BLUMARE RESORT ofron mundesi punesimi Kavaje

Oferta Pune 03/02/2023 14:28 Post ID: 98469


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
KUZHINIER/E , ND. KUZHINIER/E , PICAJOL/E , RECEPSIONIST/E , SANITARE, ANIMATOR, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Kavaje - Spille
Adresa Rruga Plazhit, Spille , Albania - Harta
Lexime 247

 🗣️BLUMARE RESORT ofron mundesi punesimi ne pozicionet :


1) KUZHINIER/E
2) NDIHMES KUZHINIER/E
3) PICAJOL/E
4) RECEPSIONIST/E
5) SANITARE
6) ANIMATOR


✅Kriteret e punes:


💼Kanditatet preferohen me eksperience te meparshme pune,

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:

💰Pagesa e kenaqshme

🙋‍♂️ Kushte te mira pune📍 Adresa : Rruga. Plazhit, Spille, Kavaje, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕👉🏻 E-mail: [email protected]
👉🏻 Website: http://www.hotelblumare.com/
👉🏻 Instagram: resortblumare
👉🏻 Facebook: Resort Blu Mare
👉🏻 Trip Advisor: Blumare Resort