Kerkohen Operator/e Telefonike ne fushen e Turizmit Dentar Tirane

Oferta Pune 04/02/2023 17:02 Post ID: 98398


Pagesa 80,000 Leke
Pozicioni
Call Center Agent
Operator/e, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania - Harta
Lexime 856

👉Po kërkoni një punë të sigurt dhe afatgjate? 


✅E gjeni tek ne! 


👉📌Ne shpallim vende vakante pune vetem për vajza të cilat flasim shumë mirë gjuhën italiane. 

Pozicioni: operatore telefonie në gjuhën italiane!

🔵Ne po kërkojmë staf cilësor në pozicionin e punës operator/e telefonie në fushën e turizmit dental.

▶️Shkurtimisht përshkrimi i pozicionit eshte:  komunikimi me pacientët e klinikës tonë, shpjegimi dhe kordinimi klinik pacientë. 


✅Kriteret e pozicionit të punës: 

1- Niveli gjuhës Italiane shumë i mirë  🇮🇹

2- Të jenë korrekte dhe respektimi i rregullave dhe politikat e kompanisë. 😊

3- Duhen të jeni të afta për të punuar në grup. 

4- Të jenë të motivuara dhe ambicioze për rezultate të larta në punë. 

5- Preferohen dhe kanë përparsi në përzedhje ato që flasin një italishte të shkëlqyer dhe ato që kanë eksperienca të mëparshme në pozicione të ngjashme. 


✅Kushtet e punës: 

▶️1- Ambient dhe kushte komode pune

▶️2- Puna është nga dita e Hënë deri të Shtunën, 5 orë në ditë, nga ora 15:30 me 20:30. 

▶️3- Paga është shumë e kënaqshme (80.000 lekë neto), plus sigurime,  plus bonuse motivuese dhe shumë të kënaqshme. 

▶️4- Mundësi për tu rritur profesionalisht dhe në detyrë brenda kompanisë dhe në një periudhë të shkurtër vlersim për rritje page në vazhdimësi.


📌Na dërgoni CV tuaj në adresën e emailit [email protected] ose na kontaktoni në numrin e tel 

📍Adresa: Tek Burgu 313, Kompleksi pallateve Gener 2