🏡 riparim lacatrice

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🌸kompani gjelberimi✅ dizenjojme, ndertojme dhe mirembajme kopshtin dhe oborrin tuaj me cilesi dhe garanci fale eksperiencen tone shume vjecaredhenbsp;✔️ ofrojme sherbimet e meposhtme:💠 mir...
01/06/2023 21:35

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme sherbime💠ne familje per riparim elektroshtepiake te medha➡️dhenbsp; si lavatrice, frigorifera dhe soba✔️ japim garanci per cdo pjese qe nderrohet🙂 si dhe korrektesi per punen...
01/06/2023 19:07

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Hidraulike selmani ju vjen ne ndihme te gjithe klienteve te saj qe kane probleme riparimi apo montimi te paisjeve hidraulike me nje shpejtesi maksimale, duke ofruar vetem pune korrekte dhe cilesore.fa...
01/06/2023 19:05

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
✔  ofrojme sherbime si me poshte: ▪  teknik kondicioneri▪  teknik lavatrice ▪  instalim kondicioneri ▪  teknik elektro-shtepiake▪  teknik lavastovilje▪  teknik furre▪  tekni...
31/05/2023 13:17

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📌teknik me eksperience pune prej 17 vitesh :   frigoriferi dhe kondicioner   instalimidhe riparim kondicioneri   riparime frigoriferike dhe ato industriale   dhoma frigoriferike 📍   ad...
31/05/2023 12:21

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
👩‍🔧 hidraulik 24 ore i disponueshem ne tirane.📲 telefononi per te marre sherbimin e kerkuar ne shtepine apo ne ambientet e zyres tuaj gjate gjithe kohes.✅ ofrojme sherbimet: 💠 evidento...
30/05/2023 22:27

Zona: Fresku/Linze
⏩ punime gips💠 bej punime me karton-xhez💠tavane te varura💠 mure ndarese, 💠 vendosje kornizash allcie ne tavane etj. ➡️ eksperienca prej 20 e ca vite pune kerkon cilesi dhe angazhime ...
30/05/2023 11:08

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🖌️ bojaxhi mobiljesh ✅ ofrojme lyerje te te gjitha llojeve te mobilieve ✔️punime cilesore , cmime te mira dhe korrektesi.cilesi dhe profesionalizem📍 adresa: rruga siri kodra, tirane📲...
29/05/2023 19:47

Zona: Qender
🔧 hidraulik dhe elekrticist✅ ofron sherbime per:💠 montim kondicioneresh💠 montimi te dritave led ne cdo vend💠 instalime elektrike💠 montime ambazhuresh dhe spote etj.💠 instalime te n...
29/05/2023 13:20

Zona: Qender
👩‍🔧 punime hidraulike gentidhenbsp;✔️ofron punime hidraulike ne fier dhe ne te gjithe shqiperine. eksperienca disa vjeçare ne treg ben qe te ofrohet pune cilesore, korrekte, ne kohe te sh...
27/05/2023 17:21

Zona: Qender
🚃🔦  sherbime hidraulike elektrike✅ montim, riparim, instalim te paisjeve:💠 hidraulike💠 elektrike💠 elektroshtepiake💠 sherbime ndihmese✔️ ofrojme bashkpunim me kompani te ndrys...
26/05/2023 15:32

Zona: Zone Periferike
✅dhenbsp; bejme:💠 lyerje te gjitha llojet e objektevedhenbsp;💠 patinime cilesore💠 grafiato💠 izolime me izofleks dhekatermadhenbsp;💠 pllaka guri dekorative etj.cmimi me i mire ne treg....
25/05/2023 14:11

Zona: Qendra
🔧 servis per rregullimin e lavatriceve, berat✨ ne kemi shume vite ne treg ku kemi gjetur zgjidhjet e problemeve tuaja me makinat larese te rrobave.   📍adresa:berat  📞 per me shume inform...
23/05/2023 20:38

Zona: Don Bosko
✔️⏩ larje tapetash ne menyre te detajuar✅ prane tapeti magjik do te gjeni sherbime per:💠 larje💠 krehje💠 dizinfektim💠 aromatizim💠 amballazhim➡️ sherbim ne familje⏳ i marrim...
19/05/2023 18:55

Zona: Zone Periferike
👷‍♂️ punime gipsi belgips✅ ju ofron:💠 punime gipsi💠 patinime te mureve💠 lyerje te ambienteve jashte dhe brenda💠 sugjerime teknikedhenbsp;✔️ cilesi te punimeve📍 adresa:dhe...
18/05/2023 15:13

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
👨‍🔧 super tekniku➡️ eshte nje kompani inovative e mirembajtjes dhe riparimit per sistemet elektike, hidraulike dhe per te gjitha paisjet elektroshtepiake ✅ sherbimet qe ofrohen nga speci...
13/05/2023 14:51

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
🧹🧽 kompani me një eksperiencë disa vjecare në fushën e pastrimit, me një staf të kualifikuar,përshtatet lehtësisht me nevojat e klientit për një ambjent të pastër, qoftë shtëpi, vi...
12/05/2023 09:49

Zona: Zone Periferike
👩‍🔧 ustai.al⏩ ustai perbehet nga nje grup ustallaresh me mjaft eksperience e fushen e ndertimit. marim persiper te gjitha llojet e punimeve industriale si dhe comerciale✅ ne ofrojme sherbi...
10/05/2023 12:03

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim