Furre Buke Pasticeri LIKOS kerkon te punesoje shitese Tirane

Oferta Pune 29/01/2023 17:56 Post ID: 98335


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Shites/e
shitese , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 136

👉🏻 Furre Buke Pasticeri LIKOS kerkon te punesoje

-Shitese


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Rruga e Kavajes 


☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit 

🛎️Ju mirepresim!