☕View Coffe&Bistro kerkon te punesoje Banakier Tirane

Oferta Pune 02/02/2023 10:42 Post ID: 98696


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Banakier/e
Banakier, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
Lexime 103

View Coffee&Bistro kerkon te punesoje

-Banakier


✅ Kriteret e punes:

💼 Preferohen me ose pa eksperience te meparshme pune

😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune

⚡ Te jene te shkathet dhe te komunikueshem


Ofrohet:

💰 Pagesa shume e kenaqshme

✨ Ambient komod dhe kushte shume te mira pune

-1 dite pushim ne jave


📍
Adresa :Bulevardi Zogu i Pare, ngjitur me Fakultetin e Shkencave te Natyres 


📲📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!