SUN FLOWER ju ofron Buqeta, Kurora, Kompozime, Pergatitje eventesh, Projektim Lulishte etj. Tirane

Organizime festash 08/08/2023 10:56 Post ID: 14399


Pagesa

100 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Kompleksi Halili, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1176

🤩SUN FLOWER ESHTE NJE DYQAN LULESH NATYRALE I NGRITUR MBI DESHIREN DHE PERKUJDESJEN PER LULET 🤩

🌹SUN FLOWER KA NJE VIZION TE QARTE DOKE OFRUAR SHERBIM PERFEKT JO VETEM NE NJE DYQAN POR NE NJE SERI DYQANESH 

🌹CDO BUQET E SUN FLOWER ESHTE E KOMPOZUAR ME DASHURI PROFESIONALIZEM DHE PERKUSHTIM

🌹NE KETE DYQAN JU MUND TE BLINI PER DERGESEN NE SHTEPI NE TIRANE TE LULEVE,BIMEVE,BUQETAVE,TRENDAFILAVE,LULEVE PER TAVOLINE.KOMPOZIME TE LULEVE,KOMPOZIMEVE TE FUNERALEVE ME LULE TE FRESKETA DHE ARTIFICIALE BRENDA DITES

🌟STAFI I SUN FLOWER JU MIREPRET

🌟STAFI I SUN FLOWER ESHTE I NJOHUR DHE I VLERSUAR PER CILESIN E LULEVE TE BLERA CDO DITE TE PAKETUARA NE MENYRE ELEGANTE NE BUQETA ME LULE TE FRESKETA NE KOMPOZIMET E LULEVE,NE DEKORIME DHE KOMPOZIME ME LULE PER DASMA ,EVENTE ,VENDNDODHJE

💐TEK SUN FLOWER MUND TE GJENI BIME LULESH DHE BIME TE GJELBERTA APARTAMENTESH 

💐NE DYQANIN TONE MUND TE GJENI NJE SHUME LLOJSHMERI BUQETASH NGA ME TE BUKURAT

🌸HISTORIA JONE NISI NE VITIN 2003 NE TREGETIMIN E LULEVE ME VAZO DUKE U PASUARUAR ME VONE ME LULE TE FRESKETA DHE ME NJE LARMI TE PAKONKURUESHME TE LULEVE,BIMEVE DHE PEME ME VAZO

🌸NJE NDER PIKAT TONA ME TE FORTA ESHTE PROJEKTIMI DHE GJELBERIMI I AMBJENTEVE TE BRENDESHME SI DHE ATYRE TE JASHTEME

🌸LULET KANE NEVOJE PER NJE PERKUJDESJE TE VECANTE DHE MOS U HABISNI NESE JU THEMI SE NE BOTE KA KULTURA SE BIMET E PERCEPTOIN NGROHTESINE QE U DHUROJME

🌟NE JEMI NJE BIZNES FAMILJAR QE PUNOIM ME PASION DHE DASHURI 

🛎️SUN FLOWER OFRON:

👉BUQETA

👉KURORA

👉DERGESA

👉KOMPOZIME

👉PERGATITJE EVENTESH

👉PROJEKTIM LULISHTESH

👉PAKETIME TE NDRYSHME

👉ZBUKUROJME MAKINA NUSESH

🤩SUN FLOWER KONKURON ME CILESI DHE ME CMIME ME TE MIRA NE TREG

📍SUN FLOWER E GJENI TEK 

📍ADRESA:RRUGA E DIBRES, KOMPLEKSI HALILI PERBALL VILES GOLD TIRANE

📩PER ME TEPER KONTAKTONI

📩E-mail:[email protected]

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje zbukurime per ditelindje organizime festash dekorime per ditelindje femijesh ne ambjente te hapura dekore tortash organizime festash ne fier ditelindje per femije miqt e festave mbajtje femijesh zbukurime per ditelindje ne shtepi organizime festash ne tirane zbukurime organizime per ditelindje organizime festash ne durres organizime festash ne elbasan organizime festash ne gjirokaster qendra studimore per femije sbukurime per festa organizime festash ne pogradec qendra per femije