340x230    340x230

🏡 okulist

🕵 Online 502 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje

📣Kerkohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Recepsionist/e

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik dhe Recepsionist/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
📣 Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Recepsionist/e✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:▪ Njohes te mire te gjuhes▪ Me eksperience mbi 6 muaj ne call center▪ Me aftesi te mira komunikuese 🕛Dispon... Kontakt

Prohealth Kerkon Te Punesoje Operatore Te Gjuhes Italiane Sherbim Klienti (femra) Per Turizem Mjekesor

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 22/11/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
⏩ Prohealth kerkon te punesoje: 👩‍💼 Operatore te gjuhes italiane sherbim klienti (femra)  per turizem mjekesor✅ Kerkohet: 🔝 Njohes te mire te gjuhes🙋‍♀️ Preferohet mosha 18 deri ne 35 vjece💼 Me eksperience ne call cen... Kontakt

V.L.A.GROUP Cerca 15 Operatori E Una Team Leader Con Esperienza Per Noto Brand Telefonico

Pagesa: 70,000 Leke, 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses
 • Profesioni: Operator/e telefonik,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
⏩ V.L.A.GROUP con sede a TIRANA Cerca 15 operatori e una team leader con esperienza per noto brand telefonico. 📌 Stanco di convincere un cliente??? Ecco la soluzione! 💰 350 leke a ora piu’ 2000 leke a contratto attivo piu’ gare di produz... Kontakt

Call Center Agent (m/w/d) Gjermanisht

Pagesa: 900 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/11/2022
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
⏩ Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit ✅ Deine Benefits: 💰 900€ brutto zzgl. attraktiver Provision⏳ Sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit📈 Chance auf Wechse... Kontakt

Keshillim Klienti (m/f/d) Gjermanisht

Pagesa: 900 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania
⏩ Per vendndodhjen tone Avedo Tirana, ju kerkojme si Keshillim klienti (m/f/d) me kohe te pjesshme/te plote. ✅ Perfitimet tuaja:💰 Rroge Baze prej 900 € Brutto plus Provisione ne baze te Performances⏳ Pune e sigurt me kohe te plote ose te... Kontakt

ALO PRONTO S.R.L Eshte Duke Rekrutuar Konsulent Marketingu Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 150,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent Marketingu,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Don Bosko, pranë Viva Market , Tiranë
⏩📞 ALO PRONTO S.R.L eshte duke rekrutuar:👨‍💼 Konsulent Marketingu ne gjuhen Italiane 📌 Fushata per sherbime emergjente si: Idraulico, Elettricista, Fabbro.✅ Kriteret: 1. Njohuri te mira te gjuhes Italiane (niveli i gjuhes B2, C... Kontakt

Kerkohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Nje Team Leader Per Telecom

Pagesa: 70,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik dhe Team Leader, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
📣 Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe nje Team Leader per Telecom✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: 👨‍💼👩‍💼 Mosha mbi 20 vjec🔝📚 Njohes te mire te gjuhes Italiane🥇 Eksperienca e mepar... Kontakt

Nje Nga Kompanite Me Te Suksesshme Kerkon Punetore Servis Celularesh Me Experience Pune

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetore Servisi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Nje nga kompanite me te suksesshme kerkon punetore servis celularesh me experience pune ne qytetet :📍 Tirane – 2 punetore servisidhenbsp;📍 Durres – 1 punetore servisi📍 Fier- 1 Punetore servisi⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidat... Kontakt

Pastaria Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes/e Kamarier/e, Pjatalarese Dhe Motorrist

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes/e Kamarier/e, Pjatalarese dhe Motorrist, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Rruga Urani Pano, Tirana, Albania
🔺Pastaria kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmes/e Kamarier/e-Motorrist-Pjatalarese⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne skuader -Te j... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Nje Zonje Per Kujdesje Per Femije

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune sipas porosise paguar me ore
 • Profesioni: Dado, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
✨ Kerkohet te punesohet nje zonje per kujdesje per femijeFemijet jane 2 binjake , 1 muajsh✅ Kerkohet:-Te kete eksperience me femijet-Orari fleksibel ne baze te nevojave✅ Ofrohet:⌛Nje dite pushimi ne jave💰Pagesa 60.000 leke , ndryshon ne b... Kontakt

White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Estetiste (F) Me Eksperience

Pagesa: 800 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Estetiste F, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
⏩ White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:👩‍💼 Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te fytyres✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparsh... Kontakt

Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part Time

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part time :)📌 Nese doni te permiresoni ambientin ku punoni , motivoheni dhe per me teper te vleresoheni per punen tuaj, kompania jone eshte ne kerkim te agjenteve per gjuhet e meposhtme , Spanjishtja perben p... Kontakt

Lezet Te Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Lavapjatese (Nd.Banakiere)

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakiere dhe Lavapjatese (Nd.Banakiere), Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Kalaja e Tiranes
⏩ Lezet te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje:-Banakiere-Lavapjatese (Nd.Banakiere)✅Kriteret e punes :  💼Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme  pune 😊Te jete e sjellsheme me stafin dhe klientet 👉Te jete te shkathe... Kontakt

Vio Fit Studio Palester Kerkon Nje Asistente Instruktor Fitnessi (Femer)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
 • Profesioni: Asistente instruktor fitnessi, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Stadiumi Air Albania, Tirane
⏩ Vio Fit Studio Palester kerkon nje Asistente instruktor fitnessi (Femer)✨ Preferohet mosha 20 -35 vjec📌Prioritet do kene ata persona qe disponojne  certifikata ose diploma mbi edukimin fizik por dhe ata qe jane entuziast fitnessi dhe qe ka... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00-Barist-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00-Lavapjate-Furnitor ✅Kriteret e punes:🔴Te jene ... Kontakt

Dyqani Baron Style Kerkon Te Punesoje Shitese Per Butik

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Shitese per Butik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Ish Ekspozita
⏩ Dyqani  Baron Style kerkon te punesoje: 🙋‍♀️ Shitese per Butik✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet✨Te jene te shkathet dhe me etike profesionale *Ko... Kontakt

Bar Twiga Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier (qe Ti Beje Te Dyja)

Pagesa: 50,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier dhe Kamarier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
💥 Bar Twiga kerkon te punesoje: 👨‍💼 Kamarier dhe Banakier (qe ti beje te dyja)⏩ Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkath... Kontakt

Big Market Kerkon Te Punesoje Punetore Ne Market, Djem

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetor ne Market, djem,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
⏩Big Market kerkon te punesoje:dhenbsp;👨‍💼 Punetore ne Market, djem✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen 50 Operatore Call Center Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operatore telefonik,
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 20/11/2022
Qender, Tirane
📢 Oferte pune ne gjuhen italiane!📌 Kerkojme te rekrutojme urgjent 50 Operatore Call centre per nje fushate te re start up dhe me mundesi per disa pozicione pune vakant. ✅ Kerkohet: 📈 Njohuri te gjuhes Italiane, dhe me eksperience te mep... Kontakt

Kerkojme Agjente Telefonik Per Gjuhen Gjermane Dhe Angleze

Pagesa: 400 Euro, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: agjente,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Bulevardi Zogu i I, Tirane, Shqiperi
😊 Kerkojme Agjente Telefonik per gjuhen Gjermane dhe Angleze!✅Eksperience te meparshme ne fushatat Forex / Recupero.📌Orari : Part-time ose Full-time (6-8h)💰Paga mujore duke filluar nga 400€‎ ne muaj , +12% Bonus per cdo FTD.📍Adresa... Kontakt

Piano-Bar-Elysee Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakiere Dhe Hostess

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakiere dhe Hostess,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga George W Bush, Tirana, Albania
⏩Piano-Bar-Elysee kerkon te punesoje: ☕ Kamarier/e🍸 Banakiere👩‍💼 Hostess✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

Novem Center Kerkon Te Punesoje Agjent Financiar Njohes Te Gjuhes Angleze

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Financiar,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
⏩ Novem Center kerkon te punesoje:-Agjent Financiar njohes te gjuhes Angleze✅Ofrohet:💰 Pagese baze qe nis nga 500€ neto;💸 Bonuse ditore, javore, mujore;🍀Ambjente komode, staf mikprites;😊Kushte shume te mira pune, (Warm Leads, Premi... Kontakt

Nom Nom Food'n More Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa: 39,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiniere,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
⏩Nom Nom Food'n More kerkon te punesoje:dhenbsp;-Ndihmes kuzhiniere✅Kriteret e punes:▪ Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;▪dhenbsp;Te kene perkushtim gjate orarit te punes▪dhenbsp;Te jene te shkathet dhe me e... Kontakt

Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhinier, Ndihmes kuzhinier, Lavapjates, Kamarier/e dhe Sanitare,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
41 3199348449707,19 8035297393799
⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:👨‍🍳 Kuzhinier🙋‍♂️Ndihmes kuzhinier🙋‍♀️ Lavapjates🍸 Kamarier/e🙎‍♀️ Sanitare✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te... Kontakt

📣 Kerkohen Te Punesohen: Administrator Dhe Punëtor Magazine Me Aftësi Për Të Përdorur Pirunin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Administrator, Punëtor magazine,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Durrës, Albania
📣 Volevo assumere:1. Ruolo: Amministrazione-Esperienza di almeno 2 anni in ambito contabile e conoscenza in materia doganale, conoscenza della lingua italiana. -Si occuperà di seguire le importazioni/esportazioni di materiale proveniente sia da... Kontakt

📣Call Center ,Ofrohen Vende Pune Si Operator/e Ne Gjuhen Angleze Dhe Team Leader + Operator/e Ne Gjuhen Spanjisht

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e ,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
📣 Ofrohen vende pune si:-Operator/e (Call Center gjuha Angleze)-Team Leader (Call Center gjuha Spanjisht)-Operator/e (Call Center Spanjisht)✅Kriteret e punes:⌛ DISPONIBILITET VETEM FULL TIME- Me ose pa eksperience te meparshme pune- Njohuri s... Kontakt

Florum Bar-Snack Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Banakier/e,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
⏩ Florum Bar-Snack kerkon te punesoje:- Banakier/e me eksperience per turnin e pasditesdhenbsp;- Kamarier/edhenbsp;per turnin e pasditesdhenbsp;⏳ Orari 15:00 - 23:00dhenbsp;✅Kriteret e punes:🙋‍♀️ Kanditate me ose pa eksperience te mep... Kontakt

Kerkohen Operatore Telefonike Per Call Center Ne Spanjisht, Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Kerkohen operatore telefonike per Call Center ne Spanjisht, Gjermanisht dhe Italishtdhenbsp;📌 Biznes i licensuar✅ Kriteret e punes:dhenbsp;👉 Orari punes: 10:00 - 19:00dhenbsp;👉 Te jete e disponueshme full timedhenbsp;👉 Puna eshte n... Kontakt

📄 Kompania Salillari Sh.p.k Shpall Pozicon Te Lire Pune Inxhinier Hidroteknik

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Inxhinier Hidroteknik, Ekspert/Profesionist
 • Preferohet mosha: 35-45 Vjece
 • 30/11/2022
Rruga Bilal Sina, Albania
⏩ Kompania Salillari sh.p.k shpall pozicon te lire puneInxhinier Hidroteknik✅ Pershkrimi i pozicionit:👷 Inxhinieri hidroteknik ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve hidraulike ne perputhje me projektin, preventivin, sp... Kontakt

📄 Klinika Italia Dent Ofron Mundesi Punesimi Asistente Dentare Dhe Higjeniste Dentare

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Asistente dentare dhe Higjeniste dentare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
⏩ Klinika Italia Dent ofron mundesi punesimi:👩‍💼 Asistente dentare dhe higjeniste dentare✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte dhe etike... Kontakt

📄 Mundesi Punesimi! FUTURE HOME Kerkon Konsulente Imobiliare!

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulentë Imobiliarë, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 30/11/2022
Ali Demi
Tiranë, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e.FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe imobiliare Shqipëtare.Ndërkohë që forcojmë pozicionin tonë në Shqipëri si kompani lider në ofrimin e shërbimeve imobiliare, ne po zgjerojmë... Kontakt

📄 Vega Electric Po Kërkon Të Zgjerojë Stafin Me Një: Menaxher Të Burimeve Njerëzore

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxher i burimeve njerezore, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Tirana, Albania
 ⏩ Vega Electric po kërkon të zgjerojë stafin me një: Menaxher të Burimeve Njerëzore📌 Përgjegjësitë kryesore:▪ Të përgatisë, të administrojë dhe ndjekë të gjitha proçedurat për plotësimin e dokumentacionit të nevojshëm... Kontakt

📄 AGIKONS SHPK Kerkon Te Punesoje Menaxher Shitjesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: menaxher shitjesh, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Tirana, Albania
dhenbsp; ⏩AGIKONS SHPK kerkon te punesoje Menaxher Shitjesh📌 Detyrat:▪ Siguron informacionin e nevojshëm nga terreni për të përcaktuar planin mujor të Shitjeve të projekteve tëdhenbsp; dhenbsp;kompanise.▪ Identifikon mundësitë e zh... Kontakt

📄 JP CLIMA Kërkon Të Punesojë Financiere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: financiere, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 1, Kashar, Albania
⏩JP CLIMAdhenbsp;është një kompani e specializuar në shitjen me shumicë dhe pakicë të sistemeve te Kondicionimit , Aspirimit dhe Hidraulikes .⏩ Detyratdhenbsp;:▪ Regjistrimi I veprimeve financiare ne kontabilitet (kalkulim kostosh, rreg... Kontakt

📄 Trinty Ofron Mundesi Punesimi Si Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Trinty ofron mundesi punesimi si:🍸 Banakier/e⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohen Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune sipas porosise paguar me ore
 • Profesioni: Team Leader dhe Agjente, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Blloku, Tirana, Albania
⏩Kerkohet te punesohet :-Team Leader ne gjuhen Spanjisht-Agjente ne gjuhet:dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;1. Spanjishtdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;2. Greqishtdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;3. Italishtdhenbs... Kontakt

📄 H&S Projekt 05 Kërkon Të Punësoj 2 Arkitek/e Për Interior/ Exterior & 3D Visualizer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Arkitekt , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Tirana, Albania
✅Hdheamp;S projekt 05dhenbsp;kërkon të punësoj:📌2 arkitek/e për interior/ exterior dheamp; 3D visualizer:dhenbsp;♦1 arkitekt/ e senior me eksperiencë në punë të paktën 3 vitedhenbsp;♦1 student/ e që sapo ka përfunduar shkollën e... Kontakt

📄 Kerkohen Te Punesohen Retention & Agjente Ne Gjuhet Spanjisht,Italisht,Anglisht,Gjermanisht,Greqisht

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention dhe Agjente, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Blloku, Tirana, Albania
⏩ Deshironi te ardhura mujore te larta deri ne 5000 euro? Kjo eshte mundesia juaj.📢 Kerkojme te punesojme Retention/ Agjente ✅ Spanjisht✅Italisht✅Anglisht ✅ Gjermanisht ✅ Greqisht🗣️ Kerkohet:🧰 Eksperience e meparshme pune... Kontakt

🍸 Koa Shisha Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e dhe Kamarier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Pagesa: 38,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Pjatalarese, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2022
Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania
💠Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:-Pjatalarese✅ Kriteret per kandidatet:-Me ose pa eksperience te meparshme pune-Te jene te rregullta dhe me etike profesionale-Te jene te sjelleshme dhe te komunikueshme-Te kene perkushtim gjate orarit te pune... Kontakt

✈️Mega Travel Kerkon Te Punesoje Punonjese Ne Agjensi Udhetimesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
 • Profesioni: Punonjese ne agjensi udhetimesh, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
✈️Mega Travel kerkon te punesoje: -Punonjese ne agjensi udhetimesh✅Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:-Te kete eksperience te meparshme pune- Te kete njohuri te gjuheve te huaja- Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pu... Kontakt

Beauty.eden Kerkon Te Punesoje Parukiere Estetiste

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: parukiere estetiste, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Tirana, Albania
💄 Beauty.eden kerkon te punesoje Parukiere Estetiste ⏩ Kriteret e punes:⚡ Kandidatet me eksperience pune 😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet📌Te jene te shkathet dhe me etike profesionale ⏩Ofrohet:💰 Pagesa 50 me 50✅ K... Kontakt

CONAD Kerkon Te Punesoje Kasiere, Sistemues, Kasap Dhe Punonjes Ne Repartin E Produkteve Te Fresketa

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kasiere, Sistemues, Kasap dhe Punonjës, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirane, Albania
📢CONAD rrjeti me i madh i Supermarketeve, ne Shqiperi kerkon te punesoje: 📠 Kasiere✨ Sistemues🔪 Kasap🍎 Punonjes ne repartin e produkteve te fresketa⏩ Kriteret baze qe duhet te plotesojne kandidatet per keto pozicione jane:⏳ Mosha ... Kontakt

Rutz Company Is Looking For A React Native Code Developer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: React Native Code Developer, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2022
Tirana, Albania
⏩ We are looking for a React Native Code Developer, for an app we're working with, here in Albania. The ideal candidate requirements would include to be fluent with:-Html-Css-React native-Android -iOS-English📲📞📩 If you meet these require... Kontakt

Bar Provinca Kerkon Te Punesoje Kamarier/Kamariere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
📢 Bar Provinca kerkon te punesoje: ☕ Kamarier / Kamariere⏩ Kriteret e kandidateve:✅ Me ose pa eksperience te meparshme pune🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafi... Kontakt

HOTEL COMFORT BY BLUMARE Kerkon Te Zgjeroje Stafin Me Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e dhe Kamarier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
⏩HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te zgjeroje stafin me :-Banakier/e-Kamarier/e✅Kriteret e kandidateve :-Me ose pa eksperience te meparshme pune-Te jene  etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shume e ke... Kontakt

Eurodenta (materiale Dentare) Kerkon Te Punesoje Korrier Per Shperndarje Me Motorr

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance
 • Profesioni: Korrier me Motor, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
📢 Eurodenta (materiale dentare) kerkon te punesoje: 🙋‍♂️ Korrier per shperndarje me motorr⏩Momentalisht po kerkojme per nje shperndares/motorrist (TURN I PARE) per materiale dentare nga kompania Eurodenta. Jemi lider ne tregun e stom... Kontakt

Furre Buke & Pasticeri MonoMia Kerkon Te Zgjeroje Stafin.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Shitese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/11/2022
Kompleksi Panorama, prapa shkolles “Harry T Fultz”, prane Intermedica
Furre Buke dhe Pasticeri MonoMia kerkon te punesoje SHITESE ✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pagesa te... Kontakt

Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: -Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences-Banakier/e , 50.000 leke-Specialiste Buke , 75.000 leke-Ndihmes specialist b... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Punonjese Zyre Ne Agjensi Turistike

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punonjese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 20/11/2022
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 04/03/2023
⏩ Kerkohet te punesohet Punonjese zyre ne Agjensi Turistike:✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:▪ Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze▪ Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes▪ Te kene eksperience te ... Kontakt

Glassgo Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
💥 Glassgo Lounge kerkon te punesoje: ☕ Kamarier/e⏩ Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale ⏳ D... Kontakt

Fast Food Piceri ATENEO Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: -Punonjes/e Fast Food -Motorrist -Krepier/e -Sanitare -Picier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
⏩Fast Food Piceri ATENEO kerkon te punesoje:-Punonjes/e Fast Food-Motorrist-Krepier/e-Sanitare-Picier/e✅Kriteret e kandidateve :-Te kene eksperience te meparshme pune-Te jene  etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohe... Kontakt

Account Manager In Transportation Industry

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Account Manager, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 17/11/2022
Rruga Bedri Xhomo, Elbasan, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/02/2023
Interlane Albania is looking for potential candidates for the below role. The Account Manager role assumes responsibility for client relationships and sales within Interlane. You are responsible for managing and handling current clients, as wel... Kontakt

📣 Ofrohen Vende Pune Ne Belgjike Ne Kantier Ndertimi

Pagesa: 1,400 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: 2 - Skavatorist deri 2.5 ton 4- Shtrues pllakash ne trotuar (punime rruge) 2 - Puntore krahu per hapje gropash., Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Tirana, Albania
📣 Ofrohen vende pune ne Belgjike ne kantier ndertimi si: 2 - Skavatorist deri 2.5 ton 4- Shtrues pllakash ne trotuar (punime rruge) 2 - Puntore krahu per hapje gropash.✅ Ofrohet:🍀Mundesi per letrat nga Polonia/Sllovenia dhe me pas ne kant... Kontakt

Azalea Aesthetic Ofron Mundesi Punesimi Per Mjek Stomatolog Dhe Laborant Dentar

Pagesa: 2,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mjek Stomatolog dhe Laborant dentar, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Lushnjë, Albania
🦷 Azalea Aesthetic ofron mundesi punesimi:🥼Mjek stomatolog🔬Laborant dentar (design ose protezist)✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte d... Kontakt

Alsig Po Kërkon Te Punesoje Shofer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shofer, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Autostrada Tirane - Durres, QTU
📢 Alsig po kërkon te punesoje:👨‍💼 Shofer✅ Kriteret që duhet të zotërojë :📑 Të jetë i pajisur me çertifikatë si punonjës sherbimi certifikatë 🚘 Të jetë jetë i paisur me patentë makine ⚡ Të kete disponibilitet p... Kontakt

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: Praktike/Intership, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 16/11/2022
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fi... Kontakt

White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Mjek Stomatolog

Pagesa: 1,200 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mjek Stomatolog, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
🦷 White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:🥼Mjek stomatolog✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte dhe etike gjate punes.- Aftesi te ... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Retention , Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention , Team Leader dhe Agjente , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Blloku, Tirana, Albania
📣Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000€ ? Kjo eshte mundesia juaj !Kerkojme te punesojme Retentiondhenbsp;Kerkojme Team Leader SpanishAgjente ne gjuhet:-Frengjisht-Spanjisht-Italisht-Anglisht-Gjermanisht- Greqisht✅ Aplikantet duhe... Kontakt

📄 Kerkohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Nje Team Leader Per Telecom

Pagesa: 70,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik dhe Team Leader, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
📣 Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe nje Team Leader per Telecom✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: 👨‍💼👩‍💼 Mosha mbi 20 vjec🔝📚 Njohes te mire te gjuhes Italiane🥇 Eksperienca e mepar... Kontakt

📄 EB-2000 Shpk Kerkon Ing.Ndertimi/Hidroteknik

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses
 • Profesioni: Drejtues Teknik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/01/2023
Shoqeria EB-2000 shpk kerkon te punesoj Ing.NDERTIMI/HIDROTEKNIK si Drejtues Teknik me licence ne PROJEKTIM-MBIKQYRJE-KOLAUDIM. ... Kontakt

📄 Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh

Pagesa: 100 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent , Me eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 30/11/2022
Fresku ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2022
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧e 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! 💥 Behu pjese e Brandit me te madh Shqiptar qe ofron sherbimin e pales ndermjetesuese ne tregun e pas... Kontakt

📄 Nje Nga Kompanite Me Te Suksesshme Kerkon Punetore Servis Celularesh Me Experience Pune

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetore Servisi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Nje nga kompanite me te suksesshme kerkon punetore servis celularesh me experience pune ne qytetet :📍 Tirane – 2 punetore servisidhenbsp;📍 Durres – 1 punetore servisi📍 Fier- 1 Punetore servisi⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidat... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Shitese Ne Kioske Pepsi

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Rruga Kastriotet, Tirana, Albania
⏩ Kerkohet te punesohet shitese ne kioske Pepsi✅ Kriteret e Punes :▪ Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;▪ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet▪ Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;✅ ... Kontakt

📄 ARKA HOTEL Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Eventesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxhere Eventesh, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
 ✅ARKA HOTEL pjese e kompanise ART AND TOURISM DEVELOPMENT GROUP kerkon te punesoje: ✔Menaxher/e Eventesh i cili do te merret me krijimin e strategjive dhe arritjen e objektivave per departamentin e eventeve, organizimin dhe mbikeqyrjen e ty... Kontakt

📄 Menaxhere Kontratash Dhe Prokurimesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxher i kontratave dhe prokurimeve, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
 ✅ KREATX kerkon te punesoje:▪Menaxher/e e Kontratave dhe Prokurimeve e cila do të jetë në kontakt të vazhdueshëm me bashkëpunëtorët e kompanisë për zbatimin e kontratave të lidhura midis palëve, përmbushjen e detyrimeve sipas afat... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Shofer Për Drejtues Ekzekutiv Të BKT

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shofer, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Tirana, Albania
▶ Kerkohet te punesohet Shofer për Drejtues Ekzekutiv të BKT📌 KRITERET :• Të ketë patente të vlefshme shoferi dhe aftesi shume te mira drejtimi;• Të ketë eksperiencë pune totale si shofer jo me pak se 8 vite;• Të ketë eksperien... Kontakt

📄 Kerkohet Kamarier

Pagesa: 25,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 29/11/2022
Pazari i Ri, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/12/2023
Kerkohet kamarier me ose pa eksperienc Paga e kenaqshme+bakshish+sigurime ... Kontakt

📄 Pastaria Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes/e Kamarier/e, Pjatalarese Dhe Motorrist

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes/e Kamarier/e, Pjatalarese dhe Motorrist, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Rruga Urani Pano, Tirana, Albania
🔺Pastaria kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmes/e Kamarier/e-Motorrist-Pjatalarese⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne skuader -Te j... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Nje Zonje Per Kujdesje Per Femije

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune sipas porosise paguar me ore
 • Profesioni: Dado, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
✨ Kerkohet te punesohet nje zonje per kujdesje per femijeFemijet jane 2 binjake , 1 muajsh✅ Kerkohet:-Te kete eksperience me femijet-Orari fleksibel ne baze te nevojave✅ Ofrohet:⌛Nje dite pushimi ne jave💰Pagesa 60.000 leke , ndryshon ne b... Kontakt

Kerkohet Te Punesohen Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune sipas porosise paguar me ore
 • Profesioni: Team Leader dhe Agjente, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Blloku, Tirana, Albania
⏩Kerkohet te punesohet :-Team Leader ne gjuhen Spanjisht-Agjente ne gjuhet:dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;1. Spanjishtdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;2. Greqishtdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;3. Italishtdhenbs... Kontakt

📄 Pozicion Pune Si Ndermjetesues I Pasurive Te Paluajteshme

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 29/11/2022
Durrës, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023
BASHKOHU ME EKIPIN TONE DHE BEHU SUPER I SUKSESSHEM! Ende I Pa Pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! Nje Brand Shqiptar, pikenisjen ... Kontakt

📄 CM Group Kerkon Te Punesoje Rrobaqepese Me Ose Pa Eksperience.

Pagesa: 45,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Rrobaqepese, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Autostrada TR-DR KM7, Rruga Iliria, Perball DHL ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023
Ofrohen vende pune per rrobaqepse. Rroga baze duke filluar nga 45'000 Lek ne baze te eksperiences + Bonuse. Transporti i perfshire. Kushte shume te mira pune. Per me shume informacion kontaktoni ne ... Kontakt

📄 EKONOMISTE NE ZYREN E FINANCES

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: SPECIALISTE FINANCE, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Rruga Bashkia, Vorë, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2022
Ofrohet vend pune ekonomiste ! Kompania "Amarcord Wine dhe Spirits " me seli ne Vore, eshte ne kerkim te nje ekonomiste me kohe te plote. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 1.Te kete mbaruar fakultetin e ekonomise,dega finan... Kontakt

📄 Shoqëria Argjiro GROUP, Kërkon Të Punesoje Menaxher Për Filialin Tiranë.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: menaxher, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Tirana, Albania
 ✅ Shoqëria Argjiro GROUP, kërkon të punësoj Menaxher për Filialin Tiranë.⏩ Detyrat:▪ Përgjegjëgjës për hyrjen dhe daljen e mallrave, inventarizimin sipas dokumentacionit të ardhur nga destinacione të   ndryshme.▪ Verifikon sa... Kontakt

📄 Kerkojme Te Punesohet Psikolog Dhe Psikoterapist

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: psikolog , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 08/01/2023
⏩ Kerkojme te punesohet Psikolog dhe Psikoterapist ✅ Ne vlerësojmë tek aplikantët:- Diversitetin- Cilësinë- Zhvillimin- Bashkëpunimin🔷 Preferenca jonë është për:- Psikologë të liçencuar në fushën e shëndetit mendor (preferohe... Kontakt

📄 Si Cerca Personale Da Inserire In Italia

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetor prodhimi, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
In Italia

📄 Tirana International Airport SHPK (“TIA”) Kërkon Të Punësojë: INXHINIER MEKANIK PER SISTEMET HVAC

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Inxhinier Mekanik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Tirana International Airport SHPK (“TIA”) kërkon të punësojë: INXHINIER MEKANIK PER SISTEMET HVAC▶DETYRAT:▪ Kontrollon dhe certifikon projektet mekanike dhe HVAC te Aeroportit Nderkombetar te Tiranes ‟Nene Tereza”▪ Monitoron d... Kontakt

📄 🍸 Koa Shisha Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e dhe Kamarier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania

📄 Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Pagesa: 38,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Pjatalarese, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2022
Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania
💠Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:-Pjatalarese✅ Kriteret per kandidatet:-Me ose pa eksperience te meparshme pune-Te jene te rregullta dhe me etike profesionale-Te jene te sjelleshme dhe te komunikueshme-Te kene perkushtim gjate orarit te pune... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen Retention & Agjente Ne Gjuhet Spanjisht,Italisht,Anglisht,Gjermanisht,Greqisht

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention dhe Agjente, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Blloku, Tirana, Albania
⏩ Deshironi te ardhura mujore te larta deri ne 5000 euro? Kjo eshte mundesia juaj.📢 Kerkojme te punesojme Retention/ Agjente ✅ Spanjisht✅Italisht✅Anglisht ✅ Gjermanisht ✅ Greqisht🗣️ Kerkohet:🧰 Eksperience e meparshme pune... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Retention , Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention , Team Leader dhe Agjente , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Blloku, Tirana, Albania
📣Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000€ ? Kjo eshte mundesia juaj !Kerkojme te punesojme Retentiondhenbsp;Kerkojme Team Leader SpanishAgjente ne gjuhet:-Frengjisht-Spanjisht-Italisht-Anglisht-Gjermanisht- Greqisht✅ Aplikantet duhe... Kontakt

Qelbanix Store Kerkon Te Punesoje Staf Per Social Media

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Social media manager, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
⏭️ Qelbanix store kerkon te punesoje: 📲 Staf per social media📌 Nese je kreative, te pelqen moda dhe puna me rrjetet sociale atehere te ftojme te aplikosh per kete pozicion pune. ✅ Ofrohet: ⏳ Koha e punes: 6 ore me dy turne 09:00-15:... Kontakt

Fishop Kerkon Te Punesoje Kamarier, Pastruese Dhe Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier, Pastruese dhe Pjatalarese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania
⏩Fishop kerkon te punesoje: ☕ Kamarier me eksperience pune✨ Pastruese🔪 Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me et... Kontakt

Tirane, Ofroj Vend Pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga Baze + Bonus )

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulente Imobiliar, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 17/11/2022
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2022
Kerkon PAGES TE SHKELQYER per veten tende? Ke deshire te mesosh nje profesion nder me fitimpruresit ne bote? Nuk je nga ato qe do te qendroje gjithe diten i ulur ne zyre? Kerkon pune ne levizje 50% dhe zyre 50%? Kjo eshte mundesia jote!!! Çfa... Kontakt

📄 OFERTE PUNE PER NDIHMES MARANGOZ

Pagesa: 123 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ndihmes marangoz,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2022
Nikël, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/01/2023
-Kerkojme ndihemes marangoz me ose pa eksperience. - Te kete komunikim te mire ne grup - Paga e kenaqeshme Adresa : Nikel ( rruga mobilerive ) Tel : ... Kontakt

📄 ARKA Hotel Kerkon Te Punesoje Menaxher /e Eventesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxher, Ekspert/Profesionist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2022
Rruga Kodra e Diellit 2, Tirana, Albania
 ⏩ ARKA Hotel kerkon te punesoje Menaxher /e Eventesh ▪Do të jeni përgjegjës për krijimin e strategjive dhe arritjen e objektivave për departamentin e eventeve. Organizimin dhe mbikëqyrjen e eventeve nga ideja deri në realizim.👉 Det... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim