Kombinat Servis Autoveturash ofron sherbime per Lyerje Makinash, Stukime, Lucidim, Llamarinist ETJ. Tirane

Servis Makinash 21/01/2023 18:09 Post ID: 3817


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 622

Kombinat Servis Autoveturash


✅ Ofrojme sherbime: 
💠 Lyerje makinash
💠 Stukime makinash
💠Lucidime
💠 Llamarinist
💠 Tharja e bojes me furre etj.

👉 Te gjitha keto sherbime dhe te tjera ofrohen me cmimet me konkuruese dhe cilesine e pakrahasueshme🛡 🛡

💰 OFERTA E FUNDITDuke filluar 45000 Leke lyerje komplet 💱
Ofrojme Mundesin e Pagese me Keste Mujore

📍Adresa: Ne ndodhemi Ish "Kombinati Tekstil" , Rr. Thimi Krej Kombinat
🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺
📌 Per vlersim te demit paraprak me kontaktoni ne whatsap ose viber 💥

Ju Mirepresim!👍