📋 pune ne zvicer

🕵 Online 103 lexues | ⏳ 14 njoftime ne pritje
Oferta Pune Sales Manager ne Gjuhen Frenge Me eksperience ne Tirane
Data: 04/04/2023 15:19

📋 Tirane - Sales Manager Ne Gjuhen Frenge

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sales Manager Ne Gjuhen Frenge
Sales Manager ne Gjuhen Frenge Albania DMC Balkan Tour Operator, kerkon te punesoje Sales Manager ne Gjuhen Frenge Aplikanti duhet te permbushe keto kritere: • Te kete perfunduar arsimin e larte ne njeren nga deget (Ekonomi, Turizem, Gjuh...
Oferta Pune Sales Manager ne Gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 04/04/2023 15:18

📋 Tirane - Sales Manager Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sales Manager Ne Gjuhen Gjermane
Sales Manager ne Gjuhen Gjermane Albania DMC Balkan Tour Operator, kerkon te punesoje Sales Manager ne Gjuhen Gjermane Aplikanti duhet te permbushe keto kritere: • Te kete perfunduar arsimin e larte ne njeren nga deget (Ekonomi, Turizem, Gjuhet...
Oferta Pune Berber , Estetiste, -Parukier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 13/01/2023 09:40

📋 Tirane - Berber , Estetiste, -Parukier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 💇‍♀️💇‍♂️Haircut Styling Erdi Lika Kerkon Te Punesoje Staf
💥Haircutdhenbsp;Styling Erdi Lika kerkon te punesoje:💇‍♂️-Berber-Parukier/e💇‍♀️-Estetistedhenbsp;*Manikyr/Pedikyr*Masazhe/Fizioterapi*Depilime (Trupi/fytyre)✅Kriteret e punes:🔴Kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴...
Oferta Pune Berber, Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 17/07/2022 17:00

📋 Tirane - Berber, Estetiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Haircut Styling Erdi Lika Kerkon Te Punesoje Berber, Estetiste
Haircut Styling Erdi Lika kerkon te punesoje:-Berber-Estetiste ✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵...
Oferta Pune Punetore ne Vlore
Data: 20/06/2021 12:50

📋 Vlore - Punetore

Pagesa 500 Euro

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Punetore Ne Zvicer
👉🏻Kerkohet Punetore ne Zvicer per mirmbajtje shtepie 👉🏻Kriteret:-Mosha 30-50 vjece-Persona serioze, etike ne pune dhe komunikues👉🏻Ofrohet:-Kushte te mira pune, do ndiheni si ne shtepine tuaj-Ushqim dhe fjetje ofrohen nga ne-Paga 5...
Oferta Pune Operator Sherbim ndaj klientit italisht, spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 10:00

📋 Tirane - Operator Sherbim Ndaj Klientit Italisht, Spanjisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operator Sherbim Ndaj Klientit Italisht Dhe Spanjisht
📌 Po kerkoni nje pune te re?📌 Punesohuni ne Avedo Tirana si-operator i sherbimit ndaj klientit ne italisht dhe spanjisht👉🏻 Perfitimet tuaja• pune e sigurt full-time ose part-time• hyrje e lehte dhe e shpejte permes familjarizimit te ...
Oferta Pune Agjente Telefonike ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 10:00

📋 Tirane - Agjente Telefonike ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT
👉 Hey të duhet punë!✨ Je në vendin e duhur! ✨⏩ Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga bazë më të larta se pjesa më e madhe e kompanive në Shqipëri!💰💸 Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision për personat që janë në b...
Oferta Pune Krupier/e -Mbikqyrese e makinave Slot -Arketar/e -Recepsioniste -Oficer sigurie -Kamariere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 10:00

📋 Tirane - Krupier/e -Mbikqyrese E Makinave Slot -Arketar/e -Recepsioniste -Oficer Sigurie -Kamariere

Pagesa 150,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Mundesi Punesimi Per Staf
Regency Casino ofron mundesi punesimi per:-Krupier/e-Mbikqyrese e makinave Slot-Arketar/e-Recepsioniste-Oficer sigurie-Kamariere🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-t...
Oferta Pune agjent telefonik ne gjuhen spanjisht dhe italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 11:18

📋 Tirane - Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht Dhe Italisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BestCall Ofron Mundesi Punesimi Si Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht Dhe Italisht
📌BestCall shpall vende vakante pune perdhenbsp;-agjent telefonik ne gjuhen spanjisht dhe italisht👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes perkatese🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳...
Oferta Pune agjent telefonik per gjuhen italiane , spanjolle dhe gjermane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 11:18

📋 Tirane - Agjent Telefonik Per Gjuhen Italiane , Spanjolle Dhe Gjermane

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Per Agjent Telefonik Per Gjuhen Italiane , Spanjolle Dhe Gjermane
🍀Vende pune per Agjent Telefonik per gjuhen  -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht⏩ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri shume te mira te gjuheve perkatese⏳ Aftesi shume te mira komunikuese🔺 Ofrojme:💰 Page b...
Oferta Pune operatore per gjuhet Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 12:08

📋 Tirane - Operatore Per Gjuhet Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Per Gjuhet Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle. Nga e hena ne te premte, fundjava pushim.📌 Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.-Dispo...
Oferta Pune agjent paga duke filluar nga 60.000 leke Pa Eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 13:23

📋 Tirane - Agjent Paga Duke Filluar Nga 60.000 Leke

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen 20 Agjente Call Center Italisht Paga Duke Filluar Nga 60.000 Leke
Behuni pjese e nje skuadre energjike!Mjaftoni te dini mire gjuhen Italian edhe  te keni motivin e duhur dhe  jeni juve personi i duhur.Kriteret e Aplikanteve:1-Te jene disponibile  Full-time.2-Te kene eksperience pune perben avantazh.3-Aftesi shu...
Oferta Pune Operatore ne Gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 13:23

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Per Operatore Ne Call Center Gjuha Gjermane
✅  Vende Pune per Operatore ne Call Center Gjuha Gjermane Behu pjese e ekipit te Alpha Network 💪🏻 📞 👉🏻Kerkohet:✔ +2 vite eksperience ne fushaten RECOVERY🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim e gjuhes 🥇Energji dhe ambicje...
Oferta Pune operator/e Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 17:06

📋 Tirane - Operator/e

Pagesa 550 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣POZICION VAKANT PER OPERATOR/E TELEFONIK TE CILET ZOTEROJNE GJUHEN FRENGE OSE GJERMANE
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?✅ Behu pjese e nje skuadre energjike!👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:-GJERMANISHT-FRENGJISHT-SPANJISHT-ITALISHT👉🏻 Cfare ofrohet?💸 Page baze + Bonuse shume ...
Oferta Pune Operatore ne shqip per agjensi turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 17:06

📋 Tirane - Operatore Ne Shqip Per Agjensi Turistike

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Ne Gjuhen Shqipe Per Agjensi Turistike
✨ Shoqeri qe operon ne fushen e marketingut dhe turizmit Ofron Vend Pune per:👨‍💼👩‍💼  Menaxhere e marredhenieve me klientet.✅ Kriteret : ▪ Te kete perfunduar arsimin Bachelor, preferohen dege te ekonomise.▪ Preferohet te ket...
Oferta Pune Confutura Adria CLINICA DENTALE Cerca Agenti di Vendita Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Confutura Adria CLINICA DENTALE Cerca Agenti Di Vendita

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Confutura Adria CLINICA DENTALE Cerca Agenti Di Vendita
VOLENTEROSI DI IMPARARE E CONOSCERE ILMONDO DEL TURISMO DENTALE ANCHE SE PRIMA ESPERIENZAPAGA BASE 800 EURO+ BONUS CIRCA 1000 EURO.POSSIBILITÀ DI VIAGGIO + BONUS MENSILI INCORAGGIANTINUOVE HOT LEADS GIORNALIERE!Rruga Hoxha [email protected] _adria ...
Oferta Pune Customer Service (f/m/d) Italian, Spanish Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Customer Service (f/m/d) Italian, Spanish

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service (f/m/d) Italian, Spanish
📌 Looking for a new job?📌 Start in Avedo Tirana as Customer Service (f/m/d) Italian, Spanish👉🏻 Your benefits• secure job in full or part time• easy and quick entry through remunerated familiarisation and training• extensive employe...
Oferta Pune call center Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Call Center

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Call Center Agent (m/w/d) Italisht Dhe Spanjisht
Call Center Agent (m/w/d) italisht dhe spanjisht📌 Looking for a new job? Start in Avedo Tirana as Customer Service (f/m/d) Spanish or Italian.📌  We are specialists in dialogue marketing and with our 22 call centers in Germany and Europe we ta...
Oferta Pune Operatore Gjuha Angleze Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Operatore Gjuha Angleze

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operatore Ne Call Center Gjuha Angleze
✅  Oferta pune per Operatore ne Call Center Gjuha Angleze Behu pjese e ekipit te Alpha Network 💪🏻 📞 👉🏻Kerkohet:✔ +2 vite eksperience ne fushaten RECOVERY🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim e gjuhes 🥇Energji dhe ambicje...
Oferta Pune Operatore ne Gjuhen Italiane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Italiane

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Call Eshte Ne Kerkim Te Operatoreve Ne Gjuhen Italiane
✨ Alpha Call eshte ne kerkim te operatoreve ne gjuhen Italiane✅ Kerkohet :-nivel mesatari gjuhes italiane- eksperiemca perben avantazh▶ Ofrohet :-mundesi punesimi part- time dhe full time-paga dhe bonuset me te mira ne treg-ambient rinor dhe d...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 12:33

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 13:39

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune operatore telefonike Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 13:39

📋 Tirane - Operatore Telefonike

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Ofron Vende Te Lira Pune Operator/e Telefonike Ne Gjuhen Angleze
▶ Alpha Network ofron vende te lira pune✨ Operator/e Telefonike ne Gjuhen Angleze📌 Kriteret:+2 vite Eksperience ne fushaten RECOVERY 🇬🇧 Orari- 17:00- 01:00 🥳😀Paga: 600€ + 12% per cdo FTD💰📍 Adresa: Bulevardi Zogu i I, Tira...
Oferta Pune operator Italisht , Spanjisht , Anglisht , Frengjisht , Gjermanisht , Greqisht, Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:08

📋 Tirane - Operator Italisht , Spanjisht , Anglisht , Frengjisht , Gjermanisht , Greqisht,

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjuhe Te Tjera
✅ Oferta pune per operator ne call center ne gjuhetItalisht ,Spanjisht ,Anglisht ,Frengjisht ,Gjermanisht ,Greqisht,👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuheve🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura m...
Oferta Pune Agent Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - Agent

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Standart Group Kerkon Operator Per Gjuhen Spanjolle !!!
Jeni ne kerkim te nje pune Standart Group ofron vende pune vakante!! Ofrojme kushte komode pune,staff profesional per arritje personale,bashkepunim ne grup! Aplikiantet  duhet te plotesojne keto kritere: -Njohuri te mire te gjuhes Spanjolle ...
Oferta Pune operator Italisht , Spanjisht , Anglisht , Frengjisht , Gjermanisht , Greqisht, Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:31

📋 Tirane - Operator Italisht , Spanjisht , Anglisht , Frengjisht , Gjermanisht , Greqisht,

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjuhe Te Tjera
✅ Oferta pune per operator ne call center ne gjuhetItalisht ,Spanjisht ,Anglisht ,Frengjisht ,Gjermanisht ,Greqisht,👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuheve🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura m...
Oferta Pune Agjente Call Center Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 17:19

📋 Tirane - Agjente Call Center

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen 30 Agjente Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjuhe Te Tjera
📌 Kerkohet te punesohen 30 Agjente ne Gjuhet: AnglishtSpanishtGjermanisht✔ Kriteret: ✅Me eksperience pune✅Trainim i paguar ✅Paga BAZE 600 euro✅BONUSE DITORE/JAVORE/MUJORE✅Kontrat pune🔴Orari i punes 10:00-19:00 ( E Hene-E Premte ...
Oferta Pune Agjent te gjuhes Gjermane, Italiane, Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 18:31

📋 Tirane - Agjent Te Gjuhes Gjermane, Italiane, Spanjolle

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mos Shiko Me Poshte Sepse Kjo Eshte Puna Qe Po Kerkon!!!
Cfare Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje pa rregulla absurde* Ambjent mikprites dhe fleksibel* Pune full time 10:00 - 19:00 Fundjava off* Nje ...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 22:32

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune operator/e ITALISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT - GJERMANISHT - ANGLISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 22:32

📋 Tirane - Operator/e ITALISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT - GJERMANISHT - ANGLISHT

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢APLIKO TANI! 👉🏻 ITALISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT - GJERMANISHT - ANGLISHT
Njoftim pune call center, Vende pune,  Call center italisht, Jeni ne kerkim te nje pune te re?🔍 Kjo eshte mundesia juaj!Vende te lira pune per gjuhet :👉🏻 ITALISHT (Full/Part-Time)👉🏻 FRENGJISHT (Full/Part-Time)👉🏻 SPANJISHT (Ful...
Oferta Pune Roje Parkimi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 11:18

📋 Tirane - Roje Parkimi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Stockholm Coffee&Lounge Ofron Vend Pune Per Roje Parkimi
⏩ Stockholm CoffeedheLounge ofron vend pune per:-Roje Parkimi ✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸 Te jene korrekte dhe disponibel🔸 Te kene etike pune dhe te perg...
Oferta Pune teknik ekspresi dhe agjent shitje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 11:18

📋 Tirane - Teknik Ekspresi Dhe Agjent Shitje

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ TSB Shpk Kerkon Te Punesoje Teknik Ekspresi Dhe Agjent Shitje
📌 TSB shpk kerkon te punesoje Teknik Ekspresidhenbsp;📈 me eksperience te meparshme ,😊 kushte shume te mira punedhenbsp;💸 page e kenaqshmedhenbsp;🎉 staf mikepritesdhenbsp;🌟 Agjent shitje✔ me eksperience pune,✅ preferohet te jete...
Oferta Pune Kamarier/e Bari ,Kamarier/e Restoranti Picier ,Ndihmes Kuzhinier,Pjatalarese Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 13:23

📋 Tirane - Kamarier/e Bari ,Kamarier/e Restoranti Picier ,Ndihmes Kuzhinier,Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Njoftim Pune Nga Bar Restorant Bujtina Jone Per Kamarier/e Bari ,Kamarier/e Restoranti, Picier, Ndihmes Kuzhinier Dhe
Bar Restorantdhenbsp;"Bujtina Jone" ofron mundesi punesimidhenbsp;-Kamarier/e Bari-Kamarier/e Restoranti- Picierdhenbsp;- Ndihmes Kuzhinierdhenbsp;-Pjatalarese✅dhenbsp;Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸dhenbsp;te kete perkush...
Oferta Pune Menaxher Shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Menaxher Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ SOLE MIO SHPK OFRON VENDE PUNE PER MENAXHER SHITJESH
✅ SOLE MIO SHPK  OFRON VENDE PUNE  MENAXHER SHITJESH SOLE MIO SHPK ne fushen e perpunimit, prodhimit te letres, kartonave,letres higjenike te perdorimeve, te madhesive dhe llojeve te ndryshme dhe te lendes se pare, importit te artikujve te nd...
Oferta Pune Retention per gjuhen Italiane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Retention Per Gjuhen Italiane

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Pune Ne Call Center Per Gjuhen Italiane
Kompani qe operon ne fushen e Call Center ofron vende pune per:dhenbsp;-Retention ne gjuhen italiane👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes italiane〽️Eksperience ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe amb...
Oferta Pune call center Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Durres - Call Center

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen Operator Telefonik Leads Generation Te Gjuhes Italiane
📌 Kerkohet te punesohen operator telefonik Leads Generation te Gjuhes Italianedhenbsp;🍀dhenbsp; Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne CC🙋‍♀ Energjik dhe me deshire per pune✅ Ofr...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 22:04

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Qelbanix Store Kerkon Te Zgjeroj Staf, Pozicioni Shitese.
Qelbanix Store kerkon te zgjeroje staf, pozicioni shitese.Nese te pelqen te punosh ne sektorin e modes atehere apliko tani.Qelbanix kerkon te punesoje vajza energjike, kreative dhe me deshire dhe vullnet per te punuar e zhvilluar aftesite ne sektori...
Oferta Pune Zgarist -Kamarier/e -Banakier/e -Sallatier-Shofer Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 23:24

📋 Tirane - Zgarist -Kamarier/e -Banakier/e -Sallatier-Shofer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sofra Te Pazari Ofron Mundesi Punesimi Per Staf
Sofra te Pazari ofron mundesi punesimi per:-Zgarist-Kamarier/e-Banakier/e-Sallatier-Shofer✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me...
Oferta Pune Kasiere, Sistemuese Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 23:24

📋 Tirane - Kasiere, Sistemuese

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Market Juli Ofron Mundesi Punesimi Per Kasiere Dhe Sistemuese
📌 Market Juli ofron mundesi punesimi per-Kasiere-Sistemuese✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitiveOfrohen👩🏻‍💻kushte te ...
Oferta Pune Ndihmes kuzhinier, Kamarier, Banakier dhe Recepsionist Me eksperience ne Himare
Data: 08/06/2023 12:15

📋 Himare - Ndihmes Kuzhinier, Kamarier, Banakier Dhe Recepsionist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Patio Mare Ofron Pozicione Vakante Per Ndihmes Kuzhinier, Kamarier, Banakier Dhe Recepsionist
Hotel Patio Mare ofron mundesi punesimi ne poziconet:dhenbsp;-Ndihmes kuzhinier-Kamarier-Banakier-Recepsionist⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperien...
Oferta Pune Specialiste Digital Marketing Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 12:38

📋 Tirane - Specialiste Digital Marketing

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📈 Punësim Për Specialiste Digital Marketing 🚀
Përshkrimi i punës:🔎 Jemi në kërkim të një specialisti të marketingut digjital të përkushtuar dhe të kreativ për të bashkuar ekipin tonë të suksesshëm. Si specialist digital marketing, do të keni përgjegjësi për të zhvilluar, ...
Oferta Pune Account Manager Financiar te gjuhes Italiane dhe Spanjolle! Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 13:39

📋 Tirane - Account Manager Financiar Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle!

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Next Shpk Ofron Mundesi Punesimi Per Account Manager Financiar Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle!
📌Next shpk ofron mundesi punesimi per:-Account Manager Financiar te gjuhes Italiane dhe Spanjolle!👉🏻dhenbsp;Kerkohet: ​⏳dhenbsp;Disponibilitet full time, nga ora 10:00 deri ne 19:00,🗣️E folur e rrjedhshme e gjuheve te lartpermendur...
Oferta Pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 13:39

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Kamarier
📌 Ofrohet Vend Pune per Kamarierdhenbsp; ⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes✅Me ...
Oferta Pune Ndihmes kuzhiniere , Sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 13:39

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere , Sanitare

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune Kamarier/e -Ndihmes kamariere -Ndihmes kuzhunier -Sanitare -Pjatalarese Me eksperience ne Vlore
Data: 08/06/2023 13:39

📋 Vlore - Kamarier/e -Ndihmes Kamariere -Ndihmes Kuzhunier -Sanitare -Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Maison Des Chefs Ofron Mundesi Punesimi Per Staf
Maison des Chefs shpall vende vakante pune per:dhenbsp;-Kamarier/e-Ndihmes kamariere-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klie...
Oferta Pune Menaxher restoranti ▪ KUZHINIERE ▪ Motorrist Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 15:22

📋 Tirane - Menaxher Restoranti ▪ KUZHINIERE ▪ Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Ne Tirane 🍕 PIZZA & PASTA OGI Shpall Oferta Pune Per Vende Te Ndryshme
Njoftime pune nga 🍕PIZZA dhe PASTA OGI per vende vakante ne pozicionet:▪MENAXHER RESTORANTI▪ KUZHINIERE▪ MOTORRIST'✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene...
Oferta Pune 3 rrobaqepse, 2 qendistare dhe prestare Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - 3 Rrobaqepse, 2 Qendistare Dhe Prestare

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Rrobaqepesi Per Fustane Mbremjesh Ofron Mundesi Punesimi Per 3 Rrobaqepse, 2 Qendistare Dhe Prestare
Rrobaqepesi  per fustane mbremjesh ofron mundesi punesimi -3 rrobaqepse,-2 qendistare - prestare✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike...
Oferta Pune Kuzhinier me ekperince Me eksperience ne Himare
Data: 08/06/2023 16:58

📋 Himare - Kuzhinier Me Ekperince

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restaurant Horizonti Kerkon Te Punesoje Kuzhinier
⏩ Restaurant Horizonti ofron mundesi punesimi per kuzhinier me ekperince:✅Kriteret e punes:💼Me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pages...
Oferta Pune Kamarier/e, Sanitare,Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 17:19

📋 Tirane - Kamarier/e, Sanitare,Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Dea Cafe Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier/e, Banakiere Dhe Sanitare
☕dhenbsp;Dea Cafe shpall vende vakande per pozicionet:👉 Kamarier/e👉 Sanitare👉🏼Banakier⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe kli...
Oferta Pune Pastruese/Pjatalarese dhe Pastrues Peshku Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 17:19

📋 Tirane - Pastruese/Pjatalarese Dhe Pastrues Peshku

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Grepi I Arte Ofron Vende Pune Per Pastruese/Pjatalarese Dhe Pastrues Peshku
🍴 Restorant "Grepi i Arte" ofron vende pune per:🙎‍♀️🍽  Pastruese/Pjatalarese🙎‍♂️🐠 Pastrues Peshku ✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe k...
Oferta Pune Operator ne Gjuhet Italiane Angleze Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 17:26

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhet Italiane Angleze

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania ML Turizem Mjeksor Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze
Kompania ML Turizem Mjeksor kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane dhe Angleze ne Fushaten Turizem Mjeksor:✅dhenbsp;Behu pjese e nje skuadre energjike:👥dhenbsp;Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet:Angleze:Italiane:👉 Ofrohet:💸Pagesa...
Oferta Pune Dado Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 18:53

📋 Tirane - Dado

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Dado Per Femije 3 Vjec
dhenbsp;😊dhenbsp;Kerkohet te punesohet Dado per femije 3 vjecdhenbsp;👉🏻Kriteret:dhenbsp;-Mosha 40- 55 vjecedhenbsp;-Etike dhe korrektesi ne pune-Te jete serjoze familjare dhe komunikuese me femijendhenbsp;✨ Ofrohet:-Page e mire-Oraridhenb...
Oferta Pune Ndihmese ne banak, Pjatalarese , Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 18:53

📋 Tirane - Ndihmese Ne Banak, Pjatalarese , Sanitare

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lake View Ofron Mundesi Punesimi Si Ndihmese Ne Banak,Pjatalarese Dhe Sanitare
Lake View kerkon te punesoje:-Ndihmese ne banak-Pjatalarese( per te lare gota, filxhan dhe mirembajtje banaku) -Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te sh...
Oferta Pune Kamarier Plazhi Beach bar Kamarier Kuzhine  Pastruese  Pastrues per mbledhje cadrash Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 08/06/2023 20:05

📋 Durres - Kamarier Plazhi Beach Bar Kamarier Kuzhine Pastruese Pastrues Per Mbledhje Cadrash

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Piceri Rei Kerkon Te Rikrutoj Staff Sezonal
✔️Kamarier Baridhenbsp;✔️dhenbsp;Kamarier Kuzhinedhenbsp;✔️Pastrues per mbledhje cadrashdhenbsp;✅Kriteret e punes:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale💰Pagesa te kenaqshme🏠dhenbsp; Ofrohet Akomodimi !...
Oferta Pune Agjent Turizmi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 20:43

📋 Tirane - Agjent Turizmi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Select Tours Ofron Vende Vakante Per Agjente Turizmi
✨ Select Toursdhenbsp; Vende Vakante per Agjente Turizmidhenbsp;✅ Kriteret :dhenbsp;▪ Kandidatet me ose pa eksperiencedhenbsp;▪ Aftesi te mira komunikuese ,▪ Te pergjegjshem ne orarin e punes ,▪ Te motivuar per te fituar dhe per tu rritu...
Oferta Pune kamarier pjatalarese ndihmese ne banak Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 20:43

📋 Tirane - Kamarier Pjatalarese Ndihmese Ne Banak

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lake View Kerkon Te Punesoje Kamarier Edhe Pjatalarese/ndihmese Ne Banak
Lake View kerkon te punesoje:-Ndihmese ne banak-Pjatalarese-Kamarier✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵 Pa...
Oferta Pune Consulent per gjuhen Gjermane,Italiane,Greke, Angleze. Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 22:32

📋 Tirane - Consulent Per Gjuhen Gjermane,Italiane,Greke, Angleze.

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Flisni IT,ENG,GER Ose GRE Dhe Deshironi Pagese Mujore +1000€! Aplikoni Tani!
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen Gjermane,Italiane,Greke ose Angleze. Cfare ju duhet : - Gjermanisht/italisht/spanjisht/anglisht/greqisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - P...
Oferta Pune Picajol,Ndihmes kuzhinier/e,Kamarier/e,Banakier/e,Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 08/06/2023 23:33

📋 Himare - Picajol,Ndihmes Kuzhinier/e,Kamarier/e,Banakier/e,Pjatalarese

Pagesa 160,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Orzo Marine Ofron Vende Pune Sezonale
⏩Orzo Marine kerkon te punesoje:-Picajol-Ndihmes kuzhinier/e -Banakier/e-Kamarier/e -Pjatalarese ⏩ Kriteret e punes :👉 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉 Eksperienca perben ava...
Oferta Pune Ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 09/06/2023 06:35

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kërkojmë Ekonomiste
Kërkojmë ekonomiste: - Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik, preferohet dega financë, - Të ketë përvojë pune minimumi 5vjet në fushën e financës/kontabilitet dhe programit tatimor. Roli dhe përgjegjësitë: - Të njohë fiskaliz...
Oferta Pune Shofer per shperndarjen e lavanderise Me eksperience ne Tirane
Data: 09/06/2023 03:01

📋 Tirane - Shofer Per Shperndarjen E Lavanderise

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shofer Per Shperndarje Lavanderie - 60000 ALL
Kompania me e madhe e apartamenteve me qera afatshkurter ne Shqiperi kerkon te punesoje nje person i cili do te jete pergjegjes per shperndarjen e pakove te lavanderise neper apartamente. Te gjitha apartamentet jane te shperndara rreth Sheshit Sken...
Oferta Pune Menaxhere/ Koordinatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/06/2023 02:03

📋 Tirane - Menaxhere/ Koordinatore

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Menaxhere/ Koordinatore Projekti
Pershkrimin e vendit te punes: Pozicioni i punes: Menaxhere/koordinatore projekti Vendi punes: Pajtoni Center Orari zyrtar: 40 ore. E Hene - e Premte 8.30 - 16.30 Fundjava dhe festat zyrtare pushim Prioriteti paresor: Individ/e e perkushtuar ...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/06/2023 00:00

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Bar Vinoteke Afa Ofron Mundesi Punesimi Ne Pozicionin E Banakier/e
📢Bar Vinoteke Afa ofron pozicion pune si:dhenbsp;⏩ Kriteret e kandidateve:⏩Ofrohet:💸 Pagesa te kenaqshmedhenbsp;📍 Adresa:dhenbsp;Pazari i Ri, Tirane...
Oferta Pune Edukatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 23:14

📋 Tirane - Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Primus Gradus Ofron Vende Pune Per Edukatore
✨Primus Gradus ofron vende pune per Edukatore📌dhenbsp; KRITERET:✅Te kene eksperience punedhenbsp;🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Page te kenaqshmedhenbsp;😊Kushte te mira pune dhe ambient m...
Oferta Pune Dado Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 22:58

📋 Tirane - Dado

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Nje Zonje Per Kujdesje Per Femije
✨ Kerkohet te punesohet nje zonje per kujdesje per femijeFemijet jane 2 binjake , 7 muajsh✅ Kerkohet:-Te kete eksperience me femijet-Orari fleksibel ne baze te nevojave✅ Ofrohet:⌛Nje dite pushimi ne jave💰Pagesa 60.000 leke , ndryshon ne b...
Oferta Pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 22:49

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarier Me Kohe Te Pjesshme( Te Shtune Dhe Te Diel)
Kerkohet kamarier me kohe te pjesshme( te shtune dhe te diel). Lokal familjar. Kushte te mira pune....
Oferta Pune Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 21:08

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofroj Pune Kamarier
Ofrojme pune kamarier ne qender te Tiranes mbrapa muzeut historik. Paga shume e mire dhe kushte shume te mira pune....
Oferta Pune Ekzekutor Porosish Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 21:00

📋 Tirane - Ekzekutor Porosish

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune Shperndares Porosish
Ekzekutor Porosish Ekzekuton porositë e marra nga agjenti parashitës. Mban kontakte te vazhdueshme me klientët në lidhje me kërkesat e tyre. Sigurohet që te dergojë porosine tek klienti në kohe të shpejtë. Vendos marëdhenie te mira ...
Oferta Pune Ndihmes Banakiere Kamariere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 11:18

📋 Tirane - Ndihmes Banakiere Kamariere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vanilla Ice Kerkon Te Zgjeroj Staf
Ndihmes Bankaiere dhe Kamarieredhenbsp;🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira ...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares, Kamarier, Ndihmes Kamarier  Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 07/06/2023 11:18

📋 Vlore - Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares, Kamarier, Ndihmes Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Panorama Bar Restorant Kerkon Te Punesoj Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares, Kamarier, Ndihmes Kamarier
▶Panorama Bar Restorant kerkon te punesoj :Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares, Kamarier, Ndihmes Kamarierdhenbsp;dhenbsp;✅ Ofrojme :dhenbsp;💸Page te kenaqshmedhenbsp;🍀 Staf i sjelleshem dhe mikeprites!dhenbsp;🏠 Sigurojme fjetjen , ngreniendh...
Oferta Pune OPERATORE TELEFONIKE per Gjermanisht dhe Italisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 13:23

📋 Tirane - OPERATORE TELEFONIKE Per Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operator/e Marketingu Per Gjermanisht Dhe Italisht
📌Kerkohen operator/e  Marketingu per Gjermanisht dhe Italisht👉🏻 Kerkesat :1. Te kete aftesi te mira komunikimi 2. Te jete e pergjegjme ndaj punes ne grup3. Mundesi punesimi full time4.Nga e Hena-Te Premte , Orari 10:00 - 19;00👉🏻Ofr...
Oferta Pune Kuzhinier Kamarier Me eksperience ne Himare
Data: 07/06/2023 14:30

📋 Himare - Kuzhinier Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Himara 28 Restaurant Ofron Vende Te Lira Pune
⏩ Himara 28 Restaurant ofron vende te lira punedhenbsp;dhenbsp;Kamarierdhenbsp;😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⏳ dhenbsp;Disponibilitet ne kohe te plote💰Pagesa te kenaqshme📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni...
Oferta Pune Agjent telefonik ne gjuhet anglisht, italisht, spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Agjent Telefonik Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Spanjisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Spanjisht
📌 Jemi ne kerkim te personave ambicioz dhe me aftesi te mira komunikimi per pozicionin e agjentit telefonik:✅Junior dhe Closer (me edhe pa eksperience) ✅ Ne gjuhet: -    Anglisht, (Full-time)-    Italisht, (Full/Part-time)-    Span...
Oferta Pune Banakier/e, Kuzhunier/e dhe Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Banakier/e, Kuzhunier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ GlassGo Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kuzhunier/e Dhe Kamarier/e
✔ GlassGo Lounge kerkon te punesoje: - Banakier/e - Kuzhunier/e per snack food (orari 18:30-22:30) -Kamarier/e ⏩Kerkohet: 👉Te jene etike gjate punes 😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 📌Kane perpares...
Oferta Pune kamariere banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 11:57

📋 Tirane - Kamariere Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Klodian Bar NewBitcoin Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Bankaiere
▶ Klodian Bar NewBitcoin Kerkon te punesoje Kamariere dhe Bankaieredhenbsp;🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te pune...
Oferta Pune Agjente ne Gjuhen Gjermane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 13:39

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Agjente/ Gjuha Gjermane
🌞dhenbsp; Kerkohet te punesohen Agjente ne Gjuhen Gjermanedhenbsp;Individe/Desk i kompletuardhenbsp;💶Pagesa 600-1000€💎Bonuse duke filluar nga 15% deri 30%🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore⏳Disponibili...
Oferta Pune Punetor Skelerie  Shofer Kamioni Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 14:48

📋 Tirane - Punetor Skelerie Shofer Kamioni

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Konsulent Marketingu ne gjuhen Angleze Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - Konsulent Marketingu Ne Gjuhen Angleze

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Konsulent Marketingu Ne Gjuhen Angleze
 ✅ Mundesi punesimi Konsulent Marketingu ne gjuhen Angleze⚡  Kriteret: ▪ Të keni aftësi komunikuese në gjuhën Angleze (nivel B1,B2,C1)▪ Të keni dëshirë për tu rritur financiarisht dhe profesionalisht 📈 Ne ofrojmë:• Ambient...
Oferta Pune -Kamarier/e Banakier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - -Kamarier/e Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: Kamarier/eBanakier/e ⏩ Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet dhe me ...
Oferta Pune Kamarier/Banakier Pa Eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - Kamarier/Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sophie Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier/ Banakier
Sophie Caffe kerkon te punesoje  kamarier/ banakier me ose pa eksperince:▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese -Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune▶Ofrohet: -Paga e kenaqshme-Kushte t...
Oferta Pune banakier/e Me eksperience ne Vlore
Data: 08/06/2023 20:43

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Banakier/e Ne Turnin E 1 0692055290
Ofrohen vende pune ne pozicionin edhenbsp;-Banakier/e turn i 1 (orari 07:00-15::00)✅ Kriteret e punes:💼Te kete eksperience te meparshme pune😊Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jete i shkathet dhe pozitiv👉Te jete korrekt dhe ...
Oferta Pune Kamarier/e, Hostes Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 21:15

📋 Tirane - Kamarier/e, Hostes

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Chloe 2 Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Dhe Hostes
☕dhenbsp;Bardhenbsp;Chloe 2dhenbsp;dhenbsp;ofron mundesi punesimi per👉Kamarier🙋‍♀️Hostes⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe ...
Oferta Pune kamarier dhe banakier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 21:15

📋 Tirane - Kamarier Dhe Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MEMU BAR Kerkon Kamarier Dhe Banakier/e Me Eksperience
Ofrohen vende te lira pune tek MEMU BAR ne pozicionin kamarier dhe banakier/e Kriteret e punes:Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese.Te jene etike gjate orarit te punes.Te jene te shkathet dhe pozitive.Ne ofrojme:Kushte shume te mira ...
Oferta Pune Kamarier Me eksperience ne Durres
Data: 08/06/2023 21:15

📋 Durres - Kamarier

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Favela Chic Shpall Vende Vakante Pune Per Kamarier Sezonal
Favela Chic ofron mundesi punesimi per -Kamarier sezonal⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♀️ Te jene te rregullt dhe me etik ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te pun...
Oferta Pune Pastruse Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 20:54

📋 Tirane - Pastruse

Pagesa 20,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Pastruse Shkalle Pallati
Kerkohet pastruse shkalle pallati me kohe te pjeseshme. ...
Oferta Pune Husta dhe ndimes Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 20:19

📋 Tirane - Husta Dhe Ndimes

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kompania ACHYDRO KERKON HIDRAULIK DHE NDIMES HIDRAULIK
ACHYDRO kerkon te punesoi hidraulik dhe ndimes hidraulik me eksperienc pune. paga me marrveshje orari i punes 08:00-16;30...
Oferta Pune Ekonomist Junior Pa Eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 19:03

📋 Tirane - Ekonomist Junior

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ekonomist Junior
Kriteret -Te kete kryer studimet e larta ne fakultetin e Ekonomise Dega Finance. -Te kete kryer studimet master (preferohet Master Kontabilitet-Finance). -Te kete njohuri te mira te paketes Microsoft Office. -Te kete njohuri te mira te gjuh...
Oferta Pune Ndihmes kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 18:43

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohen BANAKIER/E Dhe NDIHMES/E KUZHINIER
Kerkohen BANAKIER/E dhe NDIHMES/E KUZHINIER Me ose pa eksperience...
Oferta Pune Lavazhier Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 18:43

📋 Tirane - Lavazhier

Pagesa 75,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Lavazhier Lavazh
Kerkohet nje lavazhier me eksperienc paga baz 7500 deri ne 8000 mij lek ose me perqindje45% per me shum me kontaktoni. ...
Oferta Pune Operator Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 18:41

📋 Tirane - Operator

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Estetiste Thonjsh Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 18:12

📋 Tirane - Estetiste Thonjsh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Estetise Per Thonjte
Kerkohet nje estetiste per Manikyr/Pedikyr. Kushtet shume te mira te punes . Salloni eshte ambjen shume i rehatshem me klientele te rregullt edhe serioze...
Oferta Pune Jane Disa Pozicione Pune Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 08/06/2023 18:12

📋 Vlore - Jane Disa Pozicione Pune

Pagesa 1,100 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Picier , Ndihmes Kuzhinier/e , Sanitare , Kamarier/e Per Sezonin Turistik
Kerkojm Te Punesojme Kamarier / e , Sanitare , Picier / e , Ndihmes Kuzhinier / e Paga dhe Kushtet e Punes Shume Te Kenaqeshme , Akomodim Ushqim I Perfshire Siguracione Te Paguara Plotesisht Nga Ana Jone…Per Me Shume Informacion Ju Lutem Na Konta...
Oferta Pune Menaxher Shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - Menaxher Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vend I Lire Pune Per Menaxher/e Shitjesh
✅ Vend i lire pune per Menaxher/e Shitjeshdhenbsp;Dëshiron të punosh në një nga zonat më elitare në Tiranë? Një profesion që të jep mundësinë të fitosh çdo ditë në bazë të dëshirës që ke për te punuar dhe ambicie për tu rrit...
Oferta Pune Financiere Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Financiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Nga Firma Euroidea Per Financier
Firma Euroidea ofron vende pune per Financier✅Kriteret e punes:-te kete mbaruar shkollen per finance-kontabilitet (min Bachelor)-te kete eksperience mbi 2 vjetdhenbsp;-te dije te perdori programin Finance 5 dhe procesin e fiskalizimit-te jete i af...
Oferta Pune Retention dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane. Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Retention Dhe Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ FX Solution Company Ofron Vende Pune Per Retention Dhe Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.
📌 Deshironi nje pune me te ardhura te kenaqshme?🗣️ FX Solution Company ofron vende pune perRetention dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane.👉🏻 Ofrojme:💸 Pagese baze 600 Euro per Agjente Telefonik dhe cmime te larta per cdo FTD duk...
Oferta Pune Kasiere Me eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Kasiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune Ndihmes kuzhinier dhe receptioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/06/2023 19:59

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhinier Dhe Receptioniste

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fast Food Mevlani Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier Dhe Receptioniste
🔺Fast Food Mevlani kerkon te punesoje:👨‍🍳-Ndihmes Kuzhinierdhenbsp;📈 Receptioniste⏩Kriteret:dhenbsp;-Preferohen kandidate me eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.⏩Ofrohen:- ...
Oferta Pune Agjent shitje , Menaxhere terreni (femer) Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - Agjent Shitje , Menaxhere Terreni (femer)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune Zgarist ne zgare qymyri dhe Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 17:19

📋 Tirane - Zgarist Ne Zgare Qymyri Dhe Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fishop Kerkon Te Punesoje Zgarist Ne Zgare Qymyri Me Eksperince Dhe Banakier
Fishop kerkon te punesoje Zgarist ne zgare qymyri me eksperince dhe Banakier:✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profes...
Oferta Pune Zgarist, Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 17:19

📋 Tirane - Zgarist, Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fishop Ofron Mundesi Punesimi Per Zgarist Dhe Banakier
Fishop ofron mundesi punesimi ne pozicionin e punes Zgarist dhe Banakier: ✅  Kriteret e punes:  👉 Kerkohet zgarist ne zgare qymyri.👉 Kerkohet banakier.💼 Perparesi kane kandidatet me eksperince.😊 Te jene te sjellshem me stafin d...
Oferta Pune Asistente Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 18:53

📋 Tirane - Asistente

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Asistente Menaxher Marketingu
Kerkohet Asistente Menaxher Marketingu ...
Oferta Pune Konsulent/e Imobiliar/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:21

📋 Tirane - Konsulent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Future Home Real Estate Kerkon Konsulent/e Imobiliar/e
[b][/b]Tirane, ofroj vend pune Konsulent/e Imobiliar/e[b][/b] FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare. Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme ...
Oferta Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 15:31

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Sanitare
Kerkohet sanitare per apartamente qe jepen me qera ditore. Orari 11:00 - 19:00 ...
Oferta Pune Operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 15:28

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohen Njohes Te Gjuhes Italiane
Kerkohen operatore me eksperience ne call center , orari 4-6 ore , fundjava pushim. Pa kufje. Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp....
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 14:49

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Kamarier Banakier Pa Eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 14:21

📋 Tirane - Kamarier Banakier

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Bar GAIA Kerkon Kamarier/Banakier
Bar Gaia kerkon kamarier/banakier qe te mundet ti bej te dyja pozicionet Vendi i lir eshte per turnin e dyt i cilli starton ne oren 15:00 dhe perfundon ne oren 23:00 Ambient familjar klientel e rregullt pages e kenaqshme ...
Oferta Pune Turni i pare 08.00-16.00 dhe turn i dyte 16.00 - 23.00 Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 14:06

📋 Tirane - Turni I Pare 08.00-16.00 Dhe Turn I Dyte 16.00 - 23.00

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Pjatalarese 40.000 Leke Neto Me Ushqim Te Perfshire
Kerkojme te punesojme Pjatalarese...
Oferta Pune -Ndihmes kuzhinier/e -Punetore kuzhine -Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 00:35

📋 Tirane - -Ndihmes Kuzhinier/e -Punetore Kuzhine -Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Gjinokastra Ofron Vende Te Lira Pune
 Restorant Gjinokastra ofron mundesi punesimi per pozicionet-Ndihmes kuzhinier/e-Punetore kuzhine-Kamarier/e✅Kriteret e punes:-Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune-Te jene etike gjate punes-Te kene aftesi te mira komunikuese...
Oferta Pune Banakiere, Kamariere Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - Banakiere, Kamariere

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Nga Amo Bar Per Banakiere Dhe Kamariere
👉Amo Bar ofron munndesi punesimi per- Banakiere-Kamariere✅dhenbsp;Kriteret e punes:- Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete e sjellshme dhe me etike pune- Te jete e shkathet dhe e komunikueshme✅Ofrohet:💵Pagesa e Banakiere 60.000 le...
Oferta Pune Rrobaqepese dhe Ndihmes rrobaqepese Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 16:24

📋 Tirane - Rrobaqepese Dhe Ndihmes Rrobaqepese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Nga Deatekstil Per Rrobaqepese Dhe Ndihmes Rrobaqepese
👉Deatekstil ofron mundesi punesimi perdhenbsp;-Rrobaqepese (me eksperience pune ne perde)-Ndihmes rrobaqepese (eksperience ne fasoneri).✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me ...
Oferta Pune Kuzhinier Me eksperience ne Tirane
Data: 08/06/2023 13:42

📋 Tirane - Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kuzhinier
Vena Vinoteka kerkon nje kuzhinier me eksperience. Kuzhina kryesisht italiane. Kushtet e punes dhe paga shumee te mira. Tel....

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim