Oferta Pune ne Kavaje, Profesioni KUZHINIER/E , ND. KUZHINIER/E , PICAJOL/E , RECEPSIONIST/E , SANITARE, ANIMATOR , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Kavaje

Oferta Pune 19/02/2023 13:33 Post ID: 98469


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
KUZHINIER/E , ND. KUZHINIER/E , PICAJOL/E , RECEPSIONIST/E , SANITARE, ANIMATOR, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Kavaje - Spille
Adresa Rruga Plazhit, Spille , Albania - Harta
Lexime 593

 🗣️BLUMARE RESORT ofron mundesi punesimi ne pozicionet :


1) KUZHINIER/E
2) NDIHMES KUZHINIER/E
3) PICAJOL/E
4) RECEPSIONIST/E
5) SANITARE
6) ANIMATOR


✅Kriteret e punes:


💼Kanditatet preferohen me eksperience te meparshme pune,

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:

💰Pagesa e kenaqshme

🙋‍♂️ Kushte te mira pune📍 Adresa : Rruga. Plazhit, Spille, Kavaje, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕👉🏻 E-mail: [email protected]
👉🏻 Website: http://www.hotelblumare.com/
👉🏻 Instagram: resortblumare
👉🏻 Facebook: Resort Blu Mare
👉🏻 Trip Advisor: Blumare Resortshtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje asistente avokate pune nga shtepia tirane mesuese anglisht oferta pune mjek sanitare pastruese asistente zyre avokatie kerkojme foto modele oferta pune tek ali demi tregu elektrik tirane punetor ne industri prodhimi picier picajol call center korce njoftimefalas com vende pune call center anglisht vend pune mjek i pergjithshem tirane turni trete call center call center turni i trete fotograf kameraman perkthyes anglisht shqip nga shtepia forex greqisht kujdesi ndaj te moshuarve klinika mjeksore sociolog konsulent sigurimi broker roje turni 3 sekretare ne klinika kamariere shtepia e foshnjes sauk oshee vlore fotograf studio kerkon punetore kujdesi ndaj femijeve (dado) agjent shitjesh pogradec fundjave kuzhin snek kerkoj pune vlore perfaqesues mjeksor mesues gjermanishte grafik dizajn kamarier banakier blue shisha oferta pune per asistente menaxher i rrjeteve sociale banakire kamez vende pune tapicjer oferta pune asistente vende pune ne tirane nga shtepia shofer part time garden city vende pune call center top shop operatore inbound menaxhere rrjete sociale teknike radiologe