340x230    340x230

🏡 sekretare

🕵 Online 190 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje

📄 Klinika Dentare Lako Kerkon Te Punesoje Sekretare Dhe Asistente Dentare

Pagesa: Me Marreveshje,
 • Profesioni: Sekretare, Asistente dentare ,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 26/12/2021

📄 💥 Capital Forex Kerkon Te Punesoje Asistente/Sekretare Per Zyre

Pagesa: Me Marreveshje,
 • Profesioni: Asistente zyre,
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 26/09/2021
Blloku, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 29/09/2021

📄 🗣 Doctrinae Ofron Vend Pune Si Asistente/Sekretare.

Pagesa: Me Marreveshje,
 • Profesioni: Asistente/Sekretare,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Astir ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 19/09/2020
Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron nje vend pune si :👉🏻 Asistente ose Sekretare.▪️Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor per gjuhe te huaj ose te kete eksperience te ngjashme.▪️Te jete e a... Kontakt

📄 Doctrinae, Kerkon Te Punesoje Asistente

Pagesa: Me Marreveshje,
 • Profesioni: Asistente,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/07/2020
Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 20/07/2020
Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron nje vend pune si asistente ose sekretare.Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor.Te jete e afte per pune.Te kete njohurite baze ne perdorimin e kompjuterit dhe te rrjete... Kontakt

Blue Filters Tirana Kerkon Punonjes Per Zonen E Jugut Ne Departamentin E Shitjeve.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: menaxher shitjesh , Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Tirana, Albania
📌 Blue Filters Tirana kerkon punonjes per zonen e Jugut ne departamentin e shitjeve.👉🏻 Kandidatet duhet :-Te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe bindese-Te jene kerkues ndaj vetes-Te kene aftesi te mira vetemenaxhuese-Te jene persona e... Kontakt

Call Center Agent (m/w/d) Gjermanisht

Pagesa: 850 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.✅dhenbsp;Deine Benefits :💰 850€ brutto zzgl. attraktiver Provision⏳ sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit📈 Chanc... Kontakt

KERKOHET TE PUNESOHET ASISTENT MENAXHER NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: ASISTENT MENAXHER , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
📌 KERKOHET TE PUNESOHET ASISTENT MENAXHER NE GJUHEN ITALIANE🔹 Kriteret:-Aftesi komunikimi ne gjuhen Italiane (niveli i gjuhes B1, B2, C1),-Disponibilitet dhe perkushtim ne pune,-Besim ne vetvete dhe deshire per tu rritur ne karriere si dhe fin... Kontakt

Keshillim Klienti (m/f/d) Gjermanisht

Pagesa: 850 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
⏩ Per vendndodhjen tone Avedo Tirana ju kerkojme si Keshillim klienti (m/f/d) me kohe te pjesshme/te plote. ✅ Perfitimet tuaja:💰 Rroge Baze prej 850 € Brutto plus Provisione ne baze te Performances⏳ Pune e sigurt me kohe te plote ose t... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Team Leader Dhe Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Dhe Angleze

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Team Leader ,Operator/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📌Kerkohet te punesohet:-Team leader -Operator/e ne gjuhen gjermane dhe angleze👉🏻Kerkohet:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne gru... Kontakt

Rekrutime.al Kerkon Agjent / Capo Tavola “ Recupero “ Ita🇮🇹 Spa🇪🇸 Ger🇩🇪 Per DeltaMarketing Shpk, J

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent ,Capo Tavola “ Recupero “ , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
📌"DeltaMarketing shpk ofron mundesi punesimi-Agjent , Capo Tavola “ RecuperoItalisht - Me / pa eksperience 🇮🇹Spanjisht - Me eksperience 🇪🇸Gjermanisht - Me eksperience 🇩🇪👉🏻 Cfare kerkojme🥇 Interes te forte pune👥Korr... Kontakt

Kerkohen Operator Telefonik Leads Generation Te Gjuhes Italiane Part Time Dhe Full Time. 

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operatore, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
SHKOZET, Bashkia Durres
👉🏼Kerkohen operator telefonik leads generation te gjuhes italiane part time dhe full time. Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne cc🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune✅ Ofro... Kontakt

Ofrohet Vend Pune Per Operatore Dhe Team Leader Me Eksperience 0696704934

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore , Team leader, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
👩‍💼👨‍💼  operatore dhe nje Team leader me eksperience per nje marke te njohur telefonike !💰 Deri ne 500 leke ora + 2000 leke per kontrata + Bonuse mujore 💸📞📲Per me shume informacion ju lutemi kontaktoni vetem ne whatsap... Kontakt

Prohealth Kerkon Operator Per Turizem Dentar Dhe Mjeksor Te Gjuhes Italiane

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Prohealth kerkon operator per turizem dentar dhe mjeksor te gjuhes italiane✅ Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼Kandidatet me ose padhenbsp; Eksperience punedhenbsp;🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune⏳ Dis... Kontakt

Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge Dhe Greke - 1,000 Euro Page + Bonus

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Kompleksi Kontakt, Tirane, Albania
⏩ Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge dhe Greke✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri te mira te gjuheve perka... Kontakt

Regency Casino Kerkon Te Punesoje Oficer Sigurie/Bodyguard

Pagesa: 64,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Oficer sigurie/Bodyguard , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 25/01/2023
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
Regency Casino ofron vend te lire pune: 👉Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen Djem dhe Vajza per pozicionin e punes Oficer Sigurie 👉Kushtet e punes: 1-Puna eshte me tre turne me rrotacion2- Puna eshte 8 ore ne dite3- Puna... Kontakt

Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza Ne Pozicionin Dealer-Crupier

Pagesa: 62,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Dealer-Crupier, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 25/01/2023
Kompleksi Taiwan, Tirane, Albania
📢 Regency Casino kerkon te punesoje vajza ne pozicionin Dealer-Crupier !✅ Kriteret e Punesimit1- Vajza te moshes mbi 21 vjece2- Te jene te shkathta dhe te paraqitshme3- Te jene korrekte ne pune, bashkepunuese dhe komunikuese me koleget dhe kl... Kontakt

Regency Casino Tirana Ofron Vende Te Lira Pune Per vajza ne Pozicionin Mbikqyrese/Recepsion E Makinave Slot

Pagesa: 60,000 Leke,
 • Profesioni: Mbikqyrese/Recepsion e makinave slot , Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Kompleksi Taiwan
♦Regency Casino Tirana  ofron vende të lira pune:                 - Mbikqyrese/Recepsion e makinave slot ⏩Kushtet e punës: 1- Puna është me 3 turne 8 orë në ditë ( gjate orarit te punes ka pausa) 5 ditë në javë ( dy ditë ... Kontakt

Mode West Shpk Kerkon Te Punesoje Operatore Sistemi Kompjuterik (vajze)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore sistemi kompjuterik , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Autostrada Tirane-Durres km 5
Modedhenbsp;dhenbsp;West Shpk kerkon te punesoje 👩🏻‍💻Operatore sistemi kompjuterik (vajze)⏩dhenbsp;Kriteret e punes:📌 Mungesa e eksperiences nuk perben problem.😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet ... Kontakt

📣 Alpha Network Eshte Ne Kerkim Per Operatore Te Gjuhes Gjermane 🇩🇪

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
ish stacioni i trenit Tirane, Albania

Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Pjatalarese/Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e ,Pjatalarese/Sanitare, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Rruga Viktor Eftimiu, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Restorant A'mare kerkon te punesoje:🍸 Kamarier/edhenbsp;🙋‍♀️Pjatalarese/Sanitare✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te sh... Kontakt

Agjent Telefonik Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
👥Agjent telefonik ne gjuhen gjermane▶Zoteron gjuhen gjermane?▶Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔺Deshiron te punosh ne nje staf miqsor dhe mikprites?⏩Deshiron te jesh ne nje ambient komod dhe harmonik?⚡Deshiron fundjaven pus... Kontakt

BLUMARE RESORT Ofron Mundesi Punesimi

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: KUZHINIER/E , ND. KUZHINIER/E , PICAJOL/E , RECEPSIONIST/E , SANITARE, ANIMATOR, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Plazhit, Spille , Albania
dhenbsp;🗣️BLUMARE RESORT ofron mundesi punesimi ne pozicionet :1) KUZHINIER/E2) NDIHMES KUZHINIER/E3) PICAJOL/E4) RECEPSIONIST/E5) SANITARE6) ANIMATOR✅Kriteret e punes:💼Kanditatet preferohen me eksperience te meparshme pune,😊Te jene te ... Kontakt

Hotel Bonsai Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier - Sanitare , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Hotel Bonsai kerkon te punesoje Staf- Kamarier- Sanitare⏩ Kriteret e punes :👉 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉 Eksperienca perben avantazh por jo domosdoshmeri⏩ Kushtet e punes ... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00-Barist-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00-Lavapjate-Furnitor ✅Kriteret e punes:🔴Te jene ... Kontakt

⏩ Kerkohen 10 Agjente Per Gjuhen Italiane

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjente, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
⏩ Kerkohet te punesohen Agjente Telefonike te gjuhes italiane✅Ofrohet:💸Paga baze per agjentet 500 euro💸 Bonuse deri ne 1500 euro🍀Ambjente komode dhe staf mikprites😊Kushte shume te mira pune👩🏻‍💻Kontrate sipas legjislacionit... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Punonjese Zyre Ne Agjensi Turistike  

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punonjese zyre, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania
dhenbsp;👉🏼Kerkohet te punesohet Punonjese zyre ne Agjensi Turistike:✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:▪ Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze▪ Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes▪ Te kene eks... Kontakt

Baraku Event Per Shkak Te Zgjerimit Te Aktivitetit Kerkon Te Punesoje Staf 0692092994

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier -Kamarier/e -Vajze ne sherbim ne banak -Sanitare - Motorrist , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
ish NShRK-u
Barakudhenbsp;Event kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier-Kamarier/e-Vajze ne sherbim ne banak-Sanitare-Motorrist me motorin e lokalitdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me staf... Kontakt

📣 Re/Max Victoriam Kërkon Të Punësoj Konsulent/e Imobiliar.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent/e Imobiliar., Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Tirana, Albania
📌 Nese jeni energjik, ambicioz dhe ne kerkim te nje karriere afatgjate e profesionale, Remax Victoriam ju mirepret!👉🏻 Cfare ofrojme?〽️ Trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.👩🏻‍💻 Website personal.💸 Buxhet vjet... Kontakt

Restorant Nom Nom Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: 2,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: motorrist , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Restorantdhenbsp;Nom Nom kerkon te punesoje🏍dhenbsp;Motorristdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune, ne shperndarje me motorr😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

Kërkohen Te Punesohen 50 Operatorë Të Gjuhës Italiane.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Qender, Tirane
📌Kërkohen te punesohen 50 operatorë të gjuhës italiane.dhenbsp;🗣️dhenbsp;Jeni të lodhur nga rutina?Shefat ju bezdisin?✅dhenbsp;Atehere nuk jeni në vendin e duhur!🛎️dhenbsp;Ndërkohë ne po kërkojmë për ty!dhenbsp;👉🏻dhen... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen AGJENT MARKETINGU, TEAM LIDER (se Bashku Me Grupin) Dhe RETENTION

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: AGJENT MARKETINGU, RETENTION TEAM LIDER, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Pazari i Ri, Tirana, Albania
📌Po kerkon 1 vend pune me super page te larte ?!👉🏻dhenbsp;Hapesira te reja pune si ;✅AGJENT MARKETINGU,✅TEAM LIDER (se bashku me grupin)✅RETENTION ,dhenbsp;🗣️Ne gjuhet ;* SPANJISHT🇪🇸* ITALISHT 🇮🇹* GREQISHT🇬🇷- AP... Kontakt

Studio Aurora Kerkon Te Punesoje 3 Parukiere (meshkuj Dhe Femra)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: 3 Parkuiere , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-3 Parukiere (meshkuj dhe femra)✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhe... Kontakt

Restorant Piceri Te Dafi Kerkon Te Punesoje Kuzhuniere, Ndihmes Kuzhunier, Kamarier, Motorrist, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhuniere -Ndihmes kuzhunier -Kamarier -Motorrist -Pjatalarese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Astir
👉🏼Restorant Piceri Te Dafi kerkon te punesoje-Kuzhuniere-Ndihmes kuzhunier-Kamarier-Motorrist-Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te je... Kontakt

📣 Alpha Network Eshte Ne Kerkim Per Operatore Te Gjuhes Angleze 🇬🇧

Pagesa: 400 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Ish stacioni i trenit Tirane, Albania
💻Alpha Network eshte ne kerkim per operatore te gjuhes angleze me eksperience te meparshme ne fushatatFOREX/RECUPERO.👉🏻Ofrohet:💸Paga baze 400Euro + 12% per cdo FTD✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍... Kontakt

“Top Seven “ Ka Nisur Procesin E Selektimit Te Kandidateve Per Pozicionin Agjent Udhetimesh (F)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Agjent Udhetimesh, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
⏩ “Top Seven “ ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin :dhenbsp;Agjent Udhetimeshdhenbsp; (F)✅ Kerkesat:🔸Te kete perfunduar studimet universitare;🔸Eksperience te meparshme ne agjensi udhetimesh minimumi 6 muaj;🔸... Kontakt

📄 Capital Company Kerkon Te Punesoje Agjent Financiar Per Gjuhet Italisht Spanjisht Dhe Gjermanisht

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Finamciar, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Tirana, Albania
📢Capital Company kerkon te zgjeroje stafin me Agjent Financiar per gjuhet:-Italisht-Spanjisht-Gjermanisht✅Kriteret dhe kualifikimet e kerkuara▪️Njohuri te mira te gjuhes italiane, spanjolle dhe gjermane.▪️ Eksperience te meparshme ne ca... Kontakt

📄 📣 Kerkohen Te Punesohen Monitorues Marketing

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: monitorues marketing, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Don Bosko Tirana, Albania
📌 Po kerkojme te rinj me deshire per te punuar dhe per tu rritur profesionalisht.👉🏻 Ne ofrojme:〽️ Kushte shume te mira pune,👥 Staf bashkepunues.⏳ Orari i punes: 6 ore pune🏖️ E diela pushim.💸 Paga: 30,000 leke☎️📥 Apli... Kontakt

📄 📣 Alpha Network Eshte Ne Kerkim Per Operatore Te Gjuhes Angleze 🇬🇧

Pagesa: 400 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Ish stacioni i trenit Tirane, Albania
💻Alpha Network eshte ne kerkim per operatore te gjuhes angleze me eksperience te meparshme ne fushatatFOREX/RECUPERO.👉🏻Ofrohet:💸Paga baze 400Euro + 12% per cdo FTD✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍... Kontakt

📄 Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge Dhe Greke - 1,000 Euro Page + Bonus

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Kompleksi Kontakt, Tirane, Albania
⏩ Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge dhe Greke✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri te mira te gjuheve perka... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Team leader, Agjente, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Blloku, Tirana, Albania
🗣️ Kerkohet te punesohet-Team leader spanjisht- Agjente spanish, greqisht, italisht, anglisht, frengjisht🥇 Eksperienca perben avantazh⏳ Mundesi punesimi full time dhe part time 4,6,8 ore .💰 Pagesa 600Euro plus bonuse ditore, javore, muj... Kontakt

📄 Rozafa Ne TEG Kerkon Te Punesoje Shitese Peshku

Pagesa: 45,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: shitese , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
TEG
⏩Rozafa kerkon te punesoje: 👩‍💼🐠 Shitese peshku✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰... Kontakt

📄 “Top Seven “ Ka Nisur Procesin E Selektimit Te Kandidateve Per Pozicionin Agjent Udhetimesh (F)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Agjent Udhetimesh, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
⏩ “Top Seven “ ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin :dhenbsp;Agjent Udhetimeshdhenbsp; (F)✅ Kerkesat:🔸Te kete perfunduar studimet universitare;🔸Eksperience te meparshme ne agjensi udhetimesh minimumi 6 muaj;🔸... Kontakt

📄 Restorant Piceri Te Dafi Kerkon Te Punesoje Kuzhuniere, Ndihmes Kuzhunier, Kamarier, Motorrist, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhuniere -Ndihmes kuzhunier -Kamarier -Motorrist -Pjatalarese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Astir
👉🏼Restorant Piceri Te Dafi kerkon te punesoje-Kuzhuniere-Ndihmes kuzhunier-Kamarier-Motorrist-Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te je... Kontakt

📄 ☕View Coffe&Bistro Kerkon Te Punesoje Banakier

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Banakier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
☕View Coffeedheamp;Bistrodhenbsp;kerkon te punesoje-Banakier✅dhenbsp;Kriteret e punes:💼 Preferohen me ose pa eksperience te meparshme pune😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune⚡ Te jene te shkathet dhe te komunikueshem✅Ofrohet:💰 P... Kontakt

📄 Studio Aurora Kerkon Te Punesoje 3 Parukiere (meshkuj Dhe Femra)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: 3 Parkuiere , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-3 Parukiere (meshkuj dhe femra)✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhe... Kontakt

Kerkohen Operator/e Telefonike Ne Fushen E Turizmit Dentar

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
👉Po kërkoni një punë të sigurt dhe afatgjate?dhenbsp;✅E gjeni tek ne!dhenbsp;👉📌Ne shpallim vende vakante pune vetem për vajza të cilat flasim shumë mirë gjuhën italiane.dhenbsp;Pozicioni: operatore telefonie në gjuhën italiane!... Kontakt

Noel Fish Kerkon Te Punesoje 2 Kuzhuniere, 2 Ndihmes Kuzhuniere, 2 Lavapjatese ,2 Pastruse Peshku Dhe Kasiere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: 2 Kuzhuniere, 2 Ndihmes kuzhuniere, 2 Lavapjatese ,2 Pastruse peshku , Kasiere, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
21 Dhjetori, Tirana, Albania
🐠 Noel Fish kerkon te punesoje:-2 Kuzhuniere-2 Ndihmes kuzhuniere-dhenbsp;2 Lavapjatesedhenbsp;- 2 Pastruese peshkudhenbsp;-Kasieredhenbsp;👉Te jene etike gjate punes📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune💰dhenbsp;Page... Kontakt

Ofrohet Vend Pune Ne Fresh Line ( Ne TEG)

Pagesa: 45,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese , Me eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 25/01/2023
TEG
👉Preferohet mosha mbi 21 vjece📲Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.📍Ju mirepresim! ... Kontakt

Kompania Alselfood Kerkon Te Punesoje Agjent Shitje Ne Terren Per Qytetin E Durresit

Pagesa: 100,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent shitje, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Durrës, Albania
💥Kompania Alselfood prej 17vitesh dhenbsp;tregton produkte ushqimore frigoriferike si 🔷McCain Pomes Frites🔷Nestle ice Cream 🔷Krikri Akullore 🔷Mamas Bakery🔷Perime te ngrira Ardo Friglo etj🔷Produkte Mishi dhe Peshk🔷Fruta te ngr... Kontakt

🍰 Furre Buke & Pasticeri MonoMia Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Kompleksi Panorama, mbrapa shkolles “Harry T Fultz”, prane Intermedica

Century 21 Atrium Kerkon Te Punesoje: Konsulent/e Imobiliar.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent/e Imobiliar., Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Brryli
📌 Century 21 Atrium me vendodhjen prane Brrylit dhe me nje eksperience 5 vjecare ne tregun imobiliar kerkon te punesoje:-Konsulent/e Imobiliar.〽️ Ne po kerkojme persona qe kane deshire per te punuar ne shitje dhe te rriten profesionalisht ne ... Kontakt

Data Entry Analyst (Femra)

Pagesa: 45,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Data Entry, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
📌 THE COMPANY: Data Entry Solutions operates in the Medical Billing industry, offering our expertise and support to US based healthcare providers, in connection to our partner company in New York City, Medsol Billing, LLC (www.nymedsol.com) prov... Kontakt

Shitese Ne Kompanine E Dyshekeve Melvinflex

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: shitese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 26/01/2023
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2023
⏩ Kompania Melvinflex kerkon te punesoje shitese ne showroom💼me eksperience ne drejtim te shitjeve, eksperience ne call center,etj😊 te keni komunikim te qarte👉 njohuri te gjuhes angleze,🙋‍♀️ kushte pune te mira👉 ambjent komod,... Kontakt

Maison Des Chefs Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes kamariere, Ndihmes kuzhunier, Sanitare, Pjatalarese,, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Sazani, Lagjja 1 Maj
Maison des Chefs kerkon te punesoje :-Kamarier/e-Ndihmes kamariere-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te... Kontakt

Premium Furniture Albania Kerkon Te Zgjeroj Stafin

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ndihmes , zmerilues , Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Prush Tirane, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2024
Kerkohen te punesohen punonjes/e mobilerie Zmerilues/e me eksperience paga nis nga 60,000 leke plus siguracionet Ndihmes Me ose pa eksperience Paga nis nga 45,000 leke plus siguracionet Transporti falas nga Tirana Orari 7:30 me 16:00 Kus... Kontakt

🍟🍔Ciki Fast Food Kerkon Te Punesoje Kasiere, Specialist Dhe Ndihmes Fast Food-i

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kasiere, Specialist dhe Ndihmes Fast Foodi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje:👩Kasiere🍟Specialist Fast Food-i  🍟Ndihmes Fast Food-i✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻✅Ofrohet:💵 Pagesa... Kontakt

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: Praktike/Intership, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 26/01/2023
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fi... Kontakt

Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: -Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences-Banakier/e , 50.000 leke-Specialiste Buke , 75.000 leke-Ndihmes specialist b... Kontakt

☕View Coffe&Bistro Kerkon Te Punesoje Banakier

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Banakier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
☕View Coffeedheamp;Bistrodhenbsp;kerkon te punesoje-Banakier✅dhenbsp;Kriteret e punes:💼 Preferohen me ose pa eksperience te meparshme pune😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune⚡ Te jene te shkathet dhe te komunikueshem✅Ofrohet:💰 P... Kontakt

📣 Kerkohen Te Punesohen Monitorues Marketing

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: monitorues marketing, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Don Bosko Tirana, Albania
📌 Po kerkojme te rinj me deshire per te punuar dhe per tu rritur profesionalisht.👉🏻 Ne ofrojme:〽️ Kushte shume te mira pune,👥 Staf bashkepunues.⏳ Orari i punes: 6 ore pune🏖️ E diela pushim.💸 Paga: 30,000 leke☎️📥 Apli... Kontakt

Rozafa Ne TEG Kerkon Te Punesoje Shitese Peshku

Pagesa: 45,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: shitese , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
TEG
⏩Rozafa kerkon te punesoje: 👩‍💼🐠 Shitese peshku✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰... Kontakt

📄 Hotel Bonsai Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier - Sanitare , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Hotel Bonsai kerkon te punesoje Staf- Kamarier- Sanitare⏩ Kriteret e punes :👉 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉 Eksperienca perben avantazh por jo domosdoshmeri⏩ Kushtet e punes ... Kontakt

📄 Maison Des Chefs Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes kamariere, Ndihmes kuzhunier, Sanitare, Pjatalarese,, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Sazani, Lagjja 1 Maj
Maison des Chefs kerkon te punesoje :-Kamarier/e-Ndihmes kamariere-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te... Kontakt

📄 Swan Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: 50,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: banakier/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Bilal Sina, Albania
📣 Swan Lounge Bar ofron mundesi punesimi si:🍸 Banakier/e⏩ Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me etike pr... Kontakt

📄 Restorant Gjinokastra Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e Dhe Punetore Kuzhine

Pagesa: 45,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier/e ,Punetore kuzhine , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania
👉🏼Restorant Gjinokastra kerkon te punesoje-Ndihmes kuzhinier/edhenbsp;-Punetore kuzhinedhenbsp;✅Kriteret e punes:-Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune-Te jene etike gjate punes-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bas... Kontakt

📄 Premium Furniture Albania Kerkon Te Zgjeroj Stafin

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ndihmes , zmerilues , Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Prush Tirane, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2024
Kerkohen te punesohen punonjes/e mobilerie Zmerilues/e me eksperience paga nis nga 60,000 leke plus siguracionet Ndihmes Me ose pa eksperience Paga nis nga 45,000 leke plus siguracionet Transporti falas nga Tirana Orari 7:30 me 16:00 Kus... Kontakt

📄 Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00-Barist-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00-Lavapjate-Furnitor ✅Kriteret e punes:🔴Te jene ... Kontakt

📄 🍟🍔Ciki Fast Food Kerkon Te Punesoje Kasiere, Specialist Dhe Ndihmes Fast Food-i

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kasiere, Specialist dhe Ndihmes Fast Foodi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje:👩Kasiere🍟Specialist Fast Food-i  🍟Ndihmes Fast Food-i✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻✅Ofrohet:💵 Pagesa... Kontakt

📄 Prohealth Kerkon Operator Per Turizem Dentar Dhe Mjeksor Te Gjuhes Italiane

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Prohealth kerkon operator per turizem dentar dhe mjeksor te gjuhes italiane✅ Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼Kandidatet me ose padhenbsp; Eksperience punedhenbsp;🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune⏳ Dis... Kontakt

📄 ⏩ Kerkohen 10 Agjente Per Gjuhen Italiane

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjente, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
⏩ Kerkohet te punesohen Agjente Telefonike te gjuhes italiane✅Ofrohet:💸Paga baze per agjentet 500 euro💸 Bonuse deri ne 1500 euro🍀Ambjente komode dhe staf mikprites😊Kushte shume te mira pune👩🏻‍💻Kontrate sipas legjislacionit... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Retention, Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 1,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention, Team leader .Agjente , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Blloku, Tirana, Albania
📌 Deshironi te ardhura te larga mujore bderi ne 5000Euro ?Kjo eshte mundesia juaj!👉🏻 Kerkojme te punesojme:- Retention- Team leader Spanish-AgjenteFrengjishtSpanjishtItalishtAnglishtGjermanishtGreqisht〽️ Eksperienca e meparshme perben a... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Punonjese Zyre Ne Agjensi Turistike  

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punonjese zyre, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania
dhenbsp;👉🏼Kerkohet te punesohet Punonjese zyre ne Agjensi Turistike:✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:▪ Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze▪ Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes▪ Te kene eks... Kontakt

📄 Baraku Event Per Shkak Te Zgjerimit Te Aktivitetit Kerkon Te Punesoje Staf 0692092994

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier -Kamarier/e -Vajze ne sherbim ne banak -Sanitare - Motorrist , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
ish NShRK-u
Barakudhenbsp;Event kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier-Kamarier/e-Vajze ne sherbim ne banak-Sanitare-Motorrist me motorin e lokalitdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me staf... Kontakt

Capital Company Kerkon Te Punesoje Agjent Financiar Per Gjuhet Italisht Spanjisht Dhe Gjermanisht

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Finamciar, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Tirana, Albania
📢Capital Company kerkon te zgjeroje stafin me Agjent Financiar per gjuhet:-Italisht-Spanjisht-Gjermanisht✅Kriteret dhe kualifikimet e kerkuara▪️Njohuri te mira te gjuhes italiane, spanjolle dhe gjermane.▪️ Eksperience te meparshme ne ca... Kontakt

📄 📣 Re/Max Victoriam Kërkon Të Punësoj Konsulent/e Imobiliar.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent/e Imobiliar., Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Tirana, Albania
📌 Nese jeni energjik, ambicioz dhe ne kerkim te nje karriere afatgjate e profesionale, Remax Victoriam ju mirepret!👉🏻 Cfare ofrojme?〽️ Trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.👩🏻‍💻 Website personal.💸 Buxhet vjet... Kontakt

📄 Restorant Nom Nom Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: 2,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: motorrist , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Restorantdhenbsp;Nom Nom kerkon te punesoje🏍dhenbsp;Motorristdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune, ne shperndarje me motorr😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

📄 Kërkohen Te Punesohen 50 Operatorë Të Gjuhës Italiane.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Qender, Tirane
📌Kërkohen te punesohen 50 operatorë të gjuhës italiane.dhenbsp;🗣️dhenbsp;Jeni të lodhur nga rutina?Shefat ju bezdisin?✅dhenbsp;Atehere nuk jeni në vendin e duhur!🛎️dhenbsp;Ndërkohë ne po kërkojmë për ty!dhenbsp;👉🏻dhen... Kontakt

📄 Kerkohen Te Punesohen 200 Operator/e Spanjisht Dhe Italisht

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operator/e , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Tirana, Albania
📣Kerkohen te punesohen 200 operator/e Spanjisht dhe Italisht👉🏻Kerkohet:〽️Eksperienca nuk perben problem🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.👥Pozitivitet dhe ... Kontakt

📄 Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: Praktike/Intership, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 26/01/2023
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fi... Kontakt

📄 Kerkohen Te Punesohen AGJENT MARKETINGU, TEAM LIDER (se Bashku Me Grupin) Dhe RETENTION

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: AGJENT MARKETINGU, RETENTION TEAM LIDER, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Pazari i Ri, Tirana, Albania
📌Po kerkon 1 vend pune me super page te larte ?!👉🏻dhenbsp;Hapesira te reja pune si ;✅AGJENT MARKETINGU,✅TEAM LIDER (se bashku me grupin)✅RETENTION ,dhenbsp;🗣️Ne gjuhet ;* SPANJISHT🇪🇸* ITALISHT 🇮🇹* GREQISHT🇬🇷- AP... Kontakt

📄 Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: -Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences-Banakier/e , 50.000 leke-Specialiste Buke , 75.000 leke-Ndihmes specialist b... Kontakt

📄 Ofrohet Vend Pune Per Operatore Dhe Team Leader Me Eksperience 0696704934

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore , Team leader, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
👩‍💼👨‍💼  operatore dhe nje Team leader me eksperience per nje marke te njohur telefonike !💰 Deri ne 500 leke ora + 2000 leke per kontrata + Bonuse mujore 💸📞📲Per me shume informacion ju lutemi kontaktoni vetem ne whatsap... Kontakt

📄 Edukatore Per Kopsht

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Edukatore, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Skender Luarasi 8, Tiranë 1060, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2024
Pershendetje! ABCTirana eshte ne kerkim te profesionit te Edukatores per Kopsht per grupmoshen 2.5 deri ne 4.5 vjeç. Te gjithe te interesuarit mund te shikojne kushtet e punes ne lidhjen e meposhtme: https://puno.abctirana.al/jobs/?p=edukat... Kontakt

Stockholm Coffee&Lounge Kerkon Te Punesoje Sanitare

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
21 Dhjetori, Tirana, Albania
📌dhenbsp;Stockholm Coffeedheamp;Lounge Rruga e Kavajes (prane Qendres Globe ) kerkon te punesoje :🙋‍♀️dhenbsp;Sanitare💰dhenbsp;Paga : 30.000 leke te rejadhenbsp; + siguracionet😊dhenbsp;1 dite pushimi ne jave⏩dhenbsp;Kushte shume ... Kontakt

Furre Buke Pasticeri LIKOS Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: shitese , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2023
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
👉🏻 Furre Buke Pasticeri LIKOS kerkon te punesoje -Shitese✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍Adre... Kontakt

📣Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: 50,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: banakier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Biss Lounge ofron mundesi punesimi si:⚡ Banakier/e⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me et... Kontakt

Swan Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: 50,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: banakier/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Bilal Sina, Albania
📣 Swan Lounge Bar ofron mundesi punesimi si:🍸 Banakier/e⏩ Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me etike pr... Kontakt

Restorant Gjinokastra Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e Dhe Punetore Kuzhine

Pagesa: 45,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier/e ,Punetore kuzhine , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania
👉🏼Restorant Gjinokastra kerkon te punesoje-Ndihmes kuzhinier/edhenbsp;-Punetore kuzhinedhenbsp;✅Kriteret e punes:-Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune-Te jene etike gjate punes-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bas... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Retention, Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 1,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention, Team leader .Agjente , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Blloku, Tirana, Albania
📌 Deshironi te ardhura te larga mujore bderi ne 5000Euro ?Kjo eshte mundesia juaj!👉🏻 Kerkojme te punesojme:- Retention- Team leader Spanish-AgjenteFrengjishtSpanjishtItalishtAnglishtGjermanishtGreqisht〽️ Eksperienca e meparshme perben a... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen 200 Operator/e Spanjisht Dhe Italisht

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operator/e , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Tirana, Albania
📣Kerkohen te punesohen 200 operator/e Spanjisht dhe Italisht👉🏻Kerkohet:〽️Eksperienca nuk perben problem🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.👥Pozitivitet dhe ... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Team leader, Agjente, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Blloku, Tirana, Albania
🗣️ Kerkohet te punesohet-Team leader spanjisht- Agjente spanish, greqisht, italisht, anglisht, frengjisht🥇 Eksperienca perben avantazh⏳ Mundesi punesimi full time dhe part time 4,6,8 ore .💰 Pagesa 600Euro plus bonuse ditore, javore, muj... Kontakt

📄 AGS Sh.p.k Kerkon Te Punesoje Ekonomiste

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ekonomiste, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Tirana, Albania
⏩ AGS sh.p.k kerkon te punesoje Ekonomistedhenbsp;✔ KRITERET :dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;😊 Te kete perfunduar arsimin e larte ne Fakultetin e Ekonomise📈dhenbsp; Te kete eksperience pune jo me pak se 3 vite, te kete njohuri të mira të progra... Kontakt

📄 Kerkohen Inxhinier Ose Arkitekt Ne Projektim

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: arkitekt , Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2023
Tirana, Albania
⏩ Kerkohen Inxhinier ose Arkitekt ne projektim📑 Kerkesat baze:▪ Gjuha italiane shume e mire pasi do te punohet me staf italian▪ QGIS - Njohje bazike e programit▪ AutoCAD 2D - Njohje bazike e programit💸 Paga totale : 600 Euro.📲 Perso... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim