Servis qe ofron sherbime Xhenerike, Elektrike dhe Transport me Karrotrec Tirana

Car Service 04/01/2023 13:03 Post ID: 3596


Payment By Agreement
City - Zone Tirana - Kamez/Paskuqan
Address Rruga Vaqarr, Kamez, Albania - Maps
Reads 474

⏩ Servis Gorica

🔸 Operon ne treg prej vitit 2000 me korrektesi, shpejtesi dhe nje sherbimteper cilesor

🔸 Qellimi jone eshte te bejme udhetimin tuaj ne makine sa me te rehatshem dhe komod

🔸 Ketu do te gjeni cdo pjese per vetura te markes Mercedes Benz nga me te vjetrat e deri tek modelet e reja


✅Ofrojme teresi sherbimesh:

💠Xhenerike 

💠 Elektrike

💠 Transport me karrotrec

➡️ Gjithashtu bejme modifikime ne makinen tuaj duke shtuar opsione ekstra nese nuk i keni

➡️ Adoptojme pamjen e makines suaj nga e vjeter ne nje model me te ri

➡️ Bazuar ne kerkesat e klienteve gjithmone e ne rritje kemi vendosur standarte te reja dhe kemi zgjeruar kapacitetin e servisit per t'iu plotesuar cdo kushte. Ky zgjerim pritet te vazhdoje dhe ne te ardhmen

➡️ Perkushtim I vazhdueshem i punonjesve tane eshte nje nder asetet e servisit tone


📍Adresa: Rruga Vaqarr, Kamëz, Albania

Ne ju sygjerojme te na vizitoni per te testuar automjetin tuaj

😊 Jeni te mireseardhur!