Auto Servis ofron:pastrim injektoresh benzine me :hidrogjen,ultra tinguj,kontroll me kompjuter,kovergjence,xhenerike,elektroauto,pjese kembimi etj Tirane

Servis Makinash 05/09/2023 10:06 Post ID: 98532


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Myslym Keta ,Tirane - Harta
Lexime 306

 🔧Auto Servis Nardi & Gerti me eksperiencë prej disa vitesh në treg ofron shërbime servisi per të gjithë llojet e makinave.Specializuar në Pastrimin e Injektorëve të Benzinës, të çdo modeli makine si dhe profesional në të gjitha sherbimet e tjera të ofruara.

📌Auto Servis Nardi & Gerti ofron korrektësi, shpejtësi dhe garanci.

✔Ofrojmë:

 • – Pastrim Injektorësh Benzine
 • – Pastrim me hidrogjen
 • – Pastrim me ultra tinguj
 • – Testim me banko prove
 • – Kontroll me Kompjuter
 • – Konvergjencë
 • – Xhenerike
 • – Elektroauto
 • – Mbushje kondicioneri
 • – Pjesë Këmbimi
 • – Etj..!

 • 📍Adresa: Myslym Keta ,Tirane

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje servis makinash per lyerje dhe rregullime servis xhenerik servis makinash ne vlore servis makinash ne pogradec servis edi tek fresku serviset per makina me te mira ne tirane rrip faze riparim kambio automatike servis lake auto servis plus kondicioner makine elbasan servisi kasetofon android tek opel astra 2005 mercedes benz s550 benzin 2008 ndrrime krahu makinash servis makine tirane servis per pomp naftet konvergjence gomash ne tirane auto servis ne shkoder kovergjence gomash servis per makina konvergjence makinash tek brryli servis makinash iliada goma 245 40 r 18 servis beni servis mainash per reno durres mekanik per fiat servis testato service makinash me gaz servis audi servis per xhama servis per farfall opel astra gtc 1.6 benzin 2005 servis makinash korce pjese per dinamo makinash servis makinash fier servis makinash ne gjirokaster servis makinash ne kavaje servis makinasgh pogradec elektroauto servis per makina menaxher servisi ure servis lancia durres per fiata servis elktroauto auto servis servis makinash tek rruga e durresit zogu i zi tirane riparim brave kofano audi a8 2007 bojaxhi makinash autoservis xhenerik nderrim krahu i makines fredi servis