Shitet aktiviteti i nje Klinike Dentare Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 20/12/2022 19:08 Post ID: 91599


Pagesa 7,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Shefqet Kuka, Fresk, Tirane - Harta
Lexime 79

⏩ Shitet aktiviteti i  nje Klinike Dentare

🏨 Aktiviteti eshte i ngritur prej 10 vitesh dhe ka klientele te rregullt dhe te zgjedhur

📐 Ambjentet e Klinikes jane mjaftueshem te medhaja dhe lejojne zgjerimin e metejshem te aktivitetit.

🪑 Te gjitha pajisjet jane profesionale dhe funksionplote

💰 Cmimi total 7000 euro

📍 Adresa: Rruga Shefqet Kuka, Fresk Tirane( rruga e teleferikut 30 m larg Freskut)

📞📲 Per me teper informacione, ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin tone te telefonit: