Autoservis PLUS Ofron sherbime Xhenerik - Motorist - Elektroauto - Konvergjence - Mbushje me gaz Tirane

Servis Makinash 18/10/2023 10:44 Post ID: 80140


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 290

🚗✔ Autoservis PLUS ofron sherbime nga me te ndryshmet per makinen tuaj:

Sherbime xhenerike

🗜 Motorist

💡 Elektroauto

🚓Konvergjence

Mbushje me gaz

Sherbim i menjehershem nga nje staf profesionistesh dhe me eksperienc disa vjecare ne treg… Te besosh makinen eshte me e lehte tek Autoservis Plus!

💰 Çmime të arsyeshme, korrektësi, cilësi dhe garanci e punës për automjetin tuaj!

📍 Adresa: Rruga "Shkelqim Fusha", Kodra e Diellit, Tirane Albania.

📞 Telefono tani per te besuar makinen tende ne nje servis te certifikuar per te gjitha sherbimet.