Auto Servis ofron:pastrim injektoresh benzine me :hidrogjen,ultra tinguj,kontroll me kompjuter,kovergjence,xhenerike,elektroauto,pjese kembimi etj Tirane

Servis Makinash 23/01/2023 09:17 Post ID: 98532


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Myslym Keta ,Tirane - Harta
Lexime 20

 🔧Auto Servis Nardi & Gerti me eksperiencë prej disa vitesh në treg ofron shërbime servisi per të gjithë llojet e makinave.Specializuar në Pastrimin e Injektorëve të Benzinës, të çdo modeli makine si dhe profesional në të gjitha sherbimet e tjera të ofruara.

📌Auto Servis Nardi & Gerti ofron korrektësi, shpejtësi dhe garanci.

✔Ofrojmë:

 • – Pastrim Injektorësh Benzine
 • – Pastrim me hidrogjen
 • – Pastrim me ultra tinguj
 • – Testim me banko prove
 • – Kontroll me Kompjuter
 • – Konvergjencë
 • – Xhenerike
 • – Elektroauto
 • – Mbushje kondicioneri
 • – Pjesë Këmbimi
 • – Etj..!

 • 📍Adresa: Myslym Keta ,Tirane

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit