Restorant Gjinokastra kerkon te punesoje Ndihmes kuzhinier/e dhe Punetore kuzhine Tirane

Oferta Pune 28/01/2023 17:44 Post ID: 98329


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni
Ndihmes kuzhinier/e ,Punetore kuzhine , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania - Harta
Lexime 117

👉🏼Restorant Gjinokastra kerkon te punesoje

-Ndihmes kuzhinier/e 

-Punetore kuzhine 


✅Kriteret e punes:

-Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune

-Te jene etike gjate punes

-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese
✅Ofrohet:

💰Pagesa punetore kuzhine - 45.000 leke te reja 

✨ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa:
 Rruga Nikolla Jorga, Ish Ekspozita

📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!