Auto Servis Tirana i specializuar ne makinat Audi,Skoda ,Seat dhe VW ofron sherbime per Elektroauto, Llamarinist etj. Tirane

Servis Makinash 19/01/2023 18:18 Post ID: 70713


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 375

⏩ Auto servis Tirana 


✅ Ofron sherbime per:

💠 Elektroauto

💠 Diagnostifikim me kompjuter

💠 Llamarinist

💠 Lyerje ne furre

💠 Xhenerike  

💠 Nderrim vaji etj.

➡️ Servis i specializuar ne makinat Audi, Skoda, Seat dhe VW.

Pjese kembimi per kto lloj makinash. 

📍 Adresa: Tirane, Shqiperi

 Ju mirepresim!