340x230    340x230

🏡 papafingo ne tirane

🕵 Online 57 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje    

320,000 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete

Disponojmë vilë për shitje, rruga myslym keta,profarma e re. tiranë. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e vilës: 300 m2. • sipërfaqja e truallit: 264 m2. • njolla e ndërtimit: 123.70m2 • strukturë 2-katëshe+ papafingo orient...

03/02/2023 17:05

Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet, papafingo, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu. informacion mbi pronën: • sipërfaqe neto: 135m2. • sipërfaqe totale 145.5m2, • sipërfaqe verande: 97m2. • kati i 7 banim. • orientim veri-lindje-jug. • organizimi: ...

01/02/2023 15:56

Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
305.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete

Vila është e pozicionuar në institut pranë shkollës isa boletini informacion mbi vilën: • ndërtim 3 katësh dhe bodrum -1. • sipërfaqe toke : 323 m2 • sipërfaqe ndërtimi : 305m2 • sipërfaqe verande: 19.2 m2 • bodrum: 16m2...

27/01/2023 11:29

Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
5 Tualete

Disponojmë vilë për shitje, 2-katëshe+ papafingo+ 2 ambiente biznesi, pozicionuar në kombinat. informacion mbi vilën: • sipërfaqe totale: 250 m2 • sipërfaqe truall: 111 m2 organizimi i brendshëm: kati përdhe: • sipërafaqe: 111m...

25/01/2023 16:33

Ambjenti
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Id 4131246 rruga shefqet kuka, afer kafe lunes, shitet papafingo 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 200 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor (i fundit), panel diellor, parket e gjithe shtepia, sistem ngrohje-ftohje ciller, organizohet ne nje dhome ndenje...

12/01/2023 12:08

120,000 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Ne “kinostudio” prane kafes se rremes ne rugen myslym keta, shitet papafingo 2+1+verande e madhe, 1 tualet, koridor, me siperfaqe 133 m3 (100 m2 me hipoteke), pallat i ri, kati i 6, me ashensor. apartamenti ka mobilim modern, shtruar me parket, m...

01/12/2022 09:34

195,000 Euro

Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet, papafingo, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu. informacion mbi pronën: • sipërfaqe neto: 135m2. • sipërfaqe totale 145.5m2, • sipërfaqe verande: 97m2. • kati i 7 banim. • orientim veri-lindje-jug. • organizimi: ...

18/11/2022 15:41

250,000 Euro

Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete

...

16/11/2022 16:38

135,000 Euro

Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
155.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament ne fresk shum luxsoz. (papafingo) ka nje pamje fantastike nga ana e dajtit dhe nga tirana. apartamenti ndodhet ne katin e 6 (i fundit) dhe ka nje siperfaqe 155 m2 dhe eshte i mobiluar shume bukur, me soxhorno te madhe me oxhak ...

01/11/2022 11:57

181,000 Euro

Tirane Liqeni i thate/Kopshti botanik |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
204.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Okazion! tek liqeni i thate papafingo 204 m2 per shitje! id: billion2279 shitet super apartament 2+1+2 te liqeni i thate me nje siperfaqje totale prej 204. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. organizohet ne 2 dhoma gjumi,nje...

05/10/2022 11:42

125,000 Euro - Shitet Apt 1+1 Buze Rr. Se Kavajes (xhamia - 2 Min Qendra)** Pllt. Me Ashensor (k. 4) I Rikonstruktuar, Arreduar | Park

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 te xhamia ne buze rruges se kavajes (2 min nga qendra) vendndodhje premium | pllt i ri me ashensor | apt i rikonstruktuar totalisht para 2 vitesh | arredim i kompletuar | dysheme parket...
📅 Date: 03/02/2023 17:49

50,000 Euro - 1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundon Ne Maj ) Standart I Larte Nd

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 1.61 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 verande 115.7 m2 ( 46.7m2 apartamenti + 69m2 verande) cmim kleringu *ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. ...
📅 Date: 05/02/2023 12:37

138,000 Euro - Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate ( Afer Komp Fz )

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 2.45 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek liqeni i thate (afer kompleksit fz)e mobiluar ne menyre moderne me siperfaqe 112.25 m me nje super cmim :138.000 euro per me teper na kontaktoni +355682567777...
📅 Date: 05/02/2023 11:45

74,000 Euro - Super Ap 1+1 Tek Marteniteti Ri ( Brryli )

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl 1.19 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 1+1 te rruga hodo beg, mbrapa maternitetit te ri me siperfaqe totale 67m2 kati 4 banim pallat existus pa ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne dhe i komplet...
📅 Date: 05/02/2023 11:42

88,000 Euro - Super Ap 1+1 Tek Komuna Parisit ( Perballe Me Kika 1 )

Tirane | Komuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 tek komuna e parisit ,perballe me kika 1(afer tek banka credins)e mobiluar ne menyre moderne kati i 2-te banim me ashenore,e pa banuar me pare me siperfaqe 51 m,me hipoteke.cmimi 88.000...
📅 Date: 05/02/2023 11:42

170,000 Euro - Super Ap 2+1 Tek Komuna Parisit Kika 2 ( Robert Schwarts)

Tirane | Komuna e parisit 1.85 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super apartament 2+1 te rruga anton lufi dhe robert schwartz, prane bllokut kika 2 me siperfaqe totale 103 m2 kati 8 banim pallat i ri ashensor pjeserisht i mobiluar organizohet nga ...
📅 Date: 05/02/2023 11:42

175,000 Euro - Super Ap 2+1 Ne Shitje Tek Rezidenca Kodra 2

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
181.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje tek rezidenca kodra e diellit 2 ,me siperfaqe 99.6 siperfaqe apartamenti dhe 82 m verande siperfaqe totale e apartamentit dhe vernades eshte :181 m siperfaqe totale :181 si...
📅 Date: 05/02/2023 11:42

250,000 Euro - Super Ap 3+1 Per Shitje Tek Komuna Parisit

Tirane | Komuna e parisit 1.43 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
152.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet super apartament 3+1 te reuga osman myderizi (komuna parisit) me siperfaqe totale 152 m2 kati 4 banim pallat i ri me termoizolim ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne dhe i ko...
📅 Date: 05/02/2023 11:40

174,000 Euro - Super Ap 3+1 Per Shitje ( Rezidenza 2 Kodra E Diellit

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 3+1 ne shitje tek rezidenca kodra e diellit 2 ,me siperfaqe 146 m :siperfaqe e brendshme 122.55 siperfaqe e perbashketa:23.3 kati i 4-te banim pallati eshte ne faze karabina super oka...
📅 Date: 05/02/2023 11:40

159,800 Euro - Duplex 3+1+kzh. Me Vete +2wc & Depo ** 100% I Ri - Liq. I Thate (mir Zoti) Investim Premium **super Arredim, Parket Ac5

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet duplex unik & 100% i ri: 3+1+kuzh. me vete + 2 wc & depo (liqeni i thate - kapiten mir zoti) pllt i ri (2013) me ashensor dhe ndertime me cilesi absolute (sis. kapot) - apt me cdo gje a...
📅 Date: 03/02/2023 15:13

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc & 2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-peren...
📅 Date: 03/02/2023 14:28

50,000 Euro - 1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundon Ne Maj ) Standart I Larte Nd

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (1.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 verande 115.7 m2 ( 46.7m2 apartamenti + 69m2 verande) cmim kleringu *ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. ...
📅 Date: 05/02/2023 12:37

147,000 Euro - Super Ap 3+1 Tek Stadiumi Dinamo ( Perballe Luis Medical )

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.10 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 3+1 te stadiumi dinamo, perballe luis medical center me siperfaqe totale 105 m2 kati 2 banim plotesisht imobiluar organizohet nga ambjent ndenje ambjent gatimi 3 d...
📅 Date: 05/02/2023 11:34

84,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re, Prane Bar Bohem.una29786

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje, i cili ndodhet ne misto mane, prane big market informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja bruto: 102 • kati 8 banim • i mobiluar • ne proces hipot...
📅 Date: 04/02/2023 23:58

120,000 Euro - Super Ap 2+1 Te Ministria Drejtesise ( Bulevardi Zogu Pare )

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 2+1 te bulevardi zogu pare, rruga hamid shijaku prane ministrise se drejtesise kati 4 banim pallat 5 katesh me siperfaqe totale 91m2 plotesisht i mobiluar, hyrje e rregul...
📅 Date: 04/02/2023 22:39

52,000 Euro - Okazion - Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk !!!

Tirane | Fresku/Linze 4.16 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament ne shitje 1+1 ne zonen e freskut per 52'000 euro! ndodhet ne katin e 2 te nje prej rezidencave ne perfundim e siper ne zonen e freskut. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 83 m2, t...
📅 Date: 04/02/2023 22:17

90,000 Euro - Shitet Apartament 1+1

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard 2.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne ndertim ne bulevard te ri siperfaqe totale 66.76m dhe 56.89m neto .kati i 6 , orjentimi jug-lindje. organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, dhome gjumi , tualet, ...
📅 Date: 04/02/2023 22:08

108,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ndre Mjeda

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~78m2 ~ kati 3 ~pallat i ri ~me ashensor ~ me ballkon ~ bosh ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :108.000€ ~adresa:rruga ndre mjeda kompleksi alba per me shume inf...
📅 Date: 04/02/2023 20:29

80,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Don Bosko

Tirane | Don Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~89m2 ~ kati 5 ~pallat i ri ~me ashensor ~ me ballkon ~ i mobiluar ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :80.000€ ~adresa:don bosko rruga muzaket per me shume info. ...
📅 Date: 04/02/2023 19:46

84,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re 84,000 €

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, unaza e re, prane bar bohem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 102 m2. • kati 8 banim • i mobiluar • ne proces hipotekimi organizimi • ambient nd...
📅 Date: 04/02/2023 19:35

185,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Myslym Shyri

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament ~2+1 ~101m2 ~ kati 5 ~jo kati fundit ~pallat ekzistues ~pa ashensor ~ me ballkon ~ i mobiluar ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :185.000€ ~adresa: myslym shyri perball me...
📅 Date: 04/02/2023 19:17

61,790 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.88 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për shitje i cili është i pozicionuar ne rrugen 5 maji. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja bruto 63.7 m2 • siperfaqja neto 54.8 m2 aparta...
📅 Date: 04/02/2023 19:15

155,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Zogu I Zi, Tiranë

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.84 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 04/02/2023 19:06

180,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+post Parkimi, Rruga E Kavajës, Tiranë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish parkut të autobuzëve informacion mbi apartamentin: • kati 11 • sipërfaqe: 98 m2 • kubaturë e rregullt • ndërtim i ri organizim...
📅 Date: 04/02/2023 19:02

123,000 Euro - Shitet Apartamenti Afer Vizion Plus

Tirane | Don Bosko (1.92 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament i rregulluar dhe i mobiluar 2+1apartamenti eshte 88 metra 2. pallat i ri me orientim lindje perendim, kati i peste me ashensor.cmimi 123000 euro i diskutueshem. ...
📅 Date: 04/02/2023 12:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim