Kerkohet Shofer me Eksperience pune Tirane

Oferta Pune 23/01/2023 18:56 Post ID: 98405


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni
Shofer
Shofer , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 345

KOMPANI DYSHEKESH KERKON TE PUNESOJE :
SHOFER ME EKSPERIENCE PUNE PER TRANSPORTIN E DYSHEKEVE NE TIRANE DHE NE RRETHE, MOSHA 25-40 VJEC ME BANIM NE TIRANE.

TE INTERESUARIT DUHET TE KEN MINIMUMI 3 VJET SHOFER TE MEPARSHME, TE NJOH MIR RRETHET DHE TIRANEN PER TRANSPORTIN E DYSHEKEVE


Afati i fundit i aplikimit: 10/02/2023 08:15