Goma Michelin Si te reja 225/55R16 Durres

Pjese kembimi 24/11/2022 10:38 Post ID: 91824


Pagesa 120 Euro
Marka | Karburanti
Karburanti Tjeter
Kambio
Viti 2020
Kilometra 2
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Bulevardi Epidamn, Durres, Albania - Harta
Lexime 158

Shiten goma michelin ne gjendje shume te mire me numer 225/55R16
Jane te 4 njelloj dhe nje lule
Jane pa disqe
120euro