🏡 rruga 5 maji

🕵 Online 56 lexues | ⏳ 31 njoftime ne pritje     Print

140,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
3 Tualete

Tek rruga ''5 maji'' disponojme 3 garsoniere ne shitje. katin e 5 siperfaqe 91 m2 ndertim i vitit 2005 pa ashensor pallat me sistem kapot garsonieret jane nje mundesi shume e mire investimi duke qene se perdoren per air bnb. shiten te mobiluara si ne...

23/09/2023 13:59

95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojme apartament 2+1, rruga 5 maji ,prane concor center informacion mbi pronën: • siperfaqe bruto 71m2 • kati i 7 •disponon dokumenacion te rregullt hipotekor organizimi: • ambjent ndenjie • ambient gatimi • 2 dhoma gjum...

21/09/2023 16:36

200,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1+verandë. adresa: tiranë, rruga 5 maji, emerald residence. më shumë informacion mbi pronën: • sipërfaqe totale apartamenti : 119.6m2. • sipërfaqe verande 34.7m2. • kati 8. • orientim jug-lindje. • bosh....

20/09/2023 10:41

96,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament~ 2+1~ 71 m2~ kati 7~ pallat i ri~ me ashensor~ ne rrugen 5 maji~ cmimi 96.000 euro~ me hipotekekontaktoni k800 ...

12/09/2023 12:39

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament~ 2+1~ 107 m2~ kati 6~ pallat i ri~me ashensor~ tualet~ ballkon~ cmimi :110.000€~ ne faze tulle~i rregjistruar ne aksh~rruga 5 majikontaktoni m300...

06/09/2023 16:14

115,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament~ 1+1~ 72.6m2~ kati i 6~ i mobiluar~ me arredim bashkekohor~ me parket~ cdo pajisje e re~ me ashensor~ pallat i ri~ ne proÇes hipotekimi~ tek rruga 5 maji~ Çmimi 115.000 eurokontaktoni v400...

30/08/2023 10:48

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

⭕️shitet apartament 2+1+2 ,📍rruga 5 maji, •pallat i ri i 2022•siperfaqe totale 98m2💶cmimi 150.000€•kati 5 •i investuar ne detaje nga pronari...

24/08/2023 19:18

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

⭕️shitet apartament 2+1+2 ,📍rruga 5 maji, •pallat i ri i 2022•siperfaqe totale 98m2💶cmimi 150.000€•kati 5 •i investuar ne detaje nga pronari...

23/08/2023 14:56

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2 , rruga 5 maji pallat i ri i 2022 siperfaqe 98m2 cmimi 150.000€kati 5 i investuar ne detaje nga pronari ...

23/08/2023 14:25

14,400,000 Leke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
3 Tualete

Shitet 3 garsonier tek rruga "5 maji" apartament 3+1 i konvertuar ne 3 garsonier, me siperfaqe secila 30m2 2 garsoniere te dhena me qira ditore dhe 1 garsonier e dhene me qira per afatgjate kthim investimi brenda 7 viteve kati 6 (jo i fundit), pa...

14/08/2023 14:33

137,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete ( 21 Dhjetor - Mozaiku ) K.3 - 85m2 Neto | Me Hipoteke **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.00 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1 me aneks vec ( 21 dhjetori - mozaiku ) k.3 / pllt ekzistues | mundesi shume e mire per tu investuar | me shume hapësirë, planimetri ideale dhe ndricim shume i mire | qetesi dhe lagje ...
📅 Date: 23/09/2023 21:25

123,500 Euro - Në Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar Ideal Për Investim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 23/09/2023 23:20

143,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Kodra E Diellit ) K.2, Pllt V 2013 | Apt I Larte & Mobilim Cilesore: Kondicioner **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhe2bllk (kodra e diellit - rr. rrapo hakali) k2, pllt i v 2013 (ashensor dhetermoizolim) apt me planimetri te rregullt dhe lartesi te madhe tavani | mobilim cilesore: sallon i ri |...
📅 Date: 24/09/2023 13:14

297,000 Euro - Rast Unik: 3+1+kuzh. Vec +2wc &1 Depo (ne Qender, Selvia – Kompleksi Halili) (+1 Garazh) (s:170m2) 100% Cilesi Italia

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet: 3+1+kuzhinë veç + 2wc & +1 depo (+1garazh i mbyllur) ( s: 170 m2 ) ndodhet fiks te selvia, qender- perballe viles gold ( rr. e dibres ) apartament gjigant, i pabanuar me pare 100% i r...
📅 Date: 24/09/2023 18:13

95,000 Euro - Ne Zonen E Tufines ,rruga Myslym Keta Prane Kafes Se Rremes , Shitet Apartament 3+1+2, Bosh, 95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
 ne zonen e tufines ,rruga myslym keta  prane kafes se rremes , shitet apartament 3+1+2, bosh,  95,000 euro  apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . organizohet ne ambjent...
📅 Date: 24/09/2023 21:28

57,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Kombonat !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 4.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne shitje apartament ne kombinat prane shkolles shyqyri peza.informacion mbi pronën:• siperfaqe 59 m2 pallat ekzitues• kati i 3•disponon dokumenacion te rregullt hipotekororganizimi:• ambjent...
📅Date: 25/09/2023 07:41

44,000 Euro - Rruga Bill Klinton Shitet Apartament Grasionere I Mobiluar Ne Gjendje Te Re

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga bill klinton shume prane komunes se parisit shitet apartament grasionere i mobiluar ne cdo detaj,apartamenti ndodhet ne katin e pare i rikonstrutuar ne cdo detaj nda tualeti,me dritare, ambient...
📅Date: 25/09/2023 02:50

84,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shtitje Laprake Spitali Hygea !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet apartament 2+1 ne kompleksin green garden tek mbikalimi i casa italia. apartamenti ndodhet brenda residences ne katin e 3 banim te nje pallati te ri pa ashensor. prona ka planimetri perfekte d...
📅Date: 25/09/2023 01:54

155,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet aprtament 2+1+2 me 2 ballkone siperfaqe 102 m2 kati 5 jo i fundit me ashensor me hipotek 📍zogu i zi ...
📅Date: 25/09/2023 01:51

143,000 Euro - Shitet Apartament Te Komuna Parisit 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament te komuna parisit 2+1, kati 7 jo i fundit i mobiluar, 110 m2...
📅Date: 25/09/2023 01:49

65,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Spitalia Hygea Laprake !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 tek casa italia, prane spitalit hygia.apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje nga ndertimet me te mira te zones, objekt i ri me sistem kapot.organizohet ne nje korridor hyres,...
📅Date: 25/09/2023 01:48

77,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.40 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 82,40 ne yzberisht tek bulevardi migjeni . ndodhet ne katin e 1 te banimit ne nje kompleks pallatesh te mireadministruar me ashensor i lokalizuar buze rruges kryeso...
📅Date: 24/09/2023 23:44

60,500 Euro - Apartament 1+1 Në Shitje Tek "dogana"

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
ofrojme per shitje apartament te tipologjise 1+1 tek dogane ne laprake. apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial sic eshte "tirana entry 2". prona ka nje siperfaqe totale prej 60.5 m2 te o...
📅Date: 24/09/2023 22:55

154,400 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir - Oasis Residence ) K.5 - Pllt. V 2023 - 100% E Re & E Pabanuar Me Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet 2+1 +2wc (astir) - vendndodhje fantastike | 100% e re e pabanuar me pare - kompleks me cilesi te larte ndertimi | orientim jug - p | pamje te lire nga lana | planimetri perfekte | parket ac4q40...
📅 Date: 23/09/2023 09:52

122,800 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...
📅 Date: 23/09/2023 16:14

135,000 Euro - Shitet, Apartamenti 2+1+2, Misto Mame, Tirane. Li33996

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Adresa: tiranë, misto mame Çmimi: €135.000 siperfaqja totale: 108 m² siperfaqja e brendshme: 97.3 m² kati: 6 dhoma gjumi: 2 banjo: 2 mobilimi: e mobiluar disa nga veçoritë e brendshm...
📅 Date: 24/09/2023 07:39

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Komuna E Parisit - Prane St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) Me Ashensor & Sh. Ndricim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4 m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | apartamenti organizohet nga sallon ...
📅 Date: 24/09/2023 08:26

158,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V 2011 | Cdo Gje E Re: Parket, Elektro & Kuzh A++ *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ** i pabanuar më parë, te liqeni - pranë kopshtit zologjik (kati 2, ndertim i v. 2011 me sistem kapot dhe grafiato) mobilim cilesore dhe estetik ** aktualisht me qera 550 euro...
📅 Date: 24/09/2023 08:50

138,000 Euro - Shitet: 1+1 Perfekt Tek Lion Park Ne Krah ( Rr. Elbasanit ) - Pallat I Ri - Super Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1  tek lion park ne krah ( rr. elbasanit ) k3 me ashensor - pallat i v 2005 |  apartamenti ka planimetri perfekte dhe dritë natyrale | i investuar dhe pa banuar, dritare dopio xham tualet ...
📅 Date: 24/09/2023 10:10

75,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Allias - Afer Uet ) K3. Pllt Ekzisutes **sis. Kapot | 71.3m2 Neto - Or. Jug L

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ( allias - afer shkolles "bajram curri" ) kati 3, pallati ekzistues por t i veshur me sistem kapot |  rinovuar me investim te bere se fundmi | planimetri shume te rregullt | pll...
📅 Date: 24/09/2023 15:27

87,210 Euro - Shitet: 1+1 ( Staconi I Trenit - Rez. Amma | 350 M Nga Bulevardi I Ri ) * Cmim Kleringu * Ndrt, V 2023 - Cilësi Premiu

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 staconi i trenit - rez. amma | 350 m nga bulevardi i ri  - kompleks 2023  -cilësi e mirë ndërtimi - afati përfundimeve tetor 2024- aktualisht fazë punimesh - plani...
📅 Date: 24/09/2023 20:45

95,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Te Rruga E Kavajes Prane Urgjences Nr.9 (id 4111641).

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 26.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111641te rruga e kavajes, prane urgjences nr.9, shitet apartament 1+1,  siperfaqje 75 m² neto, pallat i ri, me ashensor, kati i 4-t, strukture e rregullt. organizohet ne sallon me ambjent ga...
📅Date: 24/09/2023 22:54

87,300 Euro - Apartament 2+1 Në Shitje Tek "dogana

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 2+1 tek dogane ne laprake. apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial sic eshte "tirana entry 2". prona ka nje siperfaqe totale prej 87.3 m2 te or...
📅Date: 24/09/2023 22:53

160,000 Euro - Duplex 3+1 Me 3 Tualete Ne Shitje Per Vetëm 1000 Euro/m²

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Duplex(shtepi me 2 kate) 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
160.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
3 Tualete
🟥 duplex 3+1 me 3 tualete ne shitje ! ne rrugen e kavajes , prane spitalit amerikan 3📍 ▪️kati i 1-rë banim organizohet ne : •3 dhoma gjumi •3 tualete •2 ballkone •...
📅Date: 24/09/2023 22:47

70,000 Euro - Disponojme Apartamente Ne Shitje Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.05 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
📍tirana 🇦🇱 📞+355693182811 bashkëpuno me ne për të blerë pronën që do #shitie #blerje #apartamente #qera #agient#shqiperi #toka #vila #zgjidhje #agent #realestate #durres #hip...
📅Date: 24/09/2023 22:32

58,500 Euro - Apartament Te Tipoligjive Te Ndryshme Te Vila L Ne Astir "cmime Kleringu"

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament te tipoligjive te ndryshme te vila l ne astir apartamentet kane nje siperfaqe nga 65.05-129.83 m2 organizimi eshte 1+1, 2+1 ose 3+1 apartamenti është në fazë ndertimi eshte...
📅Date: 24/09/2023 22:32

100,000 Euro - Shesim, Apartament 2+1, Yzberisht (kmy) 100,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet te kmy në yzberish.informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri (viti 2012)• kati 6• me ashensor• sipërfaqe bruto: 102 m2• sipërfaqe neto: 91 m2• kubaturë e rregull...
📅Date: 24/09/2023 22:03

115,000 Euro - Super Ap 2+1 Tek Restorant Durrsi ( Spar )

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet ap 2+1 sip 80m neto kati i 2 pallati 1998 (pa ashensor) 📌mbrapa resorant durresit ( supermarket spar) i restauruar totalisht me punime lluksi cmimi 115.000 euro...
📅Date: 24/09/2023 21:52

445,000 Euro - Unik ✨ Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri |

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete dhe2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelberim...
📅 Date: 24/09/2023 18:13

120,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Don Bosko !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament i arreduar me stil modern ne zonen e don boskos, prane pallateve hawai.organizohet ne:- salloni i ndenjes i mobiluar me stil modern por edhe shume funksional.-ambjenti i gatimit esht...
📅 Date: 24/09/2023 20:16

75,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Misto Mame . Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 44.21 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti me sipërfaqe totale 69m2, në katin e 5-të, i mobiluar, me sipërfaqe të brendshme 58m2. me ashensor! adresa: tiranë, misto mame Çmimi: €75.000 siperfaqja totale: 69 m² siper...
📅Date: 24/09/2023 21:39

70,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Astir !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir .apartamenti organizohet nga sallon guzhine, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 2  ne nje pallat te miradministrua...
📅Date: 24/09/2023 21:39

90,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 - Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion rreth apartamentit: e vendosur në fresk, ofron një pamje të mrekullueshme të natyrës së malit të dajtit ka dokumentacion te rregullt hipotekor siperfaqja totale 106 m2 kati i ...
📅Date: 24/09/2023 21:35

44,000 Euro - Shitet Garsoniere Te Kodra Diellit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.10 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Garsoniere per shitje tek kodra e diellit, te rruga bill klinton siperfaqe bruto: 33 m2 siperfaqe neto: 27 m2 ndodhet ne katin e pare. shitet i mobiluar. aktualisht e dhene me qira 25...
📅Date: 24/09/2023 21:34

75,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Restorant Durresi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament ne shitje tek restorant durresi i organizuar nga : dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit,tualeti ndodhet ne nje zone me shume faselitete nje apartament i mobiluar dhe me te gjitha kushtet ...
📅Date: 24/09/2023 21:32

70,800 Euro - Okazion . Shitet Apartament 1+1 Tek Fusha Aviacionit 59 M2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 6 banim orientimi lindje . 1200 euro m2. mbaron per 1 vit....
📅Date: 24/09/2023 21:29

138,400 Euro - Shitet Apartament 1+1 Corner Residence

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne bulevardin "gjergj fishta" dhe shume prane kompleksit square 21 ne rrugen e kavajes. godine banimi dhe sherbimi 11,12,13, dhe 14 kate me 3 kate parkimi nentoke, ku do mundesohe...
📅Date: 24/09/2023 21:26

46,500 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Kamez

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
⚜ apartament 1+1 ne shitje ne kamez 📍 rruga "teuta" 📐sip. 69 m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 46.500 euro ✅ ndodhet ne katin 1 banim ne pallat faze karabina ✅ aparta...
📅 Date: 24/09/2023 08:52

120,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Te Oxhaku

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.24 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
🏙 mirabella residence 🔆 📌oxhaku 🏡apartament 2+1 ne shitje 🧱faze perfundimi 📐 sip 89 💶 120.000 euro kati 10 i fundit ✅rezidenca me nje arkitekture fantasti...
📅 Date: 24/09/2023 20:27

59,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🔱apartament 1+1 ne shitje ne astir 📍 prane vila l 📐 sip. 69.5 🧭 orientim me drite natyrale 💶 59.000 euro 👉1+1 me sip 69 m2, kati 3 🧱ne faze suvatimi ✅ndertimi ka...
📅 Date: 24/09/2023 22:54

80,000 Euro - Disponojme Apartamente Per Shitje Ne Zona Te Ndryshme Te Tiranes

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
📍tirana 🇦🇱 📞+355693182811 bashkëpuno me ne për të blerë pronën që do #shitie #blerje #apartamente #qera #agient#shqiperi #toka #vila #zgjidhje #agent #realestate #durres #hip...
📅Date: 24/09/2023 21:23

110,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Te Kodra E Diellit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.31 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek eleonora tek kodra e diellit. pallat i ri dhe i mireadministruar. hyrje me hapesire te bollshme dhe te mireorganizuar. totalisht i arreduar ne gjendje shume te mi...
📅Date: 24/09/2023 21:07

78,500 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht (id B120350) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne yzberisht, tek pallatet cabej, ne rrugen besim alla shitet apartament i modifikuar ne 2+1 tualet, ballkon, me siperfaqe 74 m2(66,6 m2 ne hipoteke), kati 6, pallat i ri, me ashensor, orjentimi me di...
📅Date: 24/09/2023 21:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim