🏡 paisje picerie

🕵 Online 3 visitors | ⏳ 1 pending ADV

Shesim Pajisje Fotokopjimi Profesionale Dhe Printer

Tirana | Zone Periferike Marka: toshiba e-studio 556 se - 500€eshte fotokopje, printer, skaner, a4 dhe a3, bardhe e zi.ne gjendje te mire pune dhe dhe me toner 80 % te mbushurprinter hp color laserjet cp5225 - 250€printon...
01/10/2023 17:39

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet frigoriferi 1500 euro i padiskuteshem për arsye mos perdorimi ...
27/09/2023 17:36

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shiten shkalle hekuri per ndertes dy kateshe --adresa perballe tv klan porcelan ...
12/09/2023 08:07

Zona: Qender
Shiten 6 komplete tavolinash 100% dru,ne gjendje shum te mire.cmimi i diskutueshem...
23/08/2023 13:34

Zona: Qender
Rafte metalike per dyqane,grepat dhe ndarjet jane te levizshem sipas nevojave. te pershtatshem per dyqan auto aksesoresh, servise celularesh, aksesore te ndryshem, apo edhe mjedise shitjeje etj jane...
13/08/2023 18:42

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten shtupa pambuku. cmimi 70-50 ne varesi te sasise qe do blini. ...
28/07/2023 20:42

Zona: Qender
Shes pajisje estetike te perdorura vetem 4 muaj te blera te gjitha tek megatek. jan 2 pasqyra 1 e madhe 1 e vogel me sirtar 1 karrige makeup 1 krevat depilimi 1 poltron 1 ndarese ambjenti 2 stola 1 ...
25/07/2023 13:51

Zona: Zone Periferike
Shiten 3 bilardo ...
20/07/2023 19:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Makine e re akullore soft e sapo ardhur.vasketa 6+6 lit. 22-30 lit ne ore prodhim,monofaze,dopio kompresor shtese per ruajtjen e akullores gjate nates me fresh sistem opcion shtese. sistem shtese auto...
10/07/2023 09:05

Zona: Qender
Shiten pajisje fure buke te gjitha te rregullta te importuara nga italia cmimi i diskutueshem per me shum informacione na kontaktoni ne numri...
12/06/2023 11:59

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten mobiljet e biznesit (butik veshjesh)...
08/06/2023 18:30

Tirana - Cadra Kobra

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Shiten 2 cadra kobra , permasa 4x4m secila. cmimi per te dyja ...
18/05/2023 22:34

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten 32 karrige plastike (25euro karrigja), 16 tavolina druri me pllaka granit me imitim druri (25euro tavolina) , 8 stola te bardhe me detaj druri (30euro stoli), 4 stola te everdhe (25euro stoli)...
19/04/2023 12:47

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes arradim dyqani veshjesh, manekina, varese druri, sinjale, rafte, tavolina, karela, postera. shes veshjet per te gjitha moshat dhe stinet me nje cmim shume te arsyeshem. ...
18/04/2023 12:55

Zona: Qender
Shiten pajisje per berber. shiten 2 komplete pasqyre, banak dhe poltrona. nje komplet kolltukesh plus tavoline. kolltuket jane 1 dysh dhe 2 tek. tavoline me dy karrige te larta. rrafte per mbajtjen e ...
12/04/2023 22:32

Tirana - Tavoline Zyre

Zona: Vasil Shanto
Tavoline zyre ne gjendje perfekte ...
11/04/2023 16:47

Zona: Qender
Shitet poltron berberi + lavatest...
11/04/2023 11:33

Zona: Qender
Kolltuk i ri per sallon berberi 2.2 mentrs i gjate...
11/04/2023 10:34

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Ofrohen ne shitje 4 rafte murale me narje te pershtatshme per biznese te ndryshme si butik, kancelari,aksesore etj , gjithashtu edhe 2 banake njeri prej xhami i pershtatshem edhe per kozmetike, tjetri...
06/04/2023 12:52

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten komplet paisjet e parukerie. 2 poltrona,lavatest,banak me pasqyre raftet bojrat komplet gjithsej 60 bojrat karreli,krevati depilimit masha tharese krerat ,krevat depilimi cmimi 3000 euro ...
31/03/2023 16:10

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shes pajisje dentare, autoclave. cmimi 300 euro. komunikimi vetem whatsapp ...
29/03/2023 08:48

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje