SHITET FRIGORIFER EKSPOZITOR PER SALLAM+BULMET etj. 2.5 m i gjate. Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 20/11/2022 18:21 Post ID: 91320


Pagesa 1,250 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 50

SHITET FRIGORIFER EKSPOZITOR PER SALLAM+BULMET etj. 2.5 m i gjate. Eshte me dy krahe bazament per te mbajtur pesha tek xhami siper. Eksozitori eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. Ka rreth 3 vjete qe eshte blere i ri. Materiali brenda dhe banka jane inoks. Hapsira ku qendron shitsja eshte e mbyllur me dy dritare pecikllasi te cilat levizin ne shine. Bllokimi i kesaj hapsire siguron temperature te qendruesheme dhe ju kursene energjine elektrike. Se bashku me Frigoriferin jepet DHURATE nje tavolinen ku vendoset aparati i prerjes se sallamit dhe peshoria.