kondicioneresh💠 montimi te dritave led ne cdo vend💠 instalime elektrike💠 montime ambazhuresh dhe spote etj.💠 instalime te n...
25/12/2022 12:20

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme sherbime💠ne familje per riparim elektroshtepiake te medha➡️dhenbsp; si lavatrice, frigorifera dhe soba✔️ japim garanci per cdo pjese qe nderrohet🙂 si dhe korrektesi per punen...
07/12/2022 14:04

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
👩‍🔧 punime hidraulikedhenbsp;✅ ofrojme per ju:💠 istalime💠 riparime➡️ per te gjithe llojet e paisjeve hidrosanitare✔️ synimi jon cilesia dhe korrektesia📍 adresa:dhenbsp;rruga...
20/10/2022 17:00

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔦👩‍🔧 elektricist - hidraulik mondi tirane✅ ofroj sherbime:➡️ elektrike dhe hidraulike prej 20 vitesh ne qytetin e tiranes dhe zonat perreth.💰 punoj ne menyre cilesore dhe me pagesa...
29/09/2022 23:21

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio