Servis Joeli ofron Pjese kembimi te reja dhe te perdorura per te gjitha llojet e makinave Tirane

Pjese kembimi 23/01/2023 17:14 Post ID: 8195


Pagesa Me Marreveshje
Marka | Karburanti
Karburanti
Kambio 0.07
Viti 0
Kilometra 0
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 415

🛠️ Servis Joeli

Auto servis per te gjitha llojet e makinave : 

🔸 Pjese kembimi te reja dhe te perdorura
🔸 Gome rezerve
🔸 Disqe makinash
🔸 Koke marshi origjinale 
🔹 Mbushje me gaz kondicioner

📌 Te Servis Joeli ne Tirane do te gjeni zgjidhe dhe njekohesisht keni mundesi per shumellojshmeri zgjidhjesh.
⚡ Sherbim i shkelqyer dhe i prekshem per te gjithe, dhe shume ekonomik.

📍 Adresa:  Rruga Isuf Elezi, Selite, Tirane, Albania

📲 Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!