Fener Audi Q7 300euro Durres

Pjese kembimi 23/11/2022 12:11 Post ID: 91687


Pagesa 300 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Tjeter
Kambio
Viti 2007
Kilometra 2
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Bulevardi Epidamn, Durres, Albania - Harta
Lexime 35

Shitet fener Audi Q7
Eshte ky ne foto shitet me paketa dhe llampe ose dhe i zhveshur
Origjinal shume i paster
Cmim i diskutushem
300euro