Servis Makinash MYZI ofron Punime Xhenerike, Motorrike dhe Pjese kembimi Durres

Servis Makinash 23/01/2023 17:31 Post ID: 8091


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 218

Servis makinash Myzi 

✅ Ofrojme sherbime: 
💠Punime Xhenerike
💠Punime Motorrike
💠Pjese kembimi

➡️ Te gjitha keto sherbime dhe te tjera ofrohen me cmimet me konkuruese dhe cilesine e pakrahasueshme

📍 Adresa: Lagjia 15, Rruga Miqesia, Durres

📲 Per me teperinformacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!