Shitet biznesi i ngritur / Klinike fizioterapie Elbasan

Pajisje biznesi ne shitje 03/12/2022 21:43 Post ID: 92854


Pagesa 6,000 Euro
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Bulevardi Qemal Stafa, Elbasan, Albania - Harta
Lexime 27

Shitet biznesi , klinike fizioterapie
Shitet klinike fizioterapie , ne qender te qytetit te elbasanit ! Klinika ndodhet tek hotel Skampa ( Turizmi i ri ) ! Biznesi esht i ngritur prej 8 vjetesh , po shitet per arsye emigrimi . Aparaturat fizioterapeutike jane nga me cilsoret. Te bashkangjitura keni dhe aparaturat qe ndodhen ne klinike . Shitet klinike fizioterapie , ne qender te qytetit te elbasanit ! Klinika ndodhet tek hotel Skampa ( Turizmi i ri ) ! Biznesi esht i ngritur prej 8 vjetesh , po shitet per arsye emigrimi . Aparaturat fizioterapeutike jane nga me cilsoret. Te bashkangjitura keni dhe aparaturat qe ndodhen ne klinike .Krevati fizioterapeutik eshte nga me te miret ne treg , me 8 sensore levizes per te lehtesuar punen qe ju mund te keni , e ngrini dhe e ulni krevatit sipas menyres qe ju pershtatet fale 8 sensoreve qe ai ka , vetem krevati ka vlere 3000€ ! Kemi laserin fizioterapeutik i ftohte me vlere 2289€ , kemi magnetotherapy me vlere 850€ , elektrostimul me vlere 150€ , traksion cervical me vlere 500€ , traksion lumbar me vlere 650€ , teragun G3 pro me vlere 620€ , ultratingull , cupa silikoni rocktape , black roller , llampe infrared , shkallen suedeze , minifridge e shum te tjera ! Te gjitha paisjet shoqerohen me barkodet e veta origjinale !
Cmimi i diskutueshem !