TE PALLATET AGIMI SHITET BIZNESI! ID: Billion2328 Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 26/10/2022 14:08 Post ID: 88080


Pagesa 6,700 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Pallatet Agimi - Harta
Lexime 57

TE PALLATET AGIMI SHITET BIZNESI!
ID: Billion2328

Ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe elitare te Tiranes, te Pallatet Agimi shitet biznes. Biznesi ka funksionuar si dyqan bizhuterish "hand-made".Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe moderne. Ka siperfaqe 40 m2, ka nje hapsire open space, nje depo dhe nje tualet. Ambienti ka rafte druri, punime me gips, sistem ndricimi, sistem sigurie, kundra ujit, per pjesen e jashtme eshte perdorur dru afrikan 100%. Per me shume informacione ose per te realizuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +

https://billionrealty.al/property/7045/te-pallatet-agimi-shitet-biznesi-billion2328.html