Kerkohet te punesohet Team leader dhe Operator/e ne gjuhen gjermane dhe angleze Tirane

Oferta Pune 05/02/2023 20:02 Post ID: 98627


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni
Team Leader ,Operator/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 524

📌Kerkohet te punesohet:

-Team leader

-Operator/e ne gjuhen gjermane dhe angleze


👉🏻Kerkohet:


🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time.

👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.


👉🏻Ofrohet:

💸Pagesa 600 euro - 1000 euro 

✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune.ğŸŽ¯Adresa: Rruga Myslym Shyri ,prane BKT.

â˜Žï¸ğŸ“¥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit 


ğŸ›Žï¸Ju mirepresim!