Organizojme Ditelindje, Festa, Evente unike per femije Tirane

Organizime festash 24/09/2023 17:50 Post ID: 1716


Pagesa

10,000 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 4322

🎉 Per ditelindje Unike

➡️ Jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. T ediplomuar ne Akademine e Arteve ne Tirane per aktrim dhe e njohim ne detaj marredhenien animator-femije


✅ Ofrojme gjithcka qe i duhet nje ditelindjeje per t'u quajtur mbreselenese:

🔸 Animatore dhe Kllouna (organizojme lamishmeri lojerash shpejtesi dinamike per femije, kercime te animuara dhe tullumbace me forma te ndryshme si prsh. lule, zemra, shpata, kapele, qenusha, gjiraf)

🔸 Face Painting (piktura nga me te bukurat ne fytyren e femijeve)

🔸 Maskota nga walt-disney (aktore te veshur me personazhe qe zgjedhin femije si prsh.Mickey&Minnie Mouse, Winniethe, Pooh, Hello Kitty, Tweety, Borebardha, Aurora etj.)

🔸 Zbukurime ambjenti (gjithcka me shumellojshmeri tullumbacesh)

🔸 DJ dhe Muzike per femije (gjithe eventi shoqerohet me muzike per femije)


📍 Adresa: Tirane

📲 Per prenotime telefononi ne numrin tone te telefonit!

NE JEMI KUDO KU KA FESTE DITELINDJESH

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje dekore tortash organizime festash ne fier organizime festash ne durres sbukurime per festa miqt e festave zbukurime ditelindjesh zbukurime ditlindjesh ditelindje qendra studimore per femije organizime festash ne pogradec organizime festash ne tirane zbukurime organizime festash ne elbasan organizime festash ne shkoder ditelindje per femije organizime festash ne gjirokaster organizime festash organizime per ditelindje zbukurime per ditelindje ne shtepi dekorime per ditelindje femijesh ne ambjente te hapura zbukurime per ditelindje