Restorant Piceri Te Dafi kerkon te punesoje Kuzhuniere, Ndihmes kuzhunier, Kamarier, Motorrist, Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 04/02/2023 12:46 Post ID: 98849


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kuzhuniere -Ndihmes kuzhunier -Kamarier -Motorrist -Pjatalarese, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 262

👉🏼Restorant Piceri Te Dafi kerkon te punesoje

-Kuzhuniere

-Ndihmes kuzhunier

-Kamarier

-Motorrist

-PjatalareseKriteret e punes:

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💰 Pagesa te kenaqshme

-1 dite pushimi ne jave


🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Astir, tek Vila L

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕