🏡 pallatet cabej

🕵 Online 73 lexues | ⏳ 13 njoftime ne pritje     Print

133,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Zona/rruga : misto mameshitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 133m ne katin e 2 banim ose i 3 teknik ne nje pallat te ri me ashensore dhe shume cilesore. apartament ka nje sip, relativisht te madhe, ka qene ne 3+1 dhe eshte kthyer ne 2+1. organizohe...

19/06/2024 12:24

125,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament 2+1 ne shitje tek pallatet cabej!apartamenti ofrohet bosh.2+1+2 tualete.me hipoteke.na kontaktoni per me teper!...

11/06/2024 18:25

133,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Zona/rruga : misto mameshitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 133m ne katin e 2 banim ose i 3 teknik ne nje pallat te ri me ashensore dhe shume cilesore. apartament ka nje sip, relativisht te madhe, ka qene ne 3+1 dhe eshte kthyer ne 2+1. organizohe...

09/06/2024 19:44

98,501 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament 1+1 per shitje te pallatet cabej.apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 7- te .apartamenti ka nje sip totale 79.5 m2 dhe sip neto 70.4m2.eshte i organizuar me nje dhome gjumi , nje sallon me kuzhine ,nje tualet dhe nje ball...

03/06/2024 16:22

133,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 133m ne katin e 2 banim ose i 3 teknik ne nje pallat te ri me ashensore dhe shume cilesore. apartament ka nje sip, relativisht te madhe, ka qene ne 3+1 dhe eshte kthyer ne 2+1. organizohet nga nje koridor ndare...

22/05/2024 16:44

68,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamenti ndodhet ne zonen e pallateve cabej,kati i 5, ( jo i fundit )ne nje pallat te ri me ashensor.organizohet ne : 1 dhom gjumi, sallon i bollshem se bashku me kuzhinen, tualet dhe 1 ballkon.gjendja e apartamentit eshte shume e mire.prona dispo...

14/05/2024 16:07

127,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
2 Tualete

🔥shitet  duplexi  3+1  i mobiluar tek pallatet cabej ne astir🔥📐siperfaqe: 142m2📍tek pallatet cabej📜hipotekecmimi 127.000euro i diskt.kati- 0🌞orientim i favorshem📍zona ofron facilitete te nevojshme✅️e mobiluar n...

10/05/2024 11:48

130,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete

Apartament 2+1 për shitje në yzberisht,pallatet cabej, tiranë 130,000 €imp92807apartamenti ndodhet ne rrugen besim alla, pallatet cabej prane big market !•ndodhet ne katin e tete, te nje pallati 8 katesh.siperfaqja totale e apartamentit e...

06/05/2024 18:35

130,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

Apartamenti ndodhet ne rrugen besim alla, pallatet cabej prane big market !•ndodhet ne katin e tete, te nje pallati 8 katesh.siperfaqja totale e apartamentit eshte 105 m2.•siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 93 m2.•organizohet ne: nje s...

04/05/2024 20:37

130,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartamenti 2+1kati i 8siperfaqe totale 105 m2...

03/05/2024 12:42

95,700 Euro - Okazion **1,140€/m2: Ap 2+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium ** Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 18/06/2024 09:37

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 18/06/2024 15:30

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstruktuar, ka siperfaqe totale...
📅 Date: 18/06/2024 18:35

127,500 Euro - Shitet: 1+1 **super Cmim ( Rr. Kosovareve - Liqeni ) Kati 1, Pllt Ekz --- I Mobiluar & Izolim I Ri ** Mnd Investimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.44 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet 1+1 me super cmim ( afer rruges se kosovareve - 5 minuta ne kembe nga liqenit artificial ) planimetri shume e mire totalisht i mobiluar  | shume i mire per investim | izolimi i shtepise es...
📅 Date: 19/06/2024 00:32

85,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit ,tek Xhamia Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi, Shitet Garsoniere Me Siperfaqe 40m2, 85,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e rruges se elbasanit ,tek xhamia tabakeve rruga shyqyri  ishmi, shitet garsoniere  me siperfaqe  40m2, 85,000 euro garsonieria eshte e sapo rikostruktuar , ka siperfaqe br...
📅 Date: 19/06/2024 16:50

119,500 Euro - Shitet: Shtepi + Truall ** *ne IbË Te Poshtme* ( 18min Nga Tirana ) 300m2 Turall & 277,4m2 Ndertim | Me Doc. Te Rregull

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet vilë + truall e veçantë në ibë të poshtme ( 18 min nga qendra tiranës) sa kalon mulletin dhe bërzhitën.- zonë super e qetë, me ajër të pastër, shumë thjeshtë e aksesushme dhe me...
📅 Date: 19/06/2024 18:46

69,000 Euro - Shitet 2+1,prane Pallateve Cabej

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartamenti 2+173m2 kati 4 pallat me ashensor ...
📅Date: 20/06/2024 07:24

75,000 Euro - Shiten Opsione Te Ndryshme Apartamentesh Ne Faze Suvaje Ne 5 Maj.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
0 Tualete
Shiten opsionete ndryshme ne rrugen 5 majine faz suvaje dhe tulleopsione 1+1 & 2+1perfundojm 7-8 muajcmimi 1350 euro per m²...
📅Date: 20/06/2024 04:42

149,500 Euro - New: 2+1+2wc (don Bosko - Viva Market) K5, Pllt Ne Ndertim -- Faze E Fundit -- Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 taulete+ gardorobe ne zonen e don bosko afee viva market  kati i 5 i nje pallati 10 katesh ne fazen e fundit te ndertimit- fantastike per investim (jepet me qera ne vlere ...
📅Date: 20/06/2024 02:49

198,500 Euro - Shitet: 1+1 (fiks Te Sheshi Willson - Buze Rruge Kryesore) K5, Me Ashensor - Totalisht I Investuar

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.27 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet  apartament 1+1 fiks tek sheshi willson buzë rruges kryesore totalisht i investuar si per vete me Çdo gje cilesore e shkleqyer per investim- e shtruar me parket- totalisht e investuar- n...
📅Date: 20/06/2024 02:39

98,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Astir(i Mobiluar)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 pallat i ri ne astir, unaze e re, 30 metra pas bar artisti, 98000 euro, kati 5, me ashensor...
📅Date: 20/06/2024 01:24

178,000 Euro - Po Kerkon Shtepi Te Perfunduar?✅2 Hyrje2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2+(1depo)siperfaqe :115.18m2kati : 3 / 4kompleksi asl cmimi : 1550€/m2...
📅Date: 20/06/2024 00:25

114,000 Euro - 🏙apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
🏙apartament 2+1 ne shitje ne astir. 📍 rruga sokrat miho📐 sip. 93 m2🧭 orientim me drite natyrale 💶 114.000 €📜me hipoteke✅ organizohet ne korridor, 2 dhoma gjumi, sallon ...
📅Date: 20/06/2024 00:22

113,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne astir kati i 3 siperfaqe totale 103.62 siperfaqe netto : 93.2m2 i mobiluar organizohet sallon + kuzhin 2 dhoma gjumi 2 tualet ball...
📅Date: 20/06/2024 00:21

218,000 Euro - Shitet Penthouse Gjigand (si Vilë) : 3+1+2wc & Verandë (258m2) +taracë 125m2 | ( 15 Min Nga Green Coast 🌊) �

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
258.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet penthouse perfekt ne orikum qender📍(15 min nga green coast 🌊)  : 3+1+2wc + verande gjigande s: 258m2 - me pamje perallore nga deti & mali (+tarrace te shfrytezueshme 125m2 )&nbsp...
📅 Date: 18/06/2024 20:30

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 18/06/2024 21:54

74,500 Euro - Okazion **1,250€/m2: Ap 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3 Nga Toka Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium** Fa

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1( ish  shqiponja - casa italia ) kati 3 nga toka ( k.2 banim) , pallat në proçes ndërtimi  ( sapo ka përfunduar tulla dhe suvatimet) afati përfundimit nga "nova con...
📅 Date: 18/06/2024 21:57

142,000 Euro - Shitet Apt 2+1 ( Don Bosko ) K10 - Pllt Ne Faze Ndertimi -- Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 10, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e don boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. q4660te dhenat e ndarjes:- 2+1 kati ...
📅 Date: 19/06/2024 08:20

117,800 Euro - Shitet: 1+1 ( Rr. Dritan Hoxha - Zoja E Keshillit, Zogu I Zi ) Kati 10, Pllt Ne Proces Ndertimi - Cilesi Premium - Fasad

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 colonnade rezidence - rruga dritan hoxha - përball universitetit zoja këshillit mirë- 480 m nga zogu zi ( unaza) midis dy unazave së shpejti.- në proçes ndërtimi  ( f...
📅 Date: 19/06/2024 13:29

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 19/06/2024 18:47

97,000 Euro - Shitet: Apt 1+1 ( Bulevardi I Ri - Kompl. Ndregjoni ) Afat Perfundimi **janar 2025 - Kati 4, 2 Ashensor | Planimetri E R

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.18 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne vendodhje fantakstike, tek bulevardi i ri, kompleksi ndregjoni ** perfundon ne janar 2025 | kati 4, me 2 ashensor | planimetri shume te rregullt | ndricim shume i mire | dorezohet me...
📅 Date: 19/06/2024 18:57

77,000 Euro - Shitet Ap 1+1 Ali Dem

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet ap 1+1  ali dem 63m277000 eurokati 4pallat ekzistuesme hipoteke...
📅Date: 20/06/2024 00:12

82,533 Euro - Tirane, Univers City: Shesim Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVore
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Tirane, univers city: shesim apartament 2+182,533 €abitat95735apartamenti ka siperfaqe totale 75.03 m2,siperfaqe neto: 63.73 m2,siperfaqe e perbashket: 11.3 m2.eshte i organizuar ne:- korridor- ambi...
📅Date: 20/06/2024 00:01

180,000 Euro - Shitet Shtepi 2 Kateshe Ne Laprake !!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet shtepi 2 kateshe ne laprake !!!180,000 €sol95724shtepia eshte e organizuar ne dy kate dhe nje oborr i cili ka hapsire te mjaftueshme per parkimin e nje automjeti. kati perdhe organizohet...
📅Date: 19/06/2024 23:57

133,000 Euro - Apartament 2+1+2+verande Në Shitje Në Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2+verande në shitje në fresk, tiranë prane resorat deliu tirana, albania133,000 € bosko95706apartament 2+1+2 + verande ne fresk prane restorant deliu. informacione m...
📅Date: 19/06/2024 23:55

96,000 Euro - Apartament 1+1 Në Shitje Në Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 në shitje në fresk, tiranë prane resorat deliu tirana, albania96,000 €bosko95702ky apartament në katin e tetë të një ndërtese me tetë kate në fresk, tiranë, ofron një...
📅Date: 19/06/2024 23:54

178,000 Euro - Apartament 2+1 Për Shitje Ish Stacioni I Fundit I Tiranës Së Re

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 për shitje ish stacioni i fundit i tiranës së re178,000 € bot95657ky apartament ndodhet në një zonë të preferuar të tiranës, në katin e dytë të një ndërtese 9-katë...
📅Date: 19/06/2024 23:52

86,000 Euro - Shitet Apartament 1+1+ Verande NË Yzberisht, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.80 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament  1+1+ verande nË yzberisht, tiranË   rruga :besim alla   cmimi 86.000 €   organizimi: sallon kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet...
📅Date: 19/06/2024 23:51

157,000 Euro - Okazionn 3+1+2 Plus Verand 120m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Super okazion + veranden me cmim tjeter...
📅 Date: 18/06/2024 18:58

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & 1 Garazh ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & 1 garazh ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | parket...
📅 Date: 18/06/2024 21:11

170,160 Euro - Urban Vista Residence, Shesim Apartament 2+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Urban vista residence, shesim apartament 2+1! pas vizion plus tirana, albania170,160 €everest95709shesim apartament 2+1, ne residencen urban vista.residenca ndodhet ne rrugen don bosko, mbrapa ...
📅Date: 19/06/2024 23:50

143,000 Euro - Urban Vista Residence, Shesim Apartament 2+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Urban vista residence, shesim apartament 2+1!143,000 €everest95697shesim apartament 2+1, ne residencen urban vista.residenca ndodhet ne rrugen don bosko, mbrapa vizion plus.siperfaqa eshte 95.35m2 d...
📅Date: 19/06/2024 23:49

112,000 Euro - Urban Vista Residence, Shesim Apartament 1+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Urban vista residence, shesim apartament 1+1! pas vizion plus tirana, albania112,000 €everest95693shesim apartament 1+1, ne residencen urban vista.residenca ndodhet ne rrugen don bosko, mbrapa ...
📅Date: 19/06/2024 23:47

155,000 Euro - Kodra E Diellit, Shesim Apartament 2+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kodra e diellit, shesim apartament 2+1! prane eleonores tirana, albania155,000€ everest95661kodra e diellit , shesim apartament 2+1.apartamenti me nje siperfaqe totale 100 m2, nga te cilat...
📅Date: 19/06/2024 23:45

200,000 Euro - Shitet Shtepi Private Dykateshe Prane Kodres Se Priftit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.38 Km nga qendra
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet shtepi private dykateshe prane kodres se priftit !200,000 €atrium95689shitet shtepi private dy kateshe prane kodres se priftit !shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 248,2 m2 .siperfaqe e nde...
📅Date: 19/06/2024 23:43

133,000 Euro - Ekskluzive / Shesim Apartament 1+1 Tek Liqeni I ThatË!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ekskluzive / shesim apartament 1+1 tek liqeni i thatË!133,000 €oks95593shesim apartament 1+1 tek liqeni i thate!apartameti orgaizohet nga saloni dhe ambienti i gatimit, nje dhome gjumi se bashku me...
📅Date: 19/06/2024 23:41

220,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje, Tek Ish-ekspozita, Tirane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje, tek ish-ekspozita, tirane!220,000 €prestige95687apartament 2+1 ne shitje, i vendosur prane drejtorise se policise.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi i...
📅Date: 19/06/2024 23:39

100,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1+parkim Univers City,qtu 100.000 Euro, I Perfunduar !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rinas/Aeroporti
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Kati 2 banim 90m2 plus parkimi ne -1...
📅 Date: 18/06/2024 13:41

159,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza, Prane Kafe Flores Ne Tirane (id 4129465)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Id : 4129465,ne rrugen mine peza, prane kafe flores, shitet apartament 2+1, siperfaqe 73 m², kati 2 ne nje pallat ekzistues. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet me drit...
📅 Date: 18/06/2024 15:58

139,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Afersi Te Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro Nini Luarasi, (id 4111838)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111838,ne afersi te shkolles se baletit, ne rrugen petro nini luarasi, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 63.1 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartam...
📅 Date: 19/06/2024 09:52

136,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Afersi Te Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro Nini Luarasi, (id 4111837)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111837,ne afersi te shkolles, se baletit ne rrugen petro nini luarasi, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 61 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartamen...
📅 Date: 19/06/2024 09:55

175,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Komunen E Parisit, Ne Afersi Te Rrethrrotullimit Te Kikas (id 41211653)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211653,ne komunen e parisit, ne afersi te rrethrrotullimit te kikas, shitet apartamet 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 94.5 m², kati 9 (jo i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor. apar...
📅 Date: 19/06/2024 10:28

128,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Astir, Prane “bohem” Lounge Ne Tirane (id 4131099)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131099,ne astir, prane “bohem” lounge , shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 111 m² (102 m2) me hipoteke, kati 2 me ashensor, koridor,  2 tualete , ballkon, orientimi me diel...
📅 Date: 19/06/2024 10:33

115,000 Euro - Apartament 2+1 +2 Wc +2 Ballkone Ne Shitje Ne Fresk, Prane Restorant Qesarakes Ne Tirane, 1000 Euro/m2 (id 41211588)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211588,ne fresk, prane restorant qesarakes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m² (100,2 m2) me hipoteke, bosh, kati 3 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, or...
📅 Date: 19/06/2024 10:40

96,000 Euro - Apartament 2+1 +ballkon Ne Shitje Ne Fresk Prane Restorant Qesarakes Ne Tirane (id 41211608)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211608,ne fresk, prane restorant qesaraka, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87 m², me hipoteke, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell.shitet 96000 euro...
📅 Date: 19/06/2024 11:05

180,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Me 2 Tualete Dhe Garazh Ne Shitje Tek Fusha E Ali Demit, Tirane Id 41211629

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211629,ne ali dem, tek fusha, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 95 m² (87 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 tualete (njeri me ...
📅 Date: 19/06/2024 11:08

68,475 Euro - Okazzion!! Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Fusha Aviacionit Prane Shkolles “dhora Leka”(id 4111841)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111841tek fusha aviacionit, prane shkolles dhora leka, shitet apartament 1+1, siperfaqe 63 m² (54 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualete, ballkon, orie...
📅 Date: 19/06/2024 11:14

160,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Pallat Te Ri Tek Pazari I Ri Ne Tirane (id 41211640)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Property id ...
📅 Date: 19/06/2024 11:18

231,200 Euro - Apartament 3+1 +2 Ne Shitje Tek Kopshti Zoologjik, Prane Liqenit Artificial, Ne Tirane (id 41211604)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
144.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211604,tek kopshti zoologjik, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 144,5 m² (128,62 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, koridor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi m...
📅 Date: 19/06/2024 11:25

175,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Në Rrugën Irfan Tomini, Tiranë. Area40097

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 per shitje. apartamenti ndodhet në rrugën irfan tomini, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqe neto: 93m²• sipërfaqe bruto: 103.3m²• kati i 3-teor...
📅 Date: 19/06/2024 17:03

39,500 Euro - Okazion🏙garsoniere Ne Shitje Ne Ali Dem. 39.500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🏙garsoniere ne shitje ne ali dem. 📍 prane drejtorise se policise 📐 sip. 34 m2🧭 orientim me drite natyrale 💶 39.500 €📜me hipotek...
📅 Date: 19/06/2024 21:57

210,000 Euro - Shesim Apartament 3+1+2+depo+post Parkimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 3.60 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2+depo+post parkimi 210,000 €oks95588informacion mbi pronen> ndertim i 2024> fadade e ventiluar> kati i 9 banim> 2 ashensor> siperfaqe bruto: 129.5 m²> ...
📅Date: 19/06/2024 23:37

139,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Në Komunë Të Parisit!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Informacione mbi pronën-sipërfaqe totale:63m²-sipërfaqe banimi: 54.4m²-kati i 4-rt banimorganizohet në:- sallon- kuzhinë- dhomë gjumi- tualet- ballkoni lënë me qira në vlerën 400€ (prej ...
📅Date: 19/06/2024 22:51

120,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 108m ne katin e 7 ne nje pallat 9 katesh me ashensore dhe teper cilesore. apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe organizohet nga nje koridor ndares, nje...
📅Date: 19/06/2024 22:49

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim