SHITET FRYRES AJRI “UNITED” 1.5 m ME FUQI 266 W. Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 20/11/2022 23:29 Post ID: 91324


Pagesa 270 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 29

SHITET FRYRES AJRI “UNITED” 1.5 m ME FUQI 266 W. Fryresi i ajrit “UNITED” eshte marke me prodhim per ne CE teper cilesor. I blere ne Greqi. Eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. Perdoret per te krijuar perden e ajrit tek hyrja e ambjentit te bisnesi. Ruan temperaturen e fresket te krijuar ne ambjentet e brendesheme nga kondicioneri gjate cdo periudhes. Komandohet me pult me bateri.