340x230    340x230

🏡 professional services

🕵 Online 0 Reader | ⏳ 1 pending ADV
Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
⏩teknik.al - instalime dhe riparime elektroshtepiake ofrojme keto sherbime: teknik kondicioneriteknik lavatriceje instalim riparim kondicioneri teknik elektro-shtepiake teknik lavastovilje te...
26/01/2023 19:27

Zona: Qendra
🔧 servis per rregullimin e lavatriceve, berat✨ ne kemi shume vite ne treg ku kemi gjetur zgjidhjet e problemeve tuaja me makinat larese te rrobave.dhenbsp; dhenbsp;📍adresa:beratdhenbsp; 📞 p...
25/01/2023 17:06

Zona: Qender
🌞shesim panele diellore me tuba vakumidhenbsp; dhenbsp;kursim 80% energjis elektrikedhenbsp; dhenbsp;panel diellor 200litrosh.dhenbsp; dhenbsp;pajisur me 20 tuba vakumi (izolim termik perfekt)dhenb...
23/01/2023 16:30

Zona: Zone Periferike
#albanianwedding #weddingseason2023 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperevente #karrige...
21/01/2023 16:04

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📌teknik me eksperience pune prej 17 vitesh :dhenbsp; dhenbsp;frigoriferi dheamp; kondicionerdhenbsp;dhenbsp; instalimidheamp; riparim kondicioneri dhenbsp; riparime frigoriferike dhe ato industria...
18/01/2023 10:34

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
...
17/01/2023 17:36

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
✔dhenbsp; ofrojme sherbime si me poshte: ▪dhenbsp; teknik kondicioneri▪dhenbsp; teknik lavatrice ▪dhenbsp; instalim kondicioneri ▪dhenbsp; teknik elektro-shtepiake▪dhenbsp; teknik lavas...
16/01/2023 20:11

Zona: Qender
📱 servis celulari kristi✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndryshem per telefona dhe pc💠 shitje telefonash dhe pc💠 riparim i defekteve te ndryshme📍 adresa: rruga lef nosi, elbasan 📲 ...
16/01/2023 09:45

Zona: Qender
📱 servis celulari ervini✔️ ofron servis celularesh per te gjithe modelet. servis i kualifikuar dhe i shpejte, mbi te gjitha me cmimet me te mira ne treg.✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndr...
16/01/2023 09:35

Zona: Qender
📱 servis celulari lindi✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndryshem💠 shitje telefonash💠 riparim i defekteve te ndryshme💠 rimbushje me parapagese te telefonise celulare📍 adresa: rruga t...
16/01/2023 09:28

Zona: Qender
📱 servis celulari fredi✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndryshem💠 shitje 💠 riparim i defekteve te ndryshme💠 zhbllokime 📍 adresa: bulevardi ismail qemali, vlore📲 per cdo informa...
16/01/2023 09:19

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Super ofert! thonjte 700l (perfshihen tipsa, rimbushje, russian manikyr xhel, ombre, french, stickers, designs) depilim full body 1200l (perfshihen kembet, krahet, sqetullat, bikini) vetem per...
14/01/2023 13:36

Zona: Qender
📱 servis celulari cimi✅ ofron sherbimet:💠nderrim kamerash te telefoni💠nderrim boksi/mikrofoni💠nderrim baterish💠nderrim ekranesh💠nderrim porte karikimi💠 riparim i defekteve te nd...
14/01/2023 11:46

Zona: Qender
📱 servis celulari cel tek✅ ofron sherbimet:💠shitje telefonash💠aksesore per celulare💠riparime telefonash📍 adresa: tek dollari, shkoder📲 per cdo informacion na kontaktoni ne numrin ...
14/01/2023 10:51

Zona: Qender
📱 servis celulari tani✅ ofron sherbimet:💠programime💠aksesore per celulare💠riparime telefonash💠mbledhim telefona te perdorur📍 adresa: lagja kongresi permetit,prane valutes, fieri, ...
14/01/2023 09:41

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
📱 servis celularesh bakalli✔️ vjen pranë jush me dy dyqane ne zonen e tiranes, ate te yzberishtit dhe ne kombinat per t'ju ofruar markat më të fundit të telefonave celulare dhe të gjithë ...
14/01/2023 09:31

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
✨art al konstruksion ofron  punime gipsi dekorative per ambjente te ndryshme, te brendshme dhe te jashtme si:♦  tavane te varura,♦  dekorime me allci, ♦  punime me kartoxhes,♦  mure nda...
12/01/2023 10:03

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme sherbime dhe mirembajtje :   hidraulike,  paisje shtepiake   teknik kondicioneri  teknik lavatriceje  instalim riparim kondicioneri  teknik elektro-shtepiake  teknik lavastovilje ...
10/01/2023 16:45

Zona: Kamez/Paskuqan
💥 sherbime elektrike profesionale :- instalime elektrike-riparime dhe konsultime-reklama.dhe design-security camera📍 adresa:tirane 📞per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te t...
10/01/2023 12:39

Zona: Zone Periferike
🖥tv servis idrizi, me eksperience shume vjeçare ne treg, ofron servis dhe shitje televizoresh te te gjithe llojeve.📌ofrojme:-servis per te gjithe modelet e televizoreve : lcd,led,plazma e te th...
09/01/2023 21:42

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio