Kompani qe operon ne sektorin e mobilieve dhe elektroshtepiakeve per bare e restorante Kruje

Pajisje biznesi ne shitje 16/01/2023 10:45 Post ID: 97614


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Kruje - Qender
Adresa Superstrada Fushe-Kruje- Milot - Harta
Lexime 45

✨ D&T Catering Albania shpk  operon në sektorin e mobiljeve dhe elektroshtpiakeve për bare dhe restorante. D&T Catering Albania shpk ka eksperiencë të gjatë ne tregun e pajisjeve për restorante dhe bare.

✔ Pranë kompanisë D&T Catering Albania shpk do të gjeni:

pajisje kuzhine,

soba,

friteza,

zgara,

frigorifere

📌 Në të gjithë këtë gamë produktesh janë zgjedhur lideret e tregjeve nderkombetare të produkteve për kuzhinat e restoranteve dhe bareve për të plotësuar cdo kërkesë të klientëve nga më te vegjlit deri tek strukturat industriale, të cilat karakterizohen për lehtesi në përdorim dhe në higjenë.  D&T Catering Albania shpk garanton suksesin në kuzhinën tuaj.

📍 Adresa:Superstrada Fushe-Kruje- Milot

📞 Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit