Servis ofron sherbime mekanike,montime impiante gazi,programime me kompjuter,mbushje kondicioneri,shitje makinash Kavaje

Servis Makinash 19/01/2023 09:03 Post ID: 98096


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Kavaje - Qender
Adresa Rruga dytesore Kavaje-Durres - Harta
Lexime 28

🔧Edi Servis prej disa vitesh në treg, ofron nje game sherbimesh per riparimin e Automjetit tuaj.

Të gjitha pjesët e këmbimit janë cilësore dhe dhe në gjendje perfekte pune.

Gjithashtu tregëtojme dhe makina të markave të njohura dhe ne gjendje perfekte.

⏩Ofrojme sherbime si:

▪ Programime me kompjuter

▪ Sherbime mekanike

▪ Montime impiante gazi

▪ Mbushje kondicioneri

▪ Shitje makinash


📍 Adresa:Rruga dytesore Kavaje-Durres

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit