340x230    340x230

🏡 pa agjensi

🕵 Online 99 lexues | ⏳ 13 njoftime ne pritje    
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

🏠ne zonen e mylym shyrit ,rruga nikolla lena prane spitalit gjerman jepet me qera kati i iii-te i nje vile me siperfaqe 120 m2, 2+1+2 plotesisht i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 tualete ...

03/02/2023 11:54

350 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

🏢 rruga njazi meka, prane spitalit amerikan 2, jepet me qera apartament 2+1, 80 𝐦2, i mobiluar. organizohet ne ambient ndenje e ngrenie, ballkon ,2 dhoma gjumi dhe nje tualet ne korridorin nderlidhes. i pershtatshem per 4 persona. apartamenti...

03/02/2023 11:25

400 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

🏢 tek selvia, prane spar, jepet me qera, apartament 2+1, 75 𝐦² ,i mobiluar. apartamenti organizohet ne ambient ngrenie e ndenje,ambient gatimi, nje dhome gjumi e kompletuar dhe nje dhome bosh, 1 tualet dhe nje ballkon. i pershtateshem per 3 pe...

03/02/2023 11:24

45,000 Leke

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
0 Tualete

🏢 ne fund te rruges 5 maji, ne pallat te ri, jepet me qera, apartament 2+1+depo, me siperfaqe 112 𝐦² ,i mobiluar. apartamenti organizohet ne ambient ngrenie e ndenje,ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor nderlidhes me tualetin dhe depon,4 ba...

03/02/2023 11:24

Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

🏢tek qyteti studenti ,rruga gramoz pashko prane fakultetit ekonomik , jepet me qera apartament 2+1,105 𝐦2 i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon. i...

03/02/2023 11:23

600 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

📍tek bulevardi zogu i, prane ministrise se drejtesise jepet me qera apartament me siperfaqe 90m2, 2+1 i mobiluar ne menyre bashekohore . apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, ,2 dhoma gjumi ,dhe 1 tualet. nd...

03/02/2023 09:55

450 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

📍rruga dibres , prane medresese jepet me qera apartament me siperfaqe 80 m2, 2+1 i mobiluar ne menyre bashekohore . apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, ,2 dhoma gjumi ,dhe 1 tualet. ndodhet ne katin e 3-te...

03/02/2023 09:51

300 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Tek oxhaku, ne rrugen kongresi i manastirit, prane tapiceri beri, jepet me qera apartament 1+1, 1 ballkon, 1 tualket, me sieprfaqe 72 m2, kati i 5 (i fundit), pallat i ri (2008), me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. g.t. kekrohet muaji...

02/02/2023 16:42

Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Tek pallati me shigjeta, ne rrugen nikolle kacorri jepet me qera apartament 1+1+garazhd me siperfaqe 67 m2, kati 4, pallat i ri, me ashensor, parket, kondicioner, orjentimi perendim, e mobiluar, posy parkimit ne katin -2, ballkon llozhe. m.rr. kom...

02/02/2023 16:37

Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

🏢rruga fortuzi , pas piaces , jepet me qera garsoniere, 40 𝐦2, i mobiluar. organizohet ne ne nje ambient te vetem , me nje tualet.ndodhet ne katin 1-re te nje shtepie private . 📍 kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 ...

02/02/2023 13:44

900 Euro - Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje Super Cilesore **sis Ngrohje

Tirane | Sauk/Qendra TEG (8.00 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
700.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera vile 2 katëshe me privatësi maksimale + oborr dhe+ **5 vende parkimi - hyrja Është e rikonstruktuar || sistemi i kondicionimit Është daikin  **më i miri në treg ( për ngrohje d...
📅 Date: 02/02/2023 19:02

30,000 Leke - 🔻jepet Me Qera Apartament 1+1 📍misto Mame [id Vi 370]

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 3.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🔻jepet me qera apartament 1+1 📍misto mame 🔹pallat i ri 🔹kati 2 banim 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa : 50 m2 🔹dhoma gjumi 1 🔹tualete 1 🔹ballkon 1 ▫️ofrohet 🔹mob...
📅 Date: 03/02/2023 17:48

30,000 Leke - Jepet Me Qira Shtepi Private 3+1 Me Bahce, 150 M Larg Stazionit Te Fundit Kombinat

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 4.63 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shtëpi private 135 m2 me bahçe 450m2. kater dhoma të mobiluara (lavatrice, frigorifer, dush, te gjitha funksionojnë).izolimi i çatisë eshte bere para 2 muajsh.bahce me pemë në prodhim: mollë...
📅 Date: 03/02/2023 17:38

30,000 Leke - 🔺️jepet Apartment 2+1 Me Qera 🔺 📍 Yzberisht, Rruga Kole Koçi Tek Supermarket Spar [id Vieana 33

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 3.76 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
🔺️jepet apartment 2+1 me qera 🔺 📍 yzberisht, rruga kole koçi tek supermarket spar 🔹 pallat i ri 🔹kati 3 🔹 ashensor po (2) 🔹siperfaqe 90 m2 ▫️organizohet: ...
📅 Date: 03/02/2023 17:34

30,000 Leke - 🔻jepet Me Qera Apartament 1+1 📍misto Mame [id Kdvina 3707]

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 3.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🔹pallat i ri 🔹kati 2 banim 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa : 50 m2 🔹dhoma gjumi 1 🔹tualete 1 🔹ballkon 1 ▫️ofrohet 🔹mobiluar 🔹pllak 🔹kondicioner jo 🔹ne gj...
📅 Date: 03/02/2023 17:10

2,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Liqeni Artificial, Tiranë, 2000€/muaj, Id Pro24248

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
153.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për qera. i cili është i pozicionuar në zonën e liqenit, kompleksi nobis. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 •sipërfaqe e apartamentit: 153 m2 organizimi...
📅 Date: 03/02/2023 17:07

650 Euro - Qera, Apartament 2+1, Unaza E Re Una29321

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+2 për qera. tek rezidenca future home informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit: 123m2 . apartamenti disponon: • sallonin e nden...
📅 Date: 03/02/2023 17:00

500 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Unaza E Re Una29325

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+post parkimi për qera. oasis residence informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • siperfaqja bruto 118 m2 • siperfaqja neto 104.8 m2 apartamenti disponon: ...
📅 Date: 03/02/2023 17:00

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 3+2 Ne Zonen E Brrylit

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl 1.49 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me siperfaqe 100 m2, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh, me ashensor. pallati dhe apartamenti eshte i restauruar, i arreduar dhe i lyer prej pak kohe, me izolim termik. pamje te l...
📅 Date: 03/02/2023 15:58

850 Euro - 2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parket Ac5 **jug

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.66 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 11, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ 2 ballkone me sipërfaqe 125 m2 (kati 11) në bllok - përball ish juveniljes  // pallat i ri me ashensor dhe siguri te larte || banesa eshte e pabanuar me pare dhe ...
📅 Date: 01/02/2023 18:12

650 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
2 Tualete
🏠 jepet me qera apartament 2+1✅ organizimi:🛏️ 2 dhoma gjumi🛁 2 tualete 🛋️ 1 sallon bashke me kuzhine 🏠 1 verande 20 m2🛋️ i restauruar dhe mobiluar 9 muaj me pare🚹 i paban...
📅 Date: 01/02/2023 21:11

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
🏠 jepet me qera apartament 2+1✅ organizimi:🛌 2 dhoma gjumi🛁 2 tualete🛋️ 1 sallon bashke me kuzhine🏠 1 ballkon🏢 kati 3 - pa ashensore🧭 orientimi: veri-perendim📐siperfaqe tot...
📅 Date: 01/02/2023 21:14

45,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+2 Afer Restorant Fresku 💴 45 000 Leke

Tirane | Fresku/Linze (3.53 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
🏠jepet hyrje 2+2 me qera 90m/2▶️apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit▶️me ashensor▶️📍vendodhja, sapo kalon restorant freskun ngjitur me anna market buze rruges▶️apartamenti...
📅 Date: 03/02/2023 13:42

600 Euro - Jepet Me Qera Apartamet 3+1 I Pershtatur Per Zyra

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
161.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 01/02/2023 21:11

350 Euro - 🔻jepet Me Qera Apartament 2+1 📍 Ali Dem Rr Sali Nivica [id Vi 362]

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik 1.53 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🔻jepet me qera apartament 2+1 📍 ali dem rr sali nivica 🔹pallat ekzistues 🔹kati 3 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa : 70 m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ambient gatimi 🔹d...
📅 Date: 03/02/2023 15:45

400 Euro - 🔺️jepet Me Qera Kat Vile 2+1 🔺 📍niko Avrani (shkolla Bajram Curi )[id Axhmxhna 2942 ]

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.75 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
🔺️jepet me qera kat vile 2+1 🔺 📍niko avrani (shkolla bajram curi ) 🔹kati 2 / total i kateve 3 🔹siperfaqa neto : 90m2 ▫️organizohet: 🔹dhoma 2 🔹tualete 1 ...
📅 Date: 03/02/2023 15:43

1,000 Euro - Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Kompleksi Delijorgji

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me qira 2+1+2 tualete me vendodhje tek kompleksi delijorgji, rruga e kavajes,tirane. apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones i cili na mundeson te gjitha fasilitetet...
📅 Date: 03/02/2023 15:42

18,000 Leke - Jepet Me Qera Pjese E 1 Vile Ne Institut Bujqesor 1+1, 18.000 Leke

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.71 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera pjese e 1 vile ne institut bujqesor. organizohet ne: *siperfaqja:75m2 *ambient ndenje+gatimi *1 dhome gjumi *1 tualet cmimi: 18.000l ...
📅 Date: 03/02/2023 15:41

650 Euro - Ofrohet Me Qera Hyrje 2+1 Te Qytet Studenti

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
🏡jepet me qera hyrje 2+1 te qytet studenti kati i 3 i nje vile private▶️organizohet✅2 dhoma gjumi✅2 banjo✅1 sallon✅1 ballkon ✅kuzhine me vete🔵e kompletuar me te gjitha kushtet si:...
📅 Date: 02/02/2023 17:01

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Qytet Studenti

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 01/02/2023 21:14

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Tirana Garden Building, 1000eu/muaj. Id Pro29781

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në kompleksin "tirana garden building", në rrugën e kavajës. informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim • sipërfaqe e apartamentit: 110 m2 bruto • ...
📅 Date: 03/02/2023 15:33

1,000 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Kompleksi Delijorgji

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 0.07 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 me qera tek kompleksi delijorgji apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ndodhet ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane ...
📅 Date: 03/02/2023 15:20

50,000 Leke - 🔺️jepet Me Qera Pjese Vile 3+1 🔺 📍rruga : Keli Kodheli [id Thnmxh 306 ]

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
🔺️jepet me qera pjese vile 3+1 🔺 📍rruga : keli kodheli ( globe ) 🔹kati 2 🔹siperfaqa neto : 120 m2 ▫️organizohet: 🔹dhoma 3 🔹tualete 1 🔹 sallon -...
📅 Date: 03/02/2023 14:59

700 Euro - Apartament 2+1+2 Te Rruga Qemal Stafa 700 Euro

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.85 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Agjencia morina jep me qera apartament 2+1, rruga qemal stafa, 700 euro • tipologjia 2+1+2wc+1blk • adresa: rr. qemal stafa • mobilim modern • kati 10 (jo i fundit) • pallat i ri me a...
📅 Date: 03/02/2023 14:39

350 Euro - Jepet Apartament Me Qera 2+1 Ne Zonen E Astirit

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.15 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 2+1 , me hapesira te bollshme 103 m2,i mobiluar,organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit dhe ne sallonin i cili eshte me ballkon,pozicioni i apa...
📅 Date: 03/02/2023 14:28

30,000 Leke - 🔺️jepet Apartment 2+1 Me Qera 🔺 [id Lmeana 3371]

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 3.76 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
📍 yzberisht, rruga kole koçi tek supermarket spar 🔹 pallat i ri 🔹kati 3 🔹 ashensor po (2) 🔹siperfaqe 90 m2 ▫️organizohet: 🔹dhoma gjumi 2 🔹sallon + guzhine ...
📅 Date: 03/02/2023 14:27

1,500 Euro - Qera, Vilë, Mullet, Tiranë. Al27752

Tirane | Zone Periferike 8.00 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
6+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Qera, vilë, mullet, tiranë. vila ndodhet pranë resort palmanova. informacion mbi vilën: • sipërfaqja totale e vilës: 300 m2. • sipërfaqja e truallit: 1000 m2. • strukturë 2-katëshe...
📅 Date: 03/02/2023 14:20

40,000 Leke - Vile Me Qera, Cmimi 40,000 Leke.

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.71 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
-vile dykateshe -e mobiluar -200 m2 -ne rruge kryesore perdoret per banim dhe hotel...
📅 Date: 03/02/2023 13:59

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim