Stockholm Coffee&Lounge kerkon te punesoje Sanitare Tirane

Oferta Pune 02/02/2023 17:01 Post ID: 98621


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni
Sanitare/Pastruese
sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 81

📌 Stockholm Coffee&Lounge Rruga e Kavajes (prane Qendres Globe ) kerkon te punesoje :

🙋‍♀️ Sanitare

💰 Paga : 30.000 leke te reja  + siguracionet
😊 1 dite pushimi ne jave

 Kushte shume te mira pune ku perfshihen dhe vaktet e ushqimit.


 📲📞 Te interesuarit ju lutem te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit