Shiten Paisje biznesi Per fast food,byrek,krepa,pizza. Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 11/12/2022 17:06 Post ID: 93724


Pagesa 10,850 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania - Harta
Lexime 88

Shitet paisje per krepa me 2 pllaka me gaz shume praktike e levizshme me rrota model shume i veçante dhe materiali inoks dhe mjafte ekonomike me 1500 leke gaz shkon nje muaj.Çmimi 2500€ shitet furre buke,pizza,byrek me gaz me ndezje me korent model i ri dhe shume ekonomike persa i perket konsumit te gazit me 1500 leke gaz shkon 1 muaj..Çmimi 3200€ bashke me 1 brumatriçe per pregatitjen e brumit...Paisje robotike per prodhimin e byrekut inoks Çmimi2100€...Ngrohese Byreku,pizza,fast food inoks 550€...dhe Makineri akullore soft inoks 2500 €...