Ina Event organizon Dasma, Fejesa, Celebrime fetare dhe bashkiake, Kokteile, Ditelindje, Inagurime etj. Durres

Organizime festash 27/09/2022 22:15 Post ID: 1761


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Fushe-Kruje, Albania - Harta
Lexime 802

๐ŸŽ‰ Ina Event
โœ… Ofron Organizim Dasmash dhe Eventesh festive ne te gjithe shqiperine
Kujdesemi per cdo detaj ne organizim fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar


โœ”๏ธ Organizojme cdo lloj Eventi si:

๐Ÿ’  Dasma

๐Ÿ’  Fejesa

๐Ÿ’  Celebrime Fetare & Bashkiake

๐Ÿ’  Kokteile

๐Ÿ’  Inagurime Institucionale ose Biznesesh

๐Ÿ’  Ditelindje

๐Ÿ’  Pagezime

๐Ÿ’  Baby etj.


๐Ÿ“ Adresa: Perballe Karburant Start, Fushe Kruje

๐Ÿ“ฒ Per prenotime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!