Auto Servis ofron sherbime motorrike ,xhenerike,radifikim,zmerilim,pjese kembimi Elbasan

Servis Makinash 03/10/2023 21:15 Post ID: 98715


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Prane Unazes Jugore, Elbasan - Harta
Lexime 38

Auto Servis Debrova ofron sherbimin te plote per servisin e automjeteve te te gjitha llojeve. Eksperienca prej disa vitesh dhe profesionaliteti ne pune, bejne qe te ofrohet sherbim i kualifikuar dhe cilesor. 

Ofrojme sherbimet:

▪ Motorrike

 Xhenerike

 Frezim

 Radifikim

 Zmerilim

 Pjese Kembimi


📍 Adresa: Prane Unazes Jugore, Elbasan

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit